Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. jesli zabierzesz psa do DT to i tak facet zobaczy ze go nie ma i....co wtedy.Niewiesz co zrobi. Moze niech ten syn ci go odda a pozniej niech go oklamie ze np. wyszedl z nim i wpadl pod samochod albo uciekl.No bo co powiedza facetowi ze gdzie pies-musza jakies kłamstewko wymyslic
  2. [quote name='DG32']Z Tobą gadam dlatego rymy układam :evil_lol:.[/quote] to już nie układaj tylko do wątku Bogini zasiadaj :roflt:
  3. [quote name='DG32']hop i hop na 1 skok :p[/quote] co ty jadasz ze tak do rymu gadasz :evil_lol:
  4. tez tak uwazam niema jak pomoc jak to sie mowi tak zle i tak nie dobrze. Jesli pies zostanie moze mu sie cos stac,moze byc chory.Jesli go zabierzecie to tez zle bo ta pani bedzie miala awanture albo bog wie co jeszcze. Chyba na dzien dzisiejszy to tylko syn moze wyjsc z nim na spacer i z kims z dogo sie umowic zeby isc do weta.Odrobaczyc zaszczepic zbadac
  5. [quote name='jayo']podpytam witokrety, kiedy jada na Slask - moze sie szybko uda transport skombinowac...[/quote] wychowam to dziecię jak własne :lol:
  6. [quote name='Fela']Ha! Jeśli to ta pani, która dzwoniła, to brzmiała bardzo fajnie. Tyle, że mieszka w Kaliszu Pomorskim, 424 kilometry od nas :-( Czy ktoś nie wybiera się do Szczecina przypadkiem?[/quote] tak to ta Pani.Tez jej przykro ze to tak daleko :-(
  7. [quote name='betka-sp']sliczność...ale czy ktoś może powiedzieć jaka duża ona może być??? wzrost...waga.......ile teraz ma ?? z 2 mc??????[/quote] będzie raczej mała,wagi niestety nie okresle.A ma teraz 6 tygodni
  8. [quote name='jayo']powaznie ???? ale jak rozumiem dopiero jak wyjdzie Twoj maluch czy jak? Bo w niedziele mozemy malucha sciagnac z schronu..[/quote] nie koniecznie jak pojedzie,moze juz teraz.To bylo w sensie ze moja kruszyna szybko pojedzie bo kazdy kocha takie malenstwa. Moje sa zaszczepione wiec nie ma obaw a maluch lepiej jak najkrocej bedzie w schronie
  9. Vicebrol: -zaburzenia krazenia mozgowego -wspomagajaco w terapi zaburzen wzroku i słuchu na podłożu naczyniowym -oraz pourazowych stanów niewydolnosci krazenia mozgowego data waznosci 09.2011 Cinnarizinum: -w zaburzeniach krażenia obwodowego (zespół Raynauda,chromanie przestankowe,kurcze miesniowe) -w zaburzeniach naczyniowych w obrebie osrodkowego ukladu nerwowego -w zespołach niedokrwiennych w okulistyce -pomocniczo w zaburzeniach błednikowych (zawroty głowy,szum w uszach,nudnosci,wymioty) np. w zespole Meniere'a data waznosci09.2011
  10. [quote name='kuba123']a dla Alutki jak już całkiem wyzdrowieje [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/rozne/jedzenie_i_picie/jedzenie_i_picie15.gif[/IMG][/quote] napewno sie skusi :evil_lol:
  11. Pani juz dzwoni,mam nadzieje ze domek bedzie ok :lol:
  12. oddam: Vicebrol-36 tabletek Cinnarizinum -37 tabletek
  13. :sweetCyb::bigcool::laola::cunao::kciuki::cool2::multi::loveu::laola::smilecol:
  14. [quote name='Owieczka']transport da się załatwić jesli tylko powiesz żeby przywozić :roll:[/quote] przywozic przywozic :multi: moja kruszyna napewno szybko dom znajdzie wiec dla tego miejsce mam :loveu:
  15. [quote name='DG32']Ależ ona jest maleńka, a domek jeszcze się znajdzie, widocznie te nie były dość dobre.[/quote] tak tak oczywiscie :eviltong:
  16. witamy witamy jeden domek był ale się zmył bo dalekooooo a drugi dzwonił wczoraj i miał jeszcze zadzwonic wieczorem bo niewiedzieli czy to nie za daleko dla nich-sa z Jastrzebia,i nie zadzwonili.Cyba za daleko dla nich :roll:
  17. jakbym wstawiła filmik jak oni sie bawia to by kazdy mial niezly ubaw. Najlepsze jest to ze ktuszyna tylko szczeka i warczy a nie denis i to ona jego pogania
  18. [URL="http://img148.imageshack.us/my.php?image=sdc10331rd9.jpg"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7357/sdc10331rd9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img148/sdc10331rd9.jpg/1/"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/sdc10331rd9.jpg/1/w1024.png[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://img148.imageshack.us/my.php?image=sdc10331rd9.jpg][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7357/sdc10331rd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img148/sdc10331rd9.jpg/1/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/sdc10331rd9.jpg/1/w1024.png[/IMG][/URL]
  20. [quote name='kuba123'] masz jakąś własną strefę czasową czy może piszesz z innego wymiaru:eviltong:[/quote] taaa swój świat i swoje kredki :evil_lol:
×
×
  • Create New...