Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Kupki dalej nie ma. Sunia odzyskuje już siły:) Szkoda, że czeka ją jeszcze ta operacja:(
  2. Karusia błagam Cie. Napisz mi któe mam dać, zdjęcia, bo ja łoś, nie jestem w temacie, nawet nei wiem o którego szczeniaka chodzi:( Tekst nie musi być jakis super, to co napisałaś mi na priw wystarczy, dopisze jeszcze jakieś zdanie wzruszające do tego i już.
  3. Mam już 281 zł, więc wsparcie z AFN już nie będzie potrzebne, dziękuje wam bardzo, wiedziałam, że mnie nie zostawicie samej!!!!
  4. [quote name='black_sheep'] [url]http://images23.fotosik.pl/33/8ec606c205e72e17med.jpg[/url][/quote] Dzisiaj suczka przeszła sama przez ten płotek i "maszerowała" na spacerek;) Łubuziara, nie było mnie ok 3 min przy niej. A rano kiedy się obudziłam, patrzyła na mnie swoimi wielkimi oczkami - najmilsze powitanie jakie mnei spotkało:) Chciałam tez napisać, że już sama ładnie sika (bezprzerwy) i cewnikowanie nie będzie już potrzebne!:)))) Ale kupki nie widać:(
  5. A więc tak, od Lukomanki 50 zł, od Jagienki 50 zł, od mojej kuzynki 40 zł, od Andanki 50 zł, i od Ediego 50 zł czyli 240 zł!! Hura!
  6. Bank BPH Malutka jest strasznie obolałam, cierpi, kto jej pomoże??:(
  7. Edi bardzo dziękuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo bardzo!!!!!!! Czyli jeszcze 200 zł, damy rade! Hura!
  8. I mój też proszę podrzucać! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6390196
  9. Dziękuje Aniu:) Ja też zrobiłam, taki malutki... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6390196#post6390196[/url]
  10. [IMG]http://images30.fotosik.pl/33/1e539c8759d81c5bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/33/8f7ba610e457f77cmed.jpg[/IMG]
  11. I jeszcze:) Taka jestem śliczna!!!! I proszę o pomoc!!!! Chce biegać po trawce, a nie tylko leżeć:( [IMG]http://images23.fotosik.pl/33/8ec606c205e72e17med.jpg[/IMG]
  12. Bardzo jest zmęczona i dużo śpi.... Zzz... [IMG]http://images27.fotosik.pl/33/35b0c8262bc4a59amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/33/ff886d7f26845bb4med.jpg[/IMG]
  13. No właśnie, szkoda że jest tak mało czasu... Myślę, że zgodziłaby się na raty, w każdym razie zapytam. [IMG]http://images27.fotosik.pl/33/44e1cb48827b48c5med.jpg[/IMG]
  14. [B]Andanka[/B] moja kochana, ma wpłacić [B]50 zł![/B] Hura!!!!!!!! Bardzo dziękuje!!!!!!!!! :):):)
  15. Aga, allegro ja zrobię, przecież pisałam, tylko tekst jakiś by się przydał. Taki zawierający najwazniejsze informacje
  16. Suczke lecze u siebie, nie w Krakowie:( Zresztą nie sądze, żeby ta pani wetka liczyła mi drogo. Powiedziała wczoraj, że weźmnie mniej, zważywszy na sytuacje. Ale dała mi antybiotyki, jakieś mikstury, zrobiła rentgen, kroplówke, dała kołnierz - podliczła 80 zł. Rentgeny sa drogie... A co do faktury, zapomniałam zapytać:( Ja do Krakowa mam ok 65 km.
  17. Byłam teraz na cewnikowaniu, zapłaciłam [B]15 zł i 80 zł za wczoraj, [/B]czyli[B] 95 zł!:( [/B] Bardzo prosze o wpłaty na operacje, bo już więcej nie mam!!! Jeśli do wtr nie będę miała pieniędzy... wole nie myśleć;(
  18. Ciotki zajrzyjcie:( [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6388376[/url]
  19. Tak, operacja ma być u mnie. Na szczęście! Co do imienia, to nie mam talentu do wymyślania, na razie mówię na nią Tigra, bo jest taka odważna i dzielna Zaraz ide z nią na trawę - nie sikała od wczoraj, mam nadzieje, że to dlatego, że była w pudle. Jeśli się nei wysika, muszę jechać do wetki założyć cewnik [COLOR=Red][COLOR=Black] A czasem się uśmiecham, a nawet macham ogonkiem! [/COLOR][/COLOR][COLOR=Red][COLOR=Black][IMG]http://images28.fotosik.pl/33/47ee727911f6d900med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/32/1e3d893717d0fed5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/33/c9b72ca883a535c5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/33/8d39d9ce65326e27med.jpg[/IMG][/COLOR][/COLOR]
  20. Dziękuje Jagienko kochana! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6388376#post6388376 Co do domku, to jeszcze nie szukamy
  21. Wczoraj zadzwoniła do mnie mama, że gdy wracała do domu, zobaczyła na środku ulicy potrąconego pieska. Strasznie wył, a ludzie przejeżdzający tylko go omijali, lub co gorsza znowu potrącali!!!! :angryy: Moja mama zciągła pieska z drogi i zadzwoniła do mnie. Ja zaraz przyjechałam, zobaczyłam malęnką, okropnie potłuczoną psinke, w małej kałuży krwi, z wiszącym językiem, oblepionym brudem:( Poprosiłam ludzi, żeby przynieśli wode, więc się napiła. Zadzwoniłam do weterynarza, ten po przyjeżdzie stwierdził złamania, i powiedział, że leczenie tylko w Krakowie (ja mam do Krakowa 65 km) i że będzie bardzo kosztowne. Więc lepiej suczke uśpić... Powiedziałam tylko, żeby spakował mi ją do auta. Zawiozłam do drugiego weterynarza, pani wetki. Ta dojechała do swojego gabinetu bardzo szybko. Zrobiła badanie krwi - wyszło ok (nie wiem po co to, nie znam się:P) Potem dała kilka zastrzyków, zrobiłyśmy rentgen - miednica połamana w kilku miejscach! I kość udowa w tylnej łapie. Pani wet, jeszcze coś tam zrobiła, potem zeszyła suczke, dała mi antybiotyki i inne. Trawało to ok 2 godz. [COLOR=Red][COLOR=Black] Wróciłam do domu całe we krwi, auto we krwi, krew na ubraniach, za paznokciami.... nikomu tego nie życze. Narazie suczka może zostać u mnie. Taki to los, sprawił mi prezent na urodziny:( [B][COLOR=DarkGreen]Wpłaty na operacje: Andanka 50 zł Jagienka 50 zł Lukomanka 50 zł Edi100 40 zł Moja kuzynka 40 zł Qroqiet 50 zł Paulus 50 zł -------------- 330 zł:) Koszt operacji 335zł Pierwsza wizyta 95 zł Lekarstwo 48 zł Książeczka i szczepienie 34 zł [COLOR=Red] Bardzo dziękuje wszystkim, którzy złożyli się na operacje! :loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu: Jesteście niesamowici! [/COLOR] [/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR] [COLOR=Red][COLOR=Black] Wczorajsze cierpienie: [/COLOR][/COLOR][COLOR=Red][COLOR=Black][IMG]http://images29.fotosik.pl/33/b9277abd0a983404med.jpg[/IMG] [/COLOR][/COLOR] [IMG]http://images26.fotosik.pl/32/5ac3cb2bf512dff6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/32/fccef0885027d290med.jpg[/IMG] Jestem bardzo ładna! [IMG]http://images28.fotosik.pl/33/82526736d16d4108med.jpg[/IMG][COLOR=Red][COLOR=Black] [/COLOR][/COLOR] [COLOR=Red][COLOR=Black] [/COLOR][/COLOR]
  22. Piękny! Właśnie tak chce żyć:)
  23. Szalone!:) Dziękuję;) Haha, ale dużo życzeń dostałam:)
×
×
  • Create New...