Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. kroplowke podlaczyla mu pielegniarka ale podlaczona nie leci odlaczona leci-pewnie zapchany wenflon
  2. chce mu podlaczyc kroplowke ale nie wiem w ktore wejscie do wenflonu to od gory czy to z boku
  3. oprócz kroplówek Aresik musi codziennie dostawać antybiotyk koszt jaki ocenił wet to ok.40 zł. dziennie!! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na ratowanie życia Aresikowi. On waczy,nie chce się poddać-bardzo prosimy :modla:
  4. BeataSabra jestes wspaniala osoba,z calego serca doceniam twoja pomoc(bo jest poprostu dla mnie ogromna) ale pozwolisz mi moze odpowiadac na pytania skierowane do mnie?;)
  5. juz nie chodzi o klinike nawet wystarczylby zestaw do kroplowek i plyn ale do najblizszej apteki calodobowej niemam nawet czym podjechac
  6. Bardzo prosimy o pomoc,Aresik ma juz domek ktory na niego czeka tylko musi wyzdrowiec-a do tego potrzebujemy waszej pomocy
  7. no szukam szukam gdzie tu dzis otwarte!!!
  8. ale on dostal surowice a wlasnie cala podloge zalal krwia to co mam robic????Przed surowica nie bylo krwia po jest!!!????
  9. Aresik własnie wstał,myslalam ze to dobry znak ale on poszedl do kuchni i cala podloga we krwi :placz: Co robic????? Czy to oznacza najgorsze!!!!:placz:
  10. Aresik nie moze spadac-to tak jakby jego zycie spadalo na dalsze strony :-(
  11. najgorsza jest ta pustka i swiadomosc ze go juz nie ma-nie skacze na mnie kiedy przychodze do domu,nie podchodzi i nie kladzie mi glowy na kolanach zeby go poglaskac,nie przynosi pilki zeby sie z nim pobawic.:-( Boze jaki to straszny bol!! Kiedy odszedl peklo mi serce i nigdy sie nie zagoi. Teraz za wszelka cene musze uratowac zycie Aresika!!! Ale tak chcialabym znow popatrzec jak razem sie bawia.:-( Strasznie ciezko mi to pisac...:-(
  12. no to mam to w domu,ja to mialam rozcienczac:szklanka plynu i 2 łyzki glukozy strzykawka 5 ml. co godzine
  13. to smutne :-( wiem co przeżywasz,ja nigdy nie pogodzę się ze śmiercią Scoobiego,nigdy tego nie zrozumię i nigdy nie przestanę o nim myśleć.Będzie na zawsze w moim sercu. Myślę że Scooby,Igunia i inne psinki które odeszły za TM tego właśnie chcą-żeby zawsze o nich pamiętać,ale pamiętać ich szczęśliwych-biegających za piłką,merdających ogonkiem,wylegujących się na kanapie...-bez chorób,schroniskowych krat i ludzkiego okrucieństwa.:-(
  14. Dla małego Aresika [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=66387[/url] poszukuję dobrego weta na śląsku-mieszkam w Będzinie więc "Śląsk" tutaj ma dosć zawężone granice. Kogo byście polecili bo ja dotychczas ograniczałam się do swojego miasta Będe wdzieczna jesli podacie tez fakt (w tym wypadku majacy ogromne znaczenie) jak polecany przez was wet "stoi" z cenami.:roll: Dziekuje
  15. prosimy o pomoc :modla::modla::modla:
  16. no tak ale on mial kroplowke ok 11 i teraz co???
  17. no wlasnie tak sie zastanawiam bo scoobiemu musialam podawac glukoze z tym plynem ridgera (czy jakos tam) co godzine 5 ml. to moze jemu tez powinnam bo narazie to dostaje sama wode
  18. biedulek lezy caly czas ,niepokoi mnie ta jego slina-lezy i tam gdzie ma pyszczek normalnie plamy od sliny ,musze mu wycierac bo poprostu mu wycieka nawet nie lyka tej slny
  19. Moze wy pomozecie http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=70327
  20. domek to chyba juz jest bo mam nadzieje ze pani z Krakowa bedzie czekac,poczekajmy az BeataSabra sie wypowie
  21. Aresik przebywal z chorym na parwo Scoobim-scooby nie zyje a Aresik ma pierwsze objawy. Dokladnie to wczoraj w nocy zwymiotowal,dzisiaj juz ma biegunke o takim zabarwieniu brunatnym ale niema krwi. Dostal dzisiaj antybiotyk,Caniserin i kroplowke ale nie wyglada dobrze,spi tylko i bardzo sie slini. Jakie sa szanse???nie przezyje drugi raz tego samego :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=66387[/url]
  22. bylismy z Aresikiem dostal antybiotyk,Caniserin i kroplowke z plynami mamy czekac do jutra czy sie poprawi czy nie ale powiem szczeze ze niewyglada najlepiej
  23. jutro Aresik bedzie mial podana surowice :multi: Wszystko dzieki wspanialej firmica Dzieki z calego mojego serducha :calus:
×
×
  • Create New...