-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
jesssu jak sa głodne to tak sie drą ze szok-nie widac ale słychac :evil_lol: -
Pilnie dom dla szczeniaka inaczej buda i łańcuch-MA DOM WE WROCŁAWIU
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']może daj jej więcej czasu ;) i tak nie ma jak z transportem :shake:[/quote] spoko czekam sobie az sie odezwie-mowila ze dzis nie mowila o ktorej wiec pełen luz ;) -
mAlutka wygrała walkę o życie i o domek. Zabrze
MartynaP replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Maleńka, allegrowicze stale pytają o Ciebie i muszę się produkować pisząc jaka, to z Ciebie dzielna pannica! A więc...masz być dzielna,żeby nikt mi nie zarzucił łgarstwa!:loveu:[/quote] proponuje ci napisac gotowe odpowiedzi i zapisac a pozniej tylko kopiowac :evil_lol: bo teraz pewnie sie rozdzwonia telefony -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
a w porządeczku dziś w nocy włochata sunia zrobiła taki koncert ze jak sie zerwałam to zaczęłam w pierwszej chwili mojej corci szukac bo myslalam ze cos jej sie dzieje a to mała głodna była :evil_lol: -
Pilnie dom dla szczeniaka inaczej buda i łańcuch-MA DOM WE WROCŁAWIU
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
jeszcze mi pani nie odpowiedziala :shake: -
Pilnie dom dla szczeniaka inaczej buda i łańcuch-MA DOM WE WROCŁAWIU
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='beam6']Stawiam szczepienie (niezależnie od wszystkiego) - proszę o nr konta na pw[/quote] :calus::calus::calus::buzi::buzi::buzi: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']mała to niby jestem ale nie aż taka :evil_lol: ale z Ciebie mamusia :crazyeye: dziecku spanko zabierać :mad:[/quote] taaa chyba jaka z niej corka ze sie na moje wepchala a swojego nie chce:evil_lol: -
Pilnie dom dla szczeniaka inaczej buda i łańcuch-MA DOM WE WROCŁAWIU
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']na kiedy??? ;) popatrzę to Ci powiem :eviltong:[/quote] niewiem jeszcze niemam odpowiedzi,domek nie sprawdzony -
Pilnie dom dla szczeniaka inaczej buda i łańcuch-MA DOM WE WROCŁAWIU
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
a dokładnie to z Opatów (obok Ostrowca Św) do Żory jakby ten domek wypalił -
Przepiękna suka ON zabrana z trasy śmierci...MA DOM !!
MartynaP replied to gunia's topic in Już w nowym domu
:-( co ci ludzie robią noo Umiaru nie znaja!! niewiedza kiedy przestac te biedne zwierzaki pozucac!!! Normalnie krew mnie zalewa-co za bałwany!!! Jednak to prawda ze : czasami najwiekszą bestią jest człowiek!!! -
wszedzie bedziemy podbijac :cool3:
-
Pilnie dom dla szczeniaka inaczej buda i łańcuch-MA DOM WE WROCŁAWIU
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']czemu nie do bloku :shake: większe psy ludzie trzymają i spoko jest ;)[/quote] a ja nie mowie ze nie do bloku sama mieszkam w bloku i chce miec duzego psa.Poprostu pani pytała to jej powiedzialam ze on jest w okolicach ostrowca i trzeba bedzie szukac transportu bo chciala go zobaczyc-no i pokazalam jej Deniska ma jutro dac odpowiedz. Pisalam jej ze on bedzie musiał miec duzo ruchu bo to bedzie duzy pies nawet bardzo duzy na co pani powiedziala ze zdaje sobie z tego sprawe i ze ona lubi miec duzo ruchu,pytalam tez o zostawanie samemu w domu mowila ze najwyzej 3 godzinki -
Pilnie dom dla szczeniaka inaczej buda i łańcuch-MA DOM WE WROCŁAWIU
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']Tak myslałam nad jego imieniem... może niech się nazywa [B]FRODO[/B] ?? Co Wy na to ?? :razz:[/quote] Frodo juz u mnie był ale jak wam pasuje to ok [quote name='fioneczka']psie dzieciątko ... cudowny ... wyrosnie z niego piękny dosc duzy psiak wysłałam link koleżance - jej znajomy stracił właśnie swojego psa :-( może zainteresuje go to maleństwo ja nie mam szan żeby dać mu DT a tym bardziej DS ... przepraszam :-([/quote] nie musisz przepraszac bo niema za co...podnies czasem watek :cool3: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
maluchy nakarmione-idę spac :) łóżka niestety niemam moge ci łóżeczko mojej córci rozłożyc :evil_lol: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
a ja dałam miniaturki bo sie wkurzylam ,wgrywam je na [URL="http://imageshack.us/"]imageshack[/URL] i zaznaczylam tam zeby zmniejszylo a jak skopiowalam do dogo to i tak takie duzze sie pokazuja-edytowalam chyba ze 20 razy :angryy: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
dzieki :razz: maluchom zrobie zdjecia ale dzis nie dalam rady po baterie skoczyc jutro to zrobie :lol: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Mixol dostałam to podaję :razz: -
Pilnie dom dla szczeniaka inaczej buda i łańcuch-MA DOM WE WROCŁAWIU
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
dlatego pokazałam tez Denisa jutro ma mi dac odpowiedz bo porozmawia z mezem -
w górę ................
-
Pilnie dom dla szczeniaka inaczej buda i łańcuch-MA DOM WE WROCŁAWIU
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
z żor własnie transport :shake: -
Pilnie dom dla szczeniaka inaczej buda i łańcuch-MA DOM WE WROCŁAWIU
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
wiedza własnie ...chca miec drugiego psiaka