-
Posts
3025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pati
-
[quote name='aneta']Wyniki Przemysl - Jarosław 10-11.03.07 sędzia Piotr Król Pudel miniaturowy czarny Psy Klasa młodzieży CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga - Zwyc. Młodz. Zwyc. Rasy [/quote] wielkie gratulacje. Sliczny Carewiczku :B-fly:
-
[LEFT]Dzis zrobilam zdjecia Pigi. Pomyslslam , ze nowe fotki sa potrzebne bo moze ktos pomyslec , ze ona jest dzika, do ludzi nie podchodzi itp. Na smyczce chodzi bardzo ladnie jak i bez :eviltong: Jest kochana i uwielbia sie bawic, biega w kolo jak torpeda, podgryza i ciagnie za sznorowki :diabloti: typowe szczenie. Uwieeeelbia sie tulic to wielka przytulanka. oto dzisiejsze fotki ślicznotki Nie jestem dzika tylko mi pozwolic a na raczki wskakuje :multi: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3792/zoja096jpgdgmgt5.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/113/zoja097jpgdgmkq3.jpg[/IMG] zdjecie pokazuje moja wielkość [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5952/zoja098jpgdgmra9.jpg[/IMG] na poczatek przytulanko [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1088/zoja099jpgdgm2oc0.jpg[/IMG] tak sie bawie :p [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/84/zoja104jpgdgmou1.jpg[/IMG] dorwe cie :p [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6425/zoja102jpgdgmhc4.jpg[/IMG] no teraz to mnie juz wkurzylas :diabloti: [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2998/zoja092jpgdgmhk5.jpg[/IMG] czekaj ty wrrrrrr [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/718/zoja094jpgdgmtv1.jpg[/IMG] no dobra troche potancze dla uspokojenia nerwów :lol: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5673/zoja093jpgdgmbm8.jpg[/IMG] kochana jestes dam ci buzi :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/589/zoja100jpgdgmbq6.jpg[/IMG] Pigi jest bardzo kochana. Najgorsze, ze bawie sie z nia nakarmie i zistawiam pzred blokiem. Serce mi sie karaje jak wchodze zamykam jej drzwi a ona patrzy tymi slepkami blagającymi zeby ja wpuścic. Zabrac ze sobą. BLAGAM pomożcie Pigi!!!!! [/LEFT]
-
[LEFT]ok . Andzia nie martw sie to nie jest moja pierwsza adopcja. Zdaje sobie sprawe, ze to ast wiec bede bardzo wscibska . Powiedzcie mi tylko jedno. Czy powinnam pytac jakos szczegolnie o cos wiecie jesli chodzi o asty? jakies szczególnne wymagania troche sie orientuje ale jednak to wy jestescie znawcami rasy :p [/LEFT]
-
Nie znam niekogo . Na prawde ja tu jestem sama jak palec nikt mi nie pomaga. Karme dla bezdomnych kupuje sama z wlasmych pieniedzy a karmie je w nocy zeby ludzie nie widzieli bo by mi je potruli. Tak tu mam . :oops: Na kilka dni po zabiegu moze u mnie dalo by rade nie wiem wprawdzie jak tzreba by to byla sprawdzic najpierw ... ale co potem ..... ja na prawde nie mam miejsca uwierzcie mi
-
[LEFT]Pw odebralam jutro zadzwonie i umowie sie na jakis termin . Doddy pzryjezdzajcie jak chcecie wycieczke i wolna przestrzen dla psiakow to tu mamy tego pod dostatkiem . Zreszta sluze pomoca :cool3: np skalki pieeeknie i jak okiem sięgnąć przestrzen bez zabudowy moje ukochane miejsce :lol: Nerus oby wszystko sie udalo [/LEFT]
-
[LEFT]Uwage zwrocilam ale to patologia to sobie mozna mowic . chyba matce nie pzreszkadza ,ze meczy zwierzaki byleby ich do domu nie sprowadzala. jej na prawde pilnie pomoc potzrebna jeszzce z tydzien , dwa i koniec nie bedzie sie dalo zrobic zabiegu jak jest w ciazy i co wtedy...... bedzie sunia ze szczeniakami :-( [/LEFT]
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
pati replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
dzieciaki domków szukaja -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
pati replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
[LEFT]bidulka a taka kochana [/LEFT] -
Ula ma racja . Moze ona taka nauczona , ze biegala czesto . Moj pies ma zegaraek w tylku i obojetnie o ktorej w nocy bym z nim wyszla i tak 7.30 jest na nogach i chce wyjsc. To dziwne rzeczywiscie. Ja z Zojcia takiech problemow dzieki bogu nie mam bo to blok i bylo by przechlapane. Nie wiem co jeszce poradzic zapytam doswiadczonego "domku tymczasoweego" a przy okazji i weta .
-
[LEFT]na pewno. Ona bokserkowi wkladala patyka w odbyt i sie smiala. Albo szczeniaczka brala od pani na spacer i wrzucala go do stawu malenkiego zeby sprawdzic czy umie plywac. Szarpir za obroze itp. Wiem co mówie znam ją . Widze jak psy traktuje. Niech sie odczepi od Pigi bo mnie popamieta. [/LEFT]