-
Posts
9573 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fona
-
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
fona replied to fona's topic in Już w nowym domu
Jak SZopen?...... -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
fona replied to fona's topic in Już w nowym domu
Napisałam do moda w sprawie zmiany tytułu... Trzymam kciuki za Szopka. Co to znaczy, że pies z jego otoczenia został uśpiony z powodu podejrzenia nosówki? -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
fona replied to fona's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']Fona, bardzo prosez zmien tytu, ze Szopen bardzo chory , wlasciwie ważą sie jego losy. Kregosłup w okropnym stanie, babeszia, rozwalone nerki. Otrzymalam od Fony 20 zl.[/QUOTE] Agata, przepraszam, ciągle wyświetlał mi się komunikat, że serwer jest przeciążony. Zmieniłam tytuł, ale nie wiem, czy się wyświetla, u mnie nie... Myślę, że wszyscy tutaj uznają Szopena za psa bezdomnego i będzie można wreszcie mu zrobić bazarek. Kosztami się nie przejmuj, uzbieramy. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
fona replied to fona's topic in Już w nowym domu
O JESOO... w zeszłym tygodniu powinien polecieć mały przelew dla Szopka, a w tym tygodniu jeszcze 30 zł doślę. Ale widzę, że jakaś wykrakana ta kasa... :( Daj, proszę, znać, co z Szopkiem... -
EUTANAZJA- czy to jedyne rozwiązanie? Psie dziecko czeka na pomoc!!!
fona replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Ojeju, trzymaj się, kochany. Następny bazarek zrobimy dla ciebie. -
Z Żyrardowa do Krakowa, czyli Makumba zmienila adres! ...MUCHOMOREK [']
fona replied to fona's topic in Już w nowym domu
Nooo, piękne to zdjęcie, "hypnotajzing" ;) -
Z Żyrardowa do Krakowa, czyli Makumba zmienila adres! ...MUCHOMOREK [']
fona replied to fona's topic in Już w nowym domu
Możecie wierzyć lub nie, ale w sobotę grzebałam w mailach i natrafiłam na długaśną korespondencję z tattwą sprzed lat. Pomyślałam: szkoda, ze tattwa nie daje znaku życia... I voila! Tattwa, dziękuję, że napisałaś. Makumb jest piękny. Cieszę się, że Makumb jest szczęśliwy. Gdybym miała warunki takie, jak opisujesz, też bym wypuszczała kota na dwór, choć nie wiem, jak bym przeżyła łapanie myszy i ptaków, więc może dobrze, że nie mam perspektyw na dom na wsi. Wymiziaj Makumbona od cioci i skrobnij coś czasem, proszę. Będzie mi ogromnie miło. Serdecznie Cię pozdrawiam! f PS Nie mylą wam się koty? Gacek chyba jest identyczny :) -
Zaliczyliśmy już dachowanie, a teraz szukamy domów! Wa-wa
fona replied to fona's topic in Kotki już w nowych domach
Kocia mama już wyszła z lecznicy. Jaka ona jest fantastyczna! Aż żal ja oddawać kobiecie... -
Zaliczyliśmy już dachowanie, a teraz szukamy domów! Wa-wa
fona replied to fona's topic in Kotki już w nowych domach
Koteczki już chyba "oporządzone". Cyzia vel Szylkrecja też już chyba (puk, puk) zostanie tam, gdzie jest. Mam nadzieję, bo to bardzo dobry domek. Ich kocia matka właśnie się wybudza z narkozy, zatem małymi kroczkami zbliżamy się do (puk, puk) happy endu... -
Nie wiem, czy zastosowanie w weterynarii - mam do oddania lek NOLPAZA 40 mg, całe opakowanie, ważność do marca 2014 r.
-
Kłopotek w DT - DS oraz wsparcie fin mile widziane!
fona replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
A z tym załatwianiem - może on nie czuje, że robi? Tak miał mój Pecio, gdy był już bardzo stary. Po prostu szedł sobie, a koopa wypadała... -
Zaliczyliśmy już dachowanie, a teraz szukamy domów! Wa-wa
fona replied to fona's topic in Kotki już w nowych domach
No i niestety znów ją mam... Kot z DT strasznie ją gnębił i nie mogła zostać. A jest przekochana, ufna, przyjazna i wesoła. -
Zaliczyliśmy już dachowanie, a teraz szukamy domów! Wa-wa
fona replied to fona's topic in Kotki już w nowych domach
Miałam Cyzię przez święta - jest rewelacyjna. Przeurocza, kochana, odważna, wesoła i mądra. No kto się zakocha? -
Gibi-w typie oneczka-znaleziony na wysypisku ZA TM:(....
fona replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gibi, kochany, zdrowiej, a jak będzie trzeba, to zrobimy bazarek w nowym roku... -
Zaliczyliśmy już dachowanie, a teraz szukamy domów! Wa-wa
fona replied to fona's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='fona'][URL]http://tablica.pl/nakarm-psa/[/URL] NAKARM PSA![/QUOTE] karmicie? :) -
Zaliczyliśmy już dachowanie, a teraz szukamy domów! Wa-wa
fona replied to fona's topic in Kotki już w nowych domach
rozliczenie wydatków: szczepienia 105 zł odrobaczenie małej trójki i ich matki: 35 zł karma 33,44 karma sucha 7,50 50 zł drugie szczepienie Szylkrecji --- -230,94 wpłata z bazarku: 300 zł = 69,06 planowane wydatki: kastracja matki (chyba że się uda za darmo) -
Zaliczyliśmy już dachowanie, a teraz szukamy domów! Wa-wa
fona replied to fona's topic in Kotki już w nowych domach
Piękne dzięki! Jak coś zostanie, oddam potrzebującym. Na razie wieść najnowsza - czarny grzeje doopkę w nowym domku! -
Zaliczyliśmy już dachowanie, a teraz szukamy domów! Wa-wa
fona replied to fona's topic in Kotki już w nowych domach
[URL]http://tablica.pl/nakarm-psa/[/URL] NAKARM PSA! -
Zaliczyliśmy już dachowanie, a teraz szukamy domów! Wa-wa
fona replied to fona's topic in Kotki już w nowych domach
W niedzielę kolega z pracy ma przyjechać do czarnego. DT nie chce go oddać na singla, więc nie wiem, czy domek zdecyduje się ewentualnie na dwa koty... -
Zaliczyliśmy już dachowanie, a teraz szukamy domów! Wa-wa
fona replied to fona's topic in Kotki już w nowych domach
Och, z newsów to właśnie trzeba je drugi raz zaszczepić. Maluchy rosną, szaleją, nikt ich nie chce :( -
Zaliczyliśmy już dachowanie, a teraz szukamy domów! Wa-wa
fona replied to fona's topic in Kotki już w nowych domach
Kociaki na facebooku: [URL]https://www.facebook.com/events/455339744585362/[/URL] -
Zaliczyliśmy już dachowanie, a teraz szukamy domów! Wa-wa
fona replied to fona's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='bona_46']Podasz link do wydarzenia na fb ?[/QUOTE] Przepraszam, nie było mnie przez kilka dni. Zaraz zapytam koleżankę. -
Zaliczyliśmy już dachowanie, a teraz szukamy domów! Wa-wa
fona replied to fona's topic in Kotki już w nowych domach
Och, Szylkrecja zaczęła sikać na kołdrę, ale na szczęście zmiana żwirku pomogła. Czarnulek jest noszony pod bluzą, śpi z człowiekami, jest przytulaśny i kochany. Szylkra zresztą też. Jeden domek interesuje się dziewczynką, tylko nie wiadomo, czy przyszła pani nie jest uczulona. Ma przyjechać i sprawdzić. Poza tym cisza. Kociaki są na Facebooku i nic. -
Zaliczyliśmy już dachowanie, a teraz szukamy domów! Wa-wa
fona replied to fona's topic in Kotki już w nowych domach
To tylko imiona robocze :) W DT Szylkrecja została Cyzią, a Kalka nosi tymczasowe imię Czarny vel Kropka, bo wygląda jak czarna kropeczka, taki malutki :)