Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. domu szukamy :roll::roll::roll:
  2. [quote name='jolek68']widać po tej fotce jednak że sunia swoje przeszła :-( wystraszona bidulka :shake:[/QUOTE] jeszcze czeka ja schronisko
  3. hooop hoooop lepsze foty będą sunia ma malo czasu
  4. auraa niewiem skad jest ta pani bo niewdawalam sie w dłuzsza rozmowe,pani zadzwonila akurat jak nie moglam rozmawiac powiedzialam ze kota czarngo juz niemam a pani ze szkoda bo zalerzy jej na czarnym i tyle. Mysle ze ze sląska skoro moje ogloszenie gdzies znalazłą
  5. [quote name='jolek68']a jak znosi rozłąkę...:([/QUOTE] szczerze to jest grzeczniejsza niz przy nim...nie piszczy,śpi spokojnie w kuchni ;) niestety na noc do pokoju ja nie wpuszczam ze względów bezpieczenstwa dla moich dywanów :)
  6. jestem ... piesek juz w domku nowym,wczoraj zawiozłam go sunia dalej szuka...
  7. tamtych maluszków niema ??? aura posyłam ci numer telefonu dzis dzwonila do mnie pani chce czarnewgo kota niewiem czy kota czy kotke ja mam bura wiec mi podziekowala ;)
  8. [quote name='jolek68']jak fajnie :) zostanie jeden i będziesz musiała szybko mu coś znaleźć bo pewnie będzie tęsknić...[/QUOTE] pewnie tak jak wzielam suczke na kapiel to bąbel piszczał za nia. Pawdopodobnie zawioze go sama do domku,najpierw musi sie opróżnic z robali i zostac drugi raz odrobaczony
  9. [quote name='DG32'][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,9436,Lw==.html"]adopcjapsa[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/wejdz_zobacz_i_pokochaj_nas_dwa_szczeniaki_155611.html"]eoferty[/URL] [URL="http://www.adin.pl/ogloszenia/77853.html"]adin[/URL] [URL="http://owi.pl/ogloszenie/Wejdz_zobacz_i_pokochaj_nas...dwa_szczeniaki_Slask_Bedzin_,77744"]owi[/URL] [URL="http://katowice.szerlok.pl/zwierzeta/psy/oferta/wejdz-zobacz-i-pokochaj-nasdwa-szczeniaki-slask-bedzin_436c594641585535/"]szerlok[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Babel-Babolada,30251"]cafeanimal[/URL] [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1397163-wejdz-zobacz-i-pokochaj-nasdwa-szczeniaki-slask-bedzin/"]ibazar[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23811094,Katowice_Zwierzaki___Adopcja,142-192.html"]dwukropek[/URL][/QUOTE] kochana :loveu: mam domek dla pieska ;)
  10. [quote name='jolek68']to mało czy dużo...[/QUOTE] niewiem ;) napisalam co wiem :)
  11. zostały dziś odrobaczone,troche maja robali,ale bez paniki. Maja 2 miesiące,waza po 4 kg.
  12. [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/235/87591c9b5f4465f8med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/231/22ee2aae343fde05med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images36.fotosik.pl/122/08eeb316441955dfmed.jpg[/img][/url] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/235/d52fa54ea7305957med.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='jolek68']pytałam jak duże będą kłapouszki :)[/QUOTE] napewno średnie-bede miala zdjecie mamy to wstawie
  14. [quote name='jolek68']a miałaś mieć same koty ;) a docelowo pewnie małe będą :roll:[/QUOTE] ano mialam mialam :roll: to juz ostatnie bum cyk cyk
  15. suczka jest podobna do jakiegos psa,rase mi chodzi ma takie dziwne oczy
  16. [quote name='DG32']wpisujemy się[/QUOTE] no jak ładnie...:)
  17. [quote name='jusstyna85']ciekawe co sie stało z ogonkami...[/QUOTE] mam tez niema podobno ogonka
  18. ten tez zarezewuje bo nigdy niewiadomo ile bedzie potrzebnych postów :)
  19. i już po praniu :) piesek...narazie bąbel [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/234/7b1af561dde643e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/235/2e095e379f6b338bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/234/235fc3d37b0eaa0amed.jpg[/IMG][/URL] suczka...narazie bąbolada [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/235/4abb411b25eb8212med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/234/a7da2135d3b8b08emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/235/0108b327b20ed128med.jpg[/IMG][/URL]
  20. Przyjechały dziś suczka i piesek, Zdjęcia narazie takie na szybko,po paniu bedzie sesja. Piesek bez ogonka,suczka ma połowe ogona. Trzeba by jakieś imiona im dać. Nie zamykam ich w klatce,poniewaz mam póki co pozyczona na koty to jest otwata leżą w niej,jedzą i wychodzą jak chcą siku-znów biegam z mopem i ścieram...dawno tego nie było :evil_lol: po wizycie u weterynarza: Maja dwa miesiace,waza po 4 kg Zostały odrobaczone. [CENTER][B]SZUKAMY DOMÓW!!![/B] [/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/235/79d7b50d9b61be5bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/240/df9abd6e627187f4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"]wiecej zdjęć tu:[/URL] [URL]http://picasaweb.google.com/MichNatSzy/Suczka#[/URL]
×
×
  • Create New...