-
Posts
3025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pati
-
dziewczyny ja nic nie obiecuje to nie ode mnie zalezy ale jest mozliwośc, że bede robic trase Kielce - Warszawa i Warszawa Kielce 26.04 wyjazd, powrot 27.04 jesli nie te dni to zaraz po wolnych dniach majowych. Tylko jak będzie to w kwietniu to jade z pudlem mianiatura(chyba, ze transport sie jakis znajdzie wcześniej) jak w maju to sama. Jade pociągiem wiec tez nie wiem chyba moge miec tylko jednego zwierzaka . Dam Wam znać kiedy jade i czy sama. Mam nadzieje, ze wczeniej moze uda sie coś znalezc dla suńki.
-
[LEFT]sliczna i nie wazne , ze nie obcięta wystawowo . Wstawiaj fotki i nic sie nie krępuj. Mój tez wystawowy nie jest ale tu to niewazne. LIcza sie nasze pociechy :loveu: a oto Figa pomniejszyłam fotke i wstawiłam żeby była widoczna od razu :p [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4367/11736176205562552jpgfffij8.jpg[/IMG] [/LEFT]
-
Iskierka już nie zgaśnie DAGA 27 wyszukała jej domek
pati replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
[LEFT]iskierka szuka domu zobaczcie jaka slicza sunka sie kryje za tymi kudłami [/LEFT] -
kochane pudlomaniaczki. Zwracam sie z prosba o pomoc w zebraniu pieniedzy na wykastrowanie pudelka , ktoremu znalazłam dom. Kazda choc najmniejsza wpłata bedzie dla nas cenna. oto pudel o ktorego chodzi [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=60196[/url] dziekuje bardzo
-
cudo!!! cudo!!! strasznie lubie takie fotki a juz te w błotku to idelane jak dla mnie :lol: taki prawdziwy pies a jak mi sie podoba to zdjęcie jak atakuje :evil_lol: co za pieron jakbym swojego widziałą uwieszonego na moim dalmatyńczyku swietne prosimy o więcej
-
[LEFT]Wysłałam do Pani sms i natychmiast oddzwoniła. Bardzo ale to bardzo sie cieszy. Taka była pzrejęta, ze az miło słyszec taką miłosc i takie pragnienie posiadania psiaka. Pani juz sie nawet martwiła zeby jej go ktos nie ukradł. Mowiła " nech go Pani zarezerwuje bardzo prosze " tak więc ciotka Aggie Koksik juz ZAREZERWOWANY!!! :loveu: Poniewaz Pani ma suczke bardzo by chciala psiaka wykastrowac . twierdzi, ze zrobi to sama ale wiadomo koszt duzy a w kolejce jeszcze czeka suńka do sterylizacji. mam prośbe o najmniejsze wpłaty . Kastracja psa u niej kosztuje 150zł. Trzeba jej pomóc. Koksik szykuj sie stary będziesz żył w psim raju [/LEFT]
-
Iskierka już nie zgaśnie DAGA 27 wyszukała jej domek
pati replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
[LEFT]tak tak torturować :evil_lol: w gore maleńka szukaj domku tu to cie na pewno nikt nie bedzie szukał tak daleko [/LEFT] -
[LEFT]Aggie to bardzo fajnie, że psiaka oddasz. Uwierz mi za ten dom ręcze nie tylko ja. Pani nie ma internetu ani aparatu ale ja jak będe odwiedzac mojego pudla (jej chrzesniaka) to zrobie i Koksikowi zdjęcia. Obetnij go więć i czekamy na fotki po :loveu: ale sie ciesze , że na Koksika trafiłam to bedzie idealny psiak dla tej Pani a nalezy jej sie za dobre serce taki cudaczek. [/LEFT]
-
[LEFT]Pani może sama go obciąc. jej nie przeszkadza, ze zakołtuniony czy brudny. Psiaka chciała miec od razu z Palucha tak nie mogła sie doczekać i stresu mu przy zmianie domku zaoszczędzić. Pani mieszka w Bochni w domku. to na prawde bardzo dobra kobieta. Poręczy za nia dogomaniaczka od ktorej adoptwała psiaki. Dla mnie to idealny dom. [/LEFT]
-
[LEFT]dziwczyny sluchajcie. Mam chętną osobe na pudelka. Pani sprawdzona pzrez dogomaniaczki. Adoptowala od nich psiaki , ktore miały marna szanse na adopcje. Pani ta tez jest matka chrzestna mojego pudelka :) Miałam dla niej psiaka z Palucha ale on został wczoraj adoptowany. Jezeli dziewczyna ktora miała go zabrać zgodzi sie zabrac tego to juz jutro mogłby byc w nowym domu. Trzeba by go tylko na dworzec dostarczyc. Za pania ręcze głową bardzo czeka na psiaka. Co wy na to?? [/LEFT]