Jump to content
Dogomania

fona

Members
  • Posts

    9573
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fona

  1. Maia, proszę, podaj numer konta albo adres i nazwę karmy, którą trzeba Ojejowi kupić. Trzeba się zorganizować, znaleźć skarbnika, który będzie rozliczał wydatki,a przede wszytskim prosić o deklaracje i modlić się, żeby znalazł się jakiś tymczas, zanim Maia się wykończy
  2. Przyznaję, że ostatnio tu byłam we wrześniu, ale dlaczego nikogo tu nie ma?...
  3. Tak, koniecznie odrobaczcie całe stado. Wpłaty jeszcze wpłyną.
  4. A próbowaliście wycisnąć, czyli wymasować? Pomocna w udzieleniu instrukcji może być ulvhedinn, która ma sparaliżowaną Aksę, która musi wysikiwać.
  5. Nie mogę teraz przeczytać całego wątku, bo pracuję, ale zapisuję, żeby mi nie umknkął. Bela napisała, że Kłopotem potrzebuje wsparcia. Jaki jest stan skarpety obecnie? Czy on nie cierpi zbyt?
  6. Zapiszę, ale poczytam jutro.
  7. Jeśli nawet Bartuś był do uratowania, to na pewno nie była kwestia ostatnich dni, tylko przynajmniej miesięcy. Jak on musiał cierpieć...
  8. Poproszę o numer konta, tylko przydałby się post rozliczeniowy.
  9. Beciu, jak już ochłoniesz, a potem odpoczniesz, podsumuj proszę, wydawtki poniesionena ratowanie Bartusia, to zwrócimy ci pieniądze. Bartusiu [']
  10. [quote name='Becia Lublin']ups sorki, dopiero teraz juz wiem, coś mi sie pomyliło, bo wczoraj to ja wpisywałam ale tylko stałę deklaracje... dziękuje bardzo :) i wybacz mi proszę moję totalne zakrecenie dzisiaj[/QUOTE] Tak, to stała deklaracja być miała...
  11. O nie, Bartusiu.... Dziewczyny, bardzo Wam współczuję i dziękuję za wszystko, co dla niego zrobiłyście.
  12. Agata, mogę Ci dać - wirtualnie - fanty na bazarek. Książki albo filmy.
  13. A, bo myślałam, że nie wiesz, kto jest nadawcą.
  14. Jakie to przykre, jakie to, kurde, niesprawiedliweeeeeee
  15. Kochani, a jest jakiś post rozliczeniowy, Ojej ma w ogóle swoją skarpetę? Na co potrzebne są pieniądze?
  16. [quote name='Havanka'] [INDENT] Diano, wybacz, ze tu piszę, ale sprawa pilna. Pirat - 4 miesięczny szczeniaczek, któremu znaleźliśmy dom, potrzebuje pomocy. Nowa rodzina maluszka prosi o wsparcie na opłacenie rezonansu. Koszt ich przerasta ! [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2969113942[/URL] [/INDENT] [/QUOTE] Biedny prześliczny Piracik. Kupiłam cegiełkę na dobry początek.
  17. Energy, dziękujemy za info. A coś wiesz o kosztach?
  18. [quote name='Energy']Niestety nie jest dobrze:( mały jest cały czas badany, ale ma nawet problem z oddychaniem:(Jest niedokrwienie mózgu stąd sztywnienie. Przyczyna nie jest jeszcze na ten moment zdiagnozowana, tk zrobione ale jeszcze nieocenione, teraz, jak czegoś nie pokręciłam badają serce.[/QUOTE] Bosh, co mu się stało?...
  19. Wrocław spadł z nieba. A czy pani będzie mogła z nim jeździć do weterynarza, jeśli np. będzie trzeba codziennie? Proszę o pw z numerem konta.
  20. za co gmina płaci 2 tys. zł?
×
×
  • Create New...