Jump to content
Dogomania

pati

Members
  • Posts

    3025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pati

  1. świnka ma sie pewnie bardzo dobrze. Niebyłam dziś u niej miałam zakręcony dzień brak mi czasu na nic. Do tego mam problemy z okiem wiec dużo spie . Wszystko sie dzieje nie w pore. Mam nadzieje, że jutro do niej wpadne.
  2. dziewczyny ja nic nie obiecuje to nie ode mnie zalezy ale jest mozliwośc, że bede robic trase Kielce - Warszawa i Warszawa Kielce 26.04 wyjazd, powrot 27.04 jesli nie te dni to zaraz po wolnych dniach majowych. Tylko jak będzie to w kwietniu to jade z pudlem mianiatura(chyba, ze transport sie jakis znajdzie wcześniej) jak w maju to sama. Jade pociągiem wiec tez nie wiem chyba moge miec tylko jednego zwierzaka . Dam Wam znać kiedy jade i czy sama. Mam nadzieje, ze wczeniej moze uda sie coś znalezc dla suńki.
  3. [LEFT]tak tak takie cenny skarb musi przewozić osoba godna zaufania :p po jego zachowaniu to charakter ma typowo pudlowy :loveu: buziaczki dla Koksika a moze jakieś nowe fotki :cool3: [/LEFT]
  4. [LEFT]jeszcze nie zmianiam jutro pani ma mi dac odpowiedz ile może ją jeszcze trzymać. Wtedy jak juz bede wiedziec zmianie tytuł, mam nadzieje, ze moze jakos sie uda , że ja u siebie zostawi. [/LEFT]
  5. [LEFT]Pigi tak bardzo potrzebuje domku suczka jest zagrożona schronem. Pomóżmy jej. [/LEFT]
  6. [LEFT]sliczna i nie wazne , ze nie obcięta wystawowo . Wstawiaj fotki i nic sie nie krępuj. Mój tez wystawowy nie jest ale tu to niewazne. LIcza sie nasze pociechy :loveu: a oto Figa pomniejszyłam fotke i wstawiłam żeby była widoczna od razu :p [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4367/11736176205562552jpgfffij8.jpg[/IMG] [/LEFT]
  7. [LEFT]iskierka szuka domu zobaczcie jaka slicza sunka sie kryje za tymi kudłami [/LEFT]
  8. [LEFT]ach i nikogo u nas nie było [/LEFT]
  9. potrzebny nam transport do Krakowa ale też i pieniądze na kastracje to KONIECZNE zeby psiak mógł mieszkać u Pani Ani. Kazda wpłata będzie dla nas cenna. Prosze o pomoc. Aggie ciesze sie , ze sie pzrekonałas do Pani Ani. Mówiłam, że Koksik trafi do super domku :multi:
  10. pati

    pudle szukaja domu

    kochane pudlomaniaczki. Zwracam sie z prosba o pomoc w zebraniu pieniedzy na wykastrowanie pudelka , ktoremu znalazłam dom. Kazda choc najmniejsza wpłata bedzie dla nas cenna. oto pudel o ktorego chodzi [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=60196[/url] dziekuje bardzo
  11. [LEFT]włąsnie ja też nie wiem dlaczego :-( taka kochana, wesolutka, grzeczna a sama na świecie. Nikt jej nie chce. zrobie dzis kolejną akcje plakatowania i zobaczymy [/LEFT]
  12. cudo!!! cudo!!! strasznie lubie takie fotki a juz te w błotku to idelane jak dla mnie :lol: taki prawdziwy pies a jak mi sie podoba to zdjęcie jak atakuje :evil_lol: co za pieron jakbym swojego widziałą uwieszonego na moim dalmatyńczyku swietne prosimy o więcej
  13. [LEFT]tak szukamy transportu. Napisze na watku transportowym , moze ktos bedzie jechał. Tak nie kąp go jeszcze sie przeziębi. U pani Ani pójdzie od razu pod pierzynkę. [/LEFT]
  14. [LEFT]Aggi numer wysłam także i mój bo ja mam problemy z kompem i netem . ale to mizernotka, maleństwo takie :loveu: [/LEFT]
  15. [LEFT]Pani Ania znowu do mnie dzwoniła. Jakbym chciała więcej takich ludzi mieć chcących adoptowac psiaka. Ten pies jest wyczekamy, upragniony :loveu: No nic to czekam na Aggie i będziemy myśleć nad transportem królewicza. teraz ruszam z moimi bo dom mi zaraz zdemolują :diabloti: [/LEFT]
  16. [LEFT]Wysłałam do Pani sms i natychmiast oddzwoniła. Bardzo ale to bardzo sie cieszy. Taka była pzrejęta, ze az miło słyszec taką miłosc i takie pragnienie posiadania psiaka. Pani juz sie nawet martwiła zeby jej go ktos nie ukradł. Mowiła " nech go Pani zarezerwuje bardzo prosze " tak więc ciotka Aggie Koksik juz ZAREZERWOWANY!!! :loveu: Poniewaz Pani ma suczke bardzo by chciala psiaka wykastrowac . twierdzi, ze zrobi to sama ale wiadomo koszt duzy a w kolejce jeszcze czeka suńka do sterylizacji. mam prośbe o najmniejsze wpłaty . Kastracja psa u niej kosztuje 150zł. Trzeba jej pomóc. Koksik szykuj sie stary będziesz żył w psim raju [/LEFT]
  17. [LEFT]tak tak torturować :evil_lol: w gore maleńka szukaj domku tu to cie na pewno nikt nie bedzie szukał tak daleko [/LEFT]
  18. [LEFT]Tak wiec dziewczyna sienie zgadza bo właśnie adoptuje psiaka ze schroniska i nie ma miejsca. dziekuje za pomoc materialna to bardzo ważne bo ja jestem bez grosza. juz nie wiem co robić... Dzis bede rozmawiała z Ta pania moze ja przekonam i odwlecze oddanie małej [/LEFT]
  19. [LEFT]Aggie to bardzo fajnie, że psiaka oddasz. Uwierz mi za ten dom ręcze nie tylko ja. Pani nie ma internetu ani aparatu ale ja jak będe odwiedzac mojego pudla (jej chrzesniaka) to zrobie i Koksikowi zdjęcia. Obetnij go więć i czekamy na fotki po :loveu: ale sie ciesze , że na Koksika trafiłam to bedzie idealny psiak dla tej Pani a nalezy jej sie za dobre serce taki cudaczek. [/LEFT]
  20. [LEFT]dobranoc kolejny dzień i nic ........... [/LEFT]
  21. [LEFT]Pani może sama go obciąc. jej nie przeszkadza, ze zakołtuniony czy brudny. Psiaka chciała miec od razu z Palucha tak nie mogła sie doczekać i stresu mu przy zmianie domku zaoszczędzić. Pani mieszka w Bochni w domku. to na prawde bardzo dobra kobieta. Poręczy za nia dogomaniaczka od ktorej adoptwała psiaki. Dla mnie to idealny dom. [/LEFT]
  22. [LEFT]dziwczyny sluchajcie. Mam chętną osobe na pudelka. Pani sprawdzona pzrez dogomaniaczki. Adoptowala od nich psiaki , ktore miały marna szanse na adopcje. Pani ta tez jest matka chrzestna mojego pudelka :) Miałam dla niej psiaka z Palucha ale on został wczoraj adoptowany. Jezeli dziewczyna ktora miała go zabrać zgodzi sie zabrac tego to juz jutro mogłby byc w nowym domu. Trzeba by go tylko na dworzec dostarczyc. Za pania ręcze głową bardzo czeka na psiaka. Co wy na to?? [/LEFT]
×
×
  • Create New...