Jump to content
Dogomania

pati

Members
  • Posts

    3025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pati

  1. [LEFT]Czy li te zdjecia to Iskierka ta sama co na 1 stronie czy inna sunieczka?? strasznie do niej podobna a moze to ona [/LEFT]
  2. [LEFT]suczka gotowa do adopcji. Lubi dzieci, nauczona czystości, przytulaśna. Nic tylko brac i kochać [/LEFT]
  3. [LEFT]a jakiego ona jest wzrostu?? czy to miniatura?? [/LEFT]
  4. [LEFT]Erko a moze przytulisko u mnie w mieście?? Panie bardzo psiakom oddane, maja tam dobrze , sa wolontariuszki. Mogly by tam przeczekac aż znalazly by sie domki. A moze by schronisko dla niechcianych zwierzat "Nasza szkapa" u mnie niedaleko. Mozna zapytac , może sie zgodza jesli sie zobawiazemy , zapewnić psiakom jedzenie i szukanie domku. nie wiem , nie mam innych pomysłów. wszystko TYLKO NIE KIELECKI SCHRON [/LEFT]
  5. [LEFT]Byłam u malej jaka ona rozkoszna. Jak sie cieszy z kazdego miłego gestu. Choć sama sie ich też domaga :cool3: i to jak . Jest na prawde kochana. Zasługuje na swój domek taki juz na zawsze. [/LEFT]
  6. [LEFT]iskierka liczy na nas dalej w gore!!! dziewczyny a powiedzcie mi cos o niej? jak ona sie zachowuje ? da sie poglaskać? czy jest raczej dzika? [/LEFT]
  7. [LEFT]przypominam Pigi nadal szuka swojego czlowieka [/LEFT]
  8. [LEFT]Zojcia jedzie do nowego domku jutro. Domek sprawdzony , wspaniali kochajacy zwierzeta ludzie, moja znajoma bedzie z nimi i swoim psem chodzila na spacerki, duzo terenu do biegania. Dopóki nie jestem ustatkowana i jeżdze za granice nie moge sobie pozwolic na kolejnego psa. Poza tym jest jeszcze tyle bid do wyratowania. Mam nadzieje, że mnie rozumiecie. Gdyby ona była małym psiakiem.... zreszta nie ma co gdybać. Oby miała dobrze. To sie liczy najbardziej. Jak tylko przeżyć moment przekazania..... Ja sobie dam jakos rade ale bidunia będzie cierpieć.... no ale to dla jej dobra. [/LEFT]
  9. [LEFT]Mala rua lisiczka pilnie szuka domku. Przyzwyczaja sie do pani u ktorej jest na tymczasie a i tymczas juz sie nieco denerwuje... [/LEFT]
  10. [LEFT]Włąsnie takie cudeńko jeszzce bez Pana. Moze teraz w Swieta los sie do niej usmiechnie [/LEFT]
  11. [LEFT]czekamy wiec , czekamy !!!! [/LEFT]
  12. [LEFT]ok to wystawie ja tam .Ze zdjeciem bedziesie wyrozniala moze to cos da. Dziekuje za pomoc. Śliczna mala lisiczka szuka domku [/LEFT]
  13. pati

    Pudle toy w Polsce

    [LEFT]Mysle , ze Violonczeli chodziło o to, że mały piesek wsód samych suczek może delikatnie mówiąc podnosić łapke nie tam gdzie trzeba. :eviltong: [/LEFT]
  14. [LEFT]Pigi dzis wykapałam jaka ona byla brudna :placz: chyba jej nigdy nikt nie kapał. Teraz jest sliczna i jasniejsza :crazyeye: Saga 86 dziekuje bardzo za ogłoszenie w anonsach było widziałam !!!!. Czy bylaby mozliwosc umieszczenia tego ogloszenia jeszzce raz tylko, ze ze zdjęciem. Bardzo by sie wyróznila na calej stronie a koszty sa niewielkie moge je pokryć. [/LEFT]
  15. [LEFT]i co z mała jakieś wieści? moze nowe zdjęcia. Straszna bida [/LEFT]
  16. ale fajnie. Mi tez sie moze uda pojechac jak bede jeszzce w POlsce to na pewno tego juz nie omine. Chocbym miala iśc do Lodzi na piechote :p Będe wystawiać Elfika ....a może nie bo konkurencja wtedy bedzie bardzo silna i zgarniemy wszystko co do zdobycia :lol: :eviltong:
  17. [LEFT]Oleniek dziekuje za rade wyprobuje w przyszłosci. Teraz juz nie mam problemu przynajmniej na razie bo obcielam drania na krotko to nie federal tylko cos w stylu krociutkiego pupy clipa o ile istenieje takie cos? bo moze puppy clip to tylko dlugi hmm nie wiem :lol: [/LEFT]
  18. pati

    Metamorfozy

    [LEFT]metamorfozy piękne!! strasznie lubie tu zagladac. To cudowne jak psiaki sie zmnieniaja w domku. Oto przykład Moj Elfik 10 letni pudel toy z łódzkiego schroniska. Jak do mnie przyszedl sikal jak dziewczynka, niezbyt mało chodził bo on ma wade wrodzona lapek, ogolnie byl hmmm taki nieruchliwy. Teraz po roku to mala wszędobylska torpeda. Oto Elfik po zabraniu ze schronu [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/6504/zabawazpik0031bijpgpppppf2.jpg[/IMG] i teraz [IMG]http://img382.imageshack.us/img382/2622/zoja160jpgdgmct5.jpg[/IMG] [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/245/zoja163jpgdgmwu2.jpg[/IMG] i na dworze [IMG]http://img451.imageshack.us/img451/8104/dgmap0.jpg[/IMG] oto moje cudo :loveu: [/LEFT]
  19. [LEFT]nie wiem czemu ogloszenia są a dmoku brak Sliczna mala Pigi szuka domku w miare pilnie!! [/LEFT]
  20. [LEFT]dziewczyny czy bedzie ktoras z was na majowej wystawie w Łodzi?? [/LEFT]
  21. [LEFT]PATIszon ona jest boska zakochalam sie w niej a jaka z niej sportsmenka. Nic sobie nie robi z przeszkod jakby ich nie widziala .Liczy sie tylko piłka jak u mojego(ups przyzwyczajenie) Axelka. Wstawiaj filmiki prosze ile wlezie :loveu: [/LEFT]
  22. [LEFT]Witajcie kochane . U nas tak jakos wyszlo, ze calkiem zapomnialam o tym watku. MM suczke kundelke na tymczasie u znajomej wiec musze do niej chodzic na spacerki wyprowadzac, do tego u mnie w domu trzy psiaki wiec na nude nie narzekam W sobote najprawdopodobniej jak Pansto mi sie spodobaja moja ukochana kropeczka pojedzie do innego domu :-( kto inny ja bedzie tulił, kto inny zabierał na spacerki, patrzyl w te sliczne oczka :-( Boze jak my to obie przezyjemy. Przeraza mnie nawet sam moment przekazania suczki nowym wlascicielom jak ona taka jest za mną bedzie strasznie. panstwo z Krakowa, mili i bardzo kochaja zwierzeta. Przyjezdzaja do niej pomimo iz zznaczylam ze moge im jej wcale nie oddac. Zobaczymy jak bedzie. ja jestem zrozpaczona [/LEFT]
  23. [LEFT]szwy wyciągniete :multi: teraz calkiem zdrowa, kochana Pigi szuka domku. [/LEFT]
×
×
  • Create New...