-
Posts
3025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pati
-
KRAKÓW - Migotka z LIGOTY ma Dom!! HAMLET nadal czeka!
pati replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
[LEFT]ale sie uśmiałam :lol: [/LEFT] -
[LEFT]PATIszon Kimi jest wspaniala . jak tak oglądam ten twoj filmik ze spacerku to od razu mi sie zachciewa miec szzceniaka pudla w domu. :evil_lol: Dość , ze szczenie to jeszcze pudel masz na prawde wsoło. A kenia rzeczywiście ma pzregwizdane :evil_lol: zrób nam przyjemnośc a przynajmniej mi i nakręć wiecej filmików tak miło na nią patrzeć. [/LEFT]
-
[LEFT]Nic sie nie martwcie na pewno i jemu sie uda . Wy juz robicie świetna robote, a w Stokrotku na pewno ktos sie zakocha. [/LEFT]
-
[LEFT]Sonya rzeczywiscie zdjęcia na bisach nieziemskie. :lol: uchwycili cie w idealnym wręcz momencie :lol: a może trzeba było wczesniej do łazienki skoczyc :eviltong: jakie pudle piekne. Jak zwykle zresztą. A co to za cudeńka pilnują żeby ludziska bocianka nie rozkradli?? [/LEFT]
-
[LEFT]ERKO DZIĘKUJEMY!!! Pigi juz po sterylce. Dobrze myślałam, była w ciąży. Bylo kilka szczeniaków nie powiedzieli ile dokladnie. wszystko jest wporzadku, nie interesuje się raną , nie lize , nie zagląda tam ale ubranko jak nikogo nie ma ma zakładane. Podczas narkozy wystapiła arytmia, pózniej sprawdzano dokladnie serce. Stracila tez wiecej krwi niz normalna sunka ale byla to sterylka aborcyjna wiec lekarze nas uspokoili. Wszysto wydaje się wporzadku. Arytmia spowodowana byla najprawdopodobniej wykonywaniem zabiegu podczas ciąży i nie zapominajmy ze byla to suczka zabrana na zabieg prosto z ulicy więc nie zdążyłam jej odpowiednio podkarmić. teraz leży sobie grzecznie i odsypia. jest na prawde przekochana. A za pania , ktora daje jej teraz domek po prostu szaleje. Nigdzie sie bez niej nie ruszy. Będe pisac wszysrko na biezaco postaram sie tez zrobic kilka fotek bo mam isc do niej jeszzce dzis. Sprawdzic czy wszystko wporzadku. UDALO SIĘ! :multi::multi: [/LEFT]
-
[LEFT]Tez mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Musi byc doswiadczeni lekarze ona mlodziutka wiec co by mialo póść zle. Pani mi opowiadala ze Pigunia spala prawie 2 dni. Ciągle bez przerwy tak bidotka była umeczona. :-( Karola mówisz i masz dzisiejsza sesja zdjęciowa. na dywanie [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/484/zoja147jpgdgmsh7.jpg[/IMG] przytulam sie jak zwykle :loveu: jej ulubione zajęcie [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/9875/zoja148jpgdgmkc6.jpg[/IMG] na kanapie [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9007/zoja153jpgdgmbq3.jpg[/IMG] inna poza na kanapie , która uwielbia [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/5169/zoja155jpgdgmne9.jpg[/IMG] [/LEFT]
-
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
pati replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
[LEFT]Na pewno ktos sie w niej zakocha. [/LEFT] -
[LEFT]Jezu gdzie one są? co to za pomieszczenie? nie moge na to patrzec jak ludzie potrafia talk traktowac zwierzeta i spać spokojnie w nocy [/LEFT]
-
[LEFT]suuuper!!! suuuper!!! ja nie bylam na wystawie ale teraz czuje jakbym byla ;) [/LEFT]
-
[LEFT]Dziewczyny mam takiego oto przystojniaka. Czy on moze byc mixem szpica? ja nie znam sie kompletnie na tej rasie dlatego prosze was o pomoc. oto on [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/336/zoja142jpgdgmub9.jpg[/IMG] i zbliżenie [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5599/zoja143jpgdgmow2.jpg[/IMG] dziekuje z góry za pomoc w identyfikacji . [/LEFT]
-
[LEFT]mam wieści . Sterylka bedzie kosztowała okolo 150 zł zależy ile wetka zużyje materiału. Opuścła cene ze względu na to , że suńka z ulicy. Zgodziła się też wykonac zabieg a pieniedze jej zapłacic po. :multi: Bylam u Pigi w domku tymczaswym. Mialy byc zdjecia ale baterie mi siadły. Jutro na pewno będa naładowane bo ona taka rozkoszna, że tylko zdjęcia pstrykać. A jaka wpatrzona w ta pania jak w obrazek. Ten kto ja przygarnie musi wiedzieć, ze straszna z niej przylepa wlażi na kolana bez pardonu :eviltong: bez smyczki chodzi idelanie nigdzie sie nie oddala bo przeciez tzrzeba pilnowac swojej pani :p Czystośc w mieszkaniu zachowuje idealnie. Nie ma żadnego problemu. Doskonale wie, ze niektore sprawy trzeba załatwiać na dworze. Pokazalam Pani co zrobic żeby psiaki sie choc akceptowaly i mogly pzrebywac w tym samym pomieszczeniu. pies rezydent gryzie ja i szczeka jak potłuczony. Udalo mi si jednak siedziec z nimi w jednym pokoju prawie pzrez godzinke wiec moze będzie dobrze. Bede tak robic codziennie. to tyle wieści ona jest cuuudowna!!!! :loveu: [/LEFT]
-
[LEFT]prosze jak acja sie rozkręciła. Nie ma to jak dogomaniacy :multi: [/LEFT]
-
[LEFT]Dziekuje wam bardzo za odzw i deklaracje wpłat. Nawet nie wiecie jak nam to pomoze mi i suńce. Tymczas znalazlam dopiero wczoraj wieczorem . Pigi jest u Pani , ktora ma pieska yorka a ten jak wsciekly caly czas na nia szczeka. Nie wiem jak to bedzie. jak sie nie uspokoi to niestey będe sunie musiala zabrac na platny tymczas( o ile sie ta Pani zgodzi bo mysli nadal) lub do mnie do domu. Boje sie tego bo wyobrazcie sobie 4 psy w bloku. Nie wiem czy bede miala rachunek ale chyba każdy wet moze go wydac. Moze lepiej wpłacać kase bezpośrednio na konto nie pzrez ANF bo to długo trwa a ja nie mam czasu. Kazdy dzień se dla mnie liczy. JUz nie wiem czy nie bedzie za pózno jak jest w ciąży. Spi w deszczu , na ziemi , trzesie sie cala a pomimo tego tuli sie do każdego. Nie wiem co zrobie, nie wiem jak to sie skończy. Wiem jedno nie zostawie tej suńki samej sobie!!! Dziś sie dowiem wszystkiego ile bedzie kosztować ? kiedy bedze zabieg? i czy zgodzi sie na wykonanie go a zapłata póżniej. Wszystko wam od razu napisze jak tylko sie dowiem. [/LEFT]
-
[LEFT]KImi jest wspaniala :loveu: kopie całym ciałek i z wielkim zaangazoweniem to dobrze o niej świadczy. :evil_lol: i przepis na zmęczenie dziecka mamy - pudel. PATIszon a KImi to jaki pudelek miniaturka? [/LEFT]
-
[LEFT]Sunka na tymczasie. Tymczas zagrozony bo pies rezydent nie akceptuje jej w domu ale zobaczymy jak to sie rozwinie. Mam wiekszy problem moze juz jutro będe ja sterylizować u mojej wetki . To dpbra kobiete wiec moze sie zgodzi wysterylizowac i potem za zabieg zapłacić. Prosze Was bardzo o pomoc w uzbieraniu pieniedzy na zabieg. Jak to zawsze u mnie bywa pies pojawie się kiedy nie za bardzo mam fundusze na kolejnego. Dopiero co zabralam ze schronu sunke juz pojawila si Pigi. Jest mi niezręcznie prosić Was o pomoc ale nie wazna moja duma musze pomóc Pigi. [/LEFT]