Jump to content
Dogomania

pati

Members
  • Posts

    3025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pati

  1. [LEFT]jeszce u malej nie bylam . Widzialam ja na balkonie , miala sie wsietnie i grzala sie w sloneczku. Noe wolalam, bo nie chcialam zeby sie poruszala bez potzreby, Moze ja boli nie wiem. Ide dzis kolo 19 to sie wszystkiego dowiem. Fotki tez zrobie. [/LEFT]
  2. [LEFT]ale sie uśmiałam :lol: [/LEFT]
  3. [LEFT]PATIszon Kimi jest wspaniala . jak tak oglądam ten twoj filmik ze spacerku to od razu mi sie zachciewa miec szzceniaka pudla w domu. :evil_lol: Dość , ze szczenie to jeszcze pudel masz na prawde wsoło. A kenia rzeczywiście ma pzregwizdane :evil_lol: zrób nam przyjemnośc a przynajmniej mi i nakręć wiecej filmików tak miło na nią patrzeć. [/LEFT]
  4. [LEFT]Nic sie nie martwcie na pewno i jemu sie uda . Wy juz robicie świetna robote, a w Stokrotku na pewno ktos sie zakocha. [/LEFT]
  5. [LEFT]dzieki Saga numer masz na pw [/LEFT]
  6. [LEFT]Sonya rzeczywiscie zdjęcia na bisach nieziemskie. :lol: uchwycili cie w idealnym wręcz momencie :lol: a może trzeba było wczesniej do łazienki skoczyc :eviltong: jakie pudle piekne. Jak zwykle zresztą. A co to za cudeńka pilnują żeby ludziska bocianka nie rozkradli?? [/LEFT]
  7. [LEFT]ERKO DZIĘKUJEMY!!! Pigi juz po sterylce. Dobrze myślałam, była w ciąży. Bylo kilka szczeniaków nie powiedzieli ile dokladnie. wszystko jest wporzadku, nie interesuje się raną , nie lize , nie zagląda tam ale ubranko jak nikogo nie ma ma zakładane. Podczas narkozy wystapiła arytmia, pózniej sprawdzano dokladnie serce. Stracila tez wiecej krwi niz normalna sunka ale byla to sterylka aborcyjna wiec lekarze nas uspokoili. Wszysto wydaje się wporzadku. Arytmia spowodowana byla najprawdopodobniej wykonywaniem zabiegu podczas ciąży i nie zapominajmy ze byla to suczka zabrana na zabieg prosto z ulicy więc nie zdążyłam jej odpowiednio podkarmić. teraz leży sobie grzecznie i odsypia. jest na prawde przekochana. A za pania , ktora daje jej teraz domek po prostu szaleje. Nigdzie sie bez niej nie ruszy. Będe pisac wszysrko na biezaco postaram sie tez zrobic kilka fotek bo mam isc do niej jeszzce dzis. Sprawdzic czy wszystko wporzadku. UDALO SIĘ! :multi::multi: [/LEFT]
  8. [LEFT]trzymajcie kciuki wyjeżdzamy o 10. 45 . Jak tylko wróce napisze jak nam poszło. A wt tu czuwajcie pod moja nieobecność :p [/LEFT]
  9. [LEFT]i jeszcze jedno z serii przytulaczkowej :loveu: [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/2350/zoja150jpgdgmnj9.jpg[/IMG] Karola wielkie dzieki !!!! wszystkim wam dziękuje !!! hmm nie wiem czemu niektóre zdjęcia sa jakos takie dziwne...... [/LEFT]
  10. [LEFT]Tez mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Musi byc doswiadczeni lekarze ona mlodziutka wiec co by mialo póść zle. Pani mi opowiadala ze Pigunia spala prawie 2 dni. Ciągle bez przerwy tak bidotka była umeczona. :-( Karola mówisz i masz dzisiejsza sesja zdjęciowa. na dywanie [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/484/zoja147jpgdgmsh7.jpg[/IMG] przytulam sie jak zwykle :loveu: jej ulubione zajęcie [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/9875/zoja148jpgdgmkc6.jpg[/IMG] na kanapie [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9007/zoja153jpgdgmbq3.jpg[/IMG] inna poza na kanapie , która uwielbia [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/5169/zoja155jpgdgmne9.jpg[/IMG] [/LEFT]
  11. [LEFT]Pigusia jutro o 12 będzie sterylizowana. :multi: dziękujemy Erko za pomoc!!! Mamy jeden problem z głowy . Teraz tylko domek musi sie znależc szybko [/LEFT]
  12. [LEFT]Na pewno ktos sie w niej zakocha. [/LEFT]
  13. pati

    pudle szukaja domu

    [LEFT]Jezu gdzie one są? co to za pomieszczenie? nie moge na to patrzec jak ludzie potrafia talk traktowac zwierzeta i spać spokojnie w nocy [/LEFT]
  14. [LEFT]suuuper!!! suuuper!!! ja nie bylam na wystawie ale teraz czuje jakbym byla ;) [/LEFT]
  15. [LEFT]Dziewczyny mam takiego oto przystojniaka. Czy on moze byc mixem szpica? ja nie znam sie kompletnie na tej rasie dlatego prosze was o pomoc. oto on [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/336/zoja142jpgdgmub9.jpg[/IMG] i zbliżenie [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5599/zoja143jpgdgmow2.jpg[/IMG] dziekuje z góry za pomoc w identyfikacji . [/LEFT]
  16. [LEFT] DZIĘKUJEMY!!!!! za każdą pomoc [/LEFT]
  17. [LEFT]mam wieści . Sterylka bedzie kosztowała okolo 150 zł zależy ile wetka zużyje materiału. Opuścła cene ze względu na to , że suńka z ulicy. Zgodziła się też wykonac zabieg a pieniedze jej zapłacic po. :multi: Bylam u Pigi w domku tymczaswym. Mialy byc zdjecia ale baterie mi siadły. Jutro na pewno będa naładowane bo ona taka rozkoszna, że tylko zdjęcia pstrykać. A jaka wpatrzona w ta pania jak w obrazek. Ten kto ja przygarnie musi wiedzieć, ze straszna z niej przylepa wlażi na kolana bez pardonu :eviltong: bez smyczki chodzi idelanie nigdzie sie nie oddala bo przeciez tzrzeba pilnowac swojej pani :p Czystośc w mieszkaniu zachowuje idealnie. Nie ma żadnego problemu. Doskonale wie, ze niektore sprawy trzeba załatwiać na dworze. Pokazalam Pani co zrobic żeby psiaki sie choc akceptowaly i mogly pzrebywac w tym samym pomieszczeniu. pies rezydent gryzie ja i szczeka jak potłuczony. Udalo mi si jednak siedziec z nimi w jednym pokoju prawie pzrez godzinke wiec moze będzie dobrze. Bede tak robic codziennie. to tyle wieści ona jest cuuudowna!!!! :loveu: [/LEFT]
  18. [LEFT]prosze jak acja sie rozkręciła. Nie ma to jak dogomaniacy :multi: [/LEFT]
  19. to sie chyba dzieje :-o zako****e sie w mordercach :-o chyba musze na jakąś terapie isć póki jeszcze czas :lol:
  20. [LEFT]Dziekuje wam bardzo za odzw i deklaracje wpłat. Nawet nie wiecie jak nam to pomoze mi i suńce. Tymczas znalazlam dopiero wczoraj wieczorem . Pigi jest u Pani , ktora ma pieska yorka a ten jak wsciekly caly czas na nia szczeka. Nie wiem jak to bedzie. jak sie nie uspokoi to niestey będe sunie musiala zabrac na platny tymczas( o ile sie ta Pani zgodzi bo mysli nadal) lub do mnie do domu. Boje sie tego bo wyobrazcie sobie 4 psy w bloku. Nie wiem czy bede miala rachunek ale chyba każdy wet moze go wydac. Moze lepiej wpłacać kase bezpośrednio na konto nie pzrez ANF bo to długo trwa a ja nie mam czasu. Kazdy dzień se dla mnie liczy. JUz nie wiem czy nie bedzie za pózno jak jest w ciąży. Spi w deszczu , na ziemi , trzesie sie cala a pomimo tego tuli sie do każdego. Nie wiem co zrobie, nie wiem jak to sie skończy. Wiem jedno nie zostawie tej suńki samej sobie!!! Dziś sie dowiem wszystkiego ile bedzie kosztować ? kiedy bedze zabieg? i czy zgodzi sie na wykonanie go a zapłata póżniej. Wszystko wam od razu napisze jak tylko sie dowiem. [/LEFT]
  21. [LEFT]Mam nadzieje, ze sie dogada inaczej płatny tymczas może albo przyjdzie do mnie a wtedy już tylko kule w łeb sobie strzele [/LEFT]
  22. [LEFT]KImi jest wspaniala :loveu: kopie całym ciałek i z wielkim zaangazoweniem to dobrze o niej świadczy. :evil_lol: i przepis na zmęczenie dziecka mamy - pudel. PATIszon a KImi to jaki pudelek miniaturka? [/LEFT]
  23. [LEFT]Sunka na tymczasie. Tymczas zagrozony bo pies rezydent nie akceptuje jej w domu ale zobaczymy jak to sie rozwinie. Mam wiekszy problem moze juz jutro będe ja sterylizować u mojej wetki . To dpbra kobiete wiec moze sie zgodzi wysterylizowac i potem za zabieg zapłacić. Prosze Was bardzo o pomoc w uzbieraniu pieniedzy na zabieg. Jak to zawsze u mnie bywa pies pojawie się kiedy nie za bardzo mam fundusze na kolejnego. Dopiero co zabralam ze schronu sunke juz pojawila si Pigi. Jest mi niezręcznie prosić Was o pomoc ale nie wazna moja duma musze pomóc Pigi. [/LEFT]
  24. [LEFT]Andzia ale jak ona jest w ciązy to ja jestem w kropce. Przeciez jak urodzi to jej nie zostawie na ulicy samej ze szczeniakami a gdzie je je wezme. Ponowie ogloszenie w anonsach. Boze ja chyba oszaleje. [/LEFT]
×
×
  • Create New...