Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. niema za co bardzo chetnie bede pomagac jak tylko bede mogla
  2. no jak dobrze pamietam to na 4 łapy jeszcze ale pooglaszam na te co sa wpisane w darmowych ogloszeniach,po kolei bede wchodzic na wszystkie strony :cool3:
  3. dlatego wlasnie napisalam tej pani ze ktos doniej przyjdzie na taka wizyte poniewaz ja niedam rady dojechac,i tu wlasnie zaczely sie "schody" ze po co robic takie problemy skoro ona chce pomoc i wogole,probowalam wytlumaczyc ze to niejest tak ze poprostu to jest po to zeby uniknac pozniej przykrych sytuacji jakich tu wiele gdzie pies trafia w nieodpowiedznie rece,i wogole stwierdzila ze powinnam jak najszybciej go oddac zeby sie do niego nieprzyzwyczaic,a na koniec dodala ze albo ta osoba przyjedzie na wizyte z psem albo mi dziekuje i przeprasza za klopot. Brak slow.....:shake:
  4. dzisiaj tez dzwonila do mnie pani i powiedziala krotko:"moze mi pani oddac tego pieska" jak jej powiedzialam ze to nie takie hop-siup tylko trzeba sie spotkac,powiedzialam jej o umowie to miala napisac do mnie emaila i mialysmy sie umowic i cisza... to sa wlasnie nieodpowiedzialni ludzie,jak slysza o umowie to odrazu sie wycofuja
  5. [quote name='pixie']jak dlugo moze jeszcze Maluszek byc u ciebie, czy podqlqs mu jaklis srodek na robaki?[/quote] tak jak pisalam na watku piesek moze zostac u mnie tak dlugo dopoki nie znajdzie sie odpowiedni domek dlaniego,jak mnostwo innych psow z dogo jest po "przejsciach" zostal wyzucony,byl wychudzony prawdopodobnie ma problemy z tylnymi lapkami itd.dlatego musi to byc odpowiedzialny wlasciciel Takze czasu jest duzo bo nie oddam go "byle komu":roll:
  6. to jest pies znaleziony ma tu swoj watek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5588661#post5588661[/url] ,ale ta osoba nie chce aby nawet ktos z dogo przyszedl do niej przed adopcja bo ona chce psa juz na jutro i wg niej moge przeprowadzic ta wizyte przedadopcyjna ale juz z psem bo jej zalezy na czasie,to jest odemnie spory kawalek wiec ja niemam mozliwosci a tak jak juz mowilam pytalam czy moze osoba z dogo przyjsc bo wiem ze tutaj napewno by ktos pomogl ale okazalo sie ze ja moge przyjechac ale z psem a jak nie to dziekuje mi niewiem moze tylko dla mnie jest to dziwne
  7. czy dobrze mi sie wydaje ze nie powinnam oddawac psa osobie ktora na wizyte przedadopcyjna chce aby przyjechac z psem. Pisze to tutaj bo zalezy mi na czasie a niewiedzialm gdzie to napisac
  8. czy on nie jest śliczny..?? :loveu:
  9. dzis ktos do mnie pisal z nr.660...ale to niewiem czy to ona,w kazdym badz razie odpisalam.
  10. narazie niestety tak ale zawsze mozna przez sms a dawno to bylo bo ostatnio ktos do mnie dzwonil i napisalam smsa ale echo
  11. boze jakie cuda!! ze wzgledu na zwierzyniec ktory juz posiadam moge tylko podniesc
  12. wiesz on nie jest az tak bardzo uciazliwy spi sobie albo bawi sie-tylko to jego sikanie na dworze sie nie zalatwi bo nie odstepuje ngi na krok a w domu ze czuje sie bezpiecznie to sika ale ja to rozumiem bo napewno boi sie zeby sie nie zgubic albo zeby go nie zostawic i stad ta "milosc" do nogi.wiec napewno moze zostac tyle ile trzeba bedzie tzn.do czasu az ktos odpowiedni sie nie znajdzie bo napewno nie oddam go w pospiechu i na sile bo prawdeopodobnie ma problem z tylnimi lapkami bylismy u weta ale on gdzies wyjechal i dopiero w poniedzialek jestem z nim umowiona bo to moj zaprzyjazniony wet.Dlatego musi go pokochac ktos kto go pozniej nie odda jak sie okaze ze ma te problemy-bo pewnie przez to zostal wyzucony.Dlatego bedzie u mnie dopoki nie znajdzie sie odpowiedzialny czlowiek. Ciezko bedzie bo juz go bardzo kochamy i sie przywiazalismy taka mala przylepa z niego ale niedalabym chyba rady z dwoma psami.
  13. [quote name='florida_blue']mówiłam, ze wyrosnie z tego taki owczareczek szorstkowłosy to mi wierzyć nie chcieli :D:D[/quote] ma ktoś moze zdjecie takiego owczarka szorstkowłosego to sobie zobacze czy jest jakies podobienstwo-szukalam w necie ale tyle jest tych "odmian" oczarkow iektore sa nazywane inaczej a naprawde prawdziwa nazwa ich rasy jest inna i wogole nie moge jakos zdjec znalesc tylko opisy same
  14. jezeli ktos chcialby sie ze mna skontaktowac to prosze o maila,pw,lub sms na podany wyzej numer-niestety niebede odbierac telefonu ze wzgledu na "awarie" głosniczka :angryy: takze tylko taki kontakt jak podalam.
  15. http://www.allegro.pl/item196574554_malutki_szczeniaczek_do_pokochania.html
  16. no kurcze bardzo daleko a niewiem jak znioslby taka podroz bo na dwor musze o wynosic na rekach bo sie boi a co dopiero podroz tyle godzin :wallbash:
  17. podnosze małego jest bardzo grzeczny chodzi za noga-nawet na krok jej nie odstapi i prawie caly czas spi,pewnie jest zmeczony bo niewiadomo ile tak sobie chodzil,i wogole to ma jakies zapatrywania na dziwne miejsca do spania np.dzisiaj spal w trawie i na chodniku-musialam go obudzic bo przeciez wszystko zimne i mokre.'naprawde jest kochany
  18. [quote name='florida_blue']ale łobuziak z niego :> i jaką ma obrożę ! mówiłam, ze wyrosnie z tego taki owczareczek szorstkowłosy to mi wierzyć nie chcieli :D:D[/quote] no gdyby niemial takiej obrozy to bym chodzila z pourywanymi rekami :lol:
  19. no wlasnie po tych uszach mysle ze ma cos chyba z owczarka i lapki tez ma takie grubsze tylko ten pyszczek ma taki cieniutki jakby nie owczarka :)
  20. :-([SIZE=3]03/06/2007 Aresik jest chory na parwowiroze-pilnie potrzebne wsparcie finansowe na leczenie-liczy sie każda złotówka Ktoś go porzucił,błąkał sie po ulicach-było zimno i mokro.Później był szczęśliwy miał przyjaciela ale jego przyjaciel odszedł na zawsze (Scooby kocham cię )i nagle najgorsze-choroba!!która może zabrac mu życie-tak malutkie i króciutkie w którym wydawałoby się że wreszcie zaświeciło słońce.[SIZE=3] Błagam was pomórzcie mi uratować mu życie.:-( dzis rano przyblakal sie do mnie taki malutki szczeniaczek,pilnie musi znalesc domek poniewaz ja niemoge go zatrzymac.Prawdopodobnie zostal wyrzucony,jest chudziutki i brudny.Jutro pojedzie do weterynarza. Mieszkam w Będzinie (dla niezorientowanych -okolice Katowic) tel.668-514-770 czasem moge nie odbierac jak bede w pracy ale to prosze o sms to sie odezwe napewno. PS.bede dopiero wieczorem wiec wtedy odpowiem na ewentualne pytania
  21. i jeszcze jedno.... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images20.fotosik.pl/349/673fc2a5c813d890.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/349/673fc2a5c813d890.jpg[/IMG][/URL][/URL]
×
×
  • Create New...