-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']dobrze zrobiłaś ;) dziecko niech kupi pluszaka w prezencie a nie naszą kluseczkę :mad:[/quote] oj obawiam sie ze mi odbije i nikomu jej nie oddam :roll: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
bedzie bedzie -wszystko w swoim czasie. Jeszcze nie mam zamiaru jej oddawac :eviltong: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']... albo się starzeję :evil_lol:[/quote] o to to to to :evil_lol: wogóle pisze do mnie jakies dziecko na gg normalnie padam juz z sił jak takie osoby do mnie piszą :shake: pisze ze sunia dla chlopaka itd itd,pytam o wizyte... [COLOR=blue]hmm wlasnie tu mam ten problem... ja szukam pieska na urodziny dla mojego chlopaka... i wizyta pewnie moglaby sie odbyc ale jednak dopiero po wszystkim:( strasznie mi zalezy na takim piesku bo wiem ze moj chlopak chcialby takiego bo mieli juz psa i nadal o nim mysli wspomina i nawet placze a on ma urodziny w sobote i szukam pieska ale wiem ze teraz bylby prosblem z ta wizyta przed adopcja:([/COLOR] [COLOR=#0000ff][/COLOR] [COLOR=black]Po kwesti umowy pisze dziecko dalej...[/COLOR] [COLOR=blue]mimo wszystko bardzo prosze o zastanowienie sie. czy jest taka mozliwosc zeby wziac tego pieska? potwornie mi zalezy... a piesek na pewno nie bylby zle traktowany... zawsze dobrze traktuje zwierzeta bez znaczenia jakie by ono nie bylo. moj chlopak ma domek jednorodzinny z podworkiem wiec piesek nie mialby sie zle napewno dalibysmy mu szczescie schronienie i nie bylby glodny. bardzo prosze sie zastanowic juz pytalam o tyle pieskow i zadnego nie znalazlam a chcialabym dac mu akurat psa bo wiem ze strasznie by chcial a moge zagwarantowac ze nigdy nie zostalby porzucony! jeszcze raz prosze zeby to przemyslec. prosze tez o jak najszybsza odpowiedz.[/COLOR] [COLOR=#0000ff][/COLOR] pisze ze widze w profilu na gg ze ma 17 lat wiec pytam o umowe ze jak? skoro niepełnoletnia... [COLOR=blue]to moze ja podpisac moja mama[/COLOR] [COLOR=blue]tylko ja mieszkam w rybniku i moglabym pojechac po pieska do katowic... tylko moja mama nie pojechałaby tam ze mna ale jezeli jest taka mozliwosc to mama moglaby[COLOR=red] [/COLOR][COLOR=blue]napisac jakas zgodę[/COLOR] [COLOR=black] [/COLOR]ze to podpisze a potem bysmy odesłali lub przy wizycie by to panstwo wzieli albo ze ja moge podpisac to w jej imieniu... bo mama chodzi do pracy i na pewno nie pojedzie. wlasciwie to chcialabym zapytac jezeli się państwo zgodzą zeby tak to wygladało to czy pasowałby ten piątek na to spotkanie? bardzo bym prosila zeby to wszystko przemyslec naprawde jestem uczciwa i moge zareczyc ze wezme na siebie kazde konsekwencje jezeli cos szloby nie tak jak powinno ale zapewniam ze zadnych problemow nie bedzie![/COLOR] [COLOR=blue]jezeli dostane zgode na zabranie pieska to prosze o odpowiedz czy pasowaloby w katowicach i w ten piatek a jezeli tAk to w jakich godzinach. to dla mnie okropnie wazne! mam nadzieje i prosze zeby dac mi szanse a na pewno nikt nie bedzie tego zalowal. jestem odpowiedzialna i uczciwa mozna na mnie polegac wiec prosze zeby panstwo mi zaufali piesek znalazlby u nas dom[/COLOR] [COLOR=#0000ff][COLOR=black]no i uroczyscie oswiadczylam ze...zgody nie wyrazam[/COLOR] :diabloti:[/COLOR] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']sunia cudo :loveu: ale aparat wywal i kup nowy :eviltong: oczy bolą :evil_lol: [/quote] :stupid: kupiłam go w tamtym roku... -
[quote name='Soema']Ale marudzisz :roll: chciałam być miła... A kiedy wizyta?[/quote] no cos ty...ja nie marudze Chodzilo mi o to ze to dobrze ze jest jakies swiatelko w tunelu jesli chodzi o transport bo panstwo i tak beda czekac na Deniska az znajdzie sie transport-a niestety w tamte strony ciężko :shake: wizyta jeszcze nieweim Marlena pewnie mi napisze jak sie umowi
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
naprawde jest śliczna jeszcze jak tak leży to te uszka jej do tyłu lecą :loveu: jak pomysle ze bede musiala ja kiedys oddac to... [quote name='esperanza'] Wystarczy dobra karma. :p [/quote] jaka ta karma ma być? -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
MartynaP replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
boże biedactwo :-( Pomyslec ze jakby tan idiota ktory je wyrzucil zareagowal wczesniej mala by sie teraz tak nie meczyła :-( -
[quote name='Soema']Marlenka go przemagluje :diabloti: jakby nic z transportem nie wyszło, to ja będę na święta wracać, bo raczej w tym tygodniu moje sunie domów nie znajdą.. więc jakby wyszło i się coś do Krk znalazło...:razz:[/quote] o to juz wielki sukces biorac pod uwage ze panstwo beda czekac :cool3:
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='scarlet']a gdzie ten filmik co?? :mad:[/quote] a niema jeszcze :eviltong: ale sa zdjecia ładne [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/91/00b2a38d0f6102d5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/86/04668216a49ceacamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/87/c4b3d1c296b4dc43med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/87/d82bc0bf192072aemed.jpg[/IMG][/URL] -
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
MartynaP replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
ja tez dotałam Pw tylko ze narazie mogę podnieść :-( -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
MartynaP replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
dziekuje halbinko za podeslanie watku ;) maluszki biedne :-( kurcze jakby chociaz dom dla deniska wypalil to moze bym jednego wziela a tak to...:shake: -
Szczeniaki z Kruszewa-piękne,kochane,porzucone,zapomniane.
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']W schronisku nadal jest: jedna sunia z 7 owczarkowatych [/quote] ktora sunia zostala? -
Poszukuję osoby do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej w Tarnobrzegu dla Deniska z mojego podpisu :lol:
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']dobra ;) jutro Ci poszukam :evil_lol: teraz padam i se idę :eviltong:[/quote] jak mówie ze niema to niema :mad: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']ale z tytułu masz chyba jednego :eviltong: jednego oddałaś, drugiego prawie to trza następnego na dt :evil_lol:[/quote] niema takich narazie :eviltong: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']o tytule wątku :evil_lol::evil_lol::evil_lol: chyba że chcesz pekińczyka z tej pseudo :eviltong:[/quote] u mnie bobasów a bobasów :lol: