-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
A dlaczego tak mało osób do Pikusia zagląda???? :shake: On debiutuje, pomoc potrzebna!!! Pikus dziarsko maszeruje na pierwszą stronę!!!
-
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
akucha replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze, że już po :multi: :multi: :multi: Teraz niech zdrowieje!!!! -
No gdzie ta kolejka po Pikusia stoi???? On chce do domu!!!! Pikuś jest koffany, i musi szybko znaleźć dom :cool3:
-
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
akucha replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Łapku, trzymamy :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: Transport!!!! Transport po operacji potrzebny!!!! -
PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Cioteczko brązowa1, filmy i zdjęcie doszły... ale ja nie wiem, jak wstawić film :oops: Niech ktoś mi tu napisze, do jakiego programu mam wrzucić!!! Przyszły 3 filmy, ale tylko jeden działa, 2 sie nie otwierają, bo czegoś tam brak... Ten który działa ma obraz obrócony o 180 st. :evil_lol: A Delma jest superrr, skoczna, wesoła, oj lubi cioteczkę brązową, lubi!!!! Nowa fota: Pękna Delma [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7451/augustow2006psy079pr2.jpg[/IMG][/URL] -
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
akucha replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Mieciu czeka na dom!!! -
PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Tytuł może być :lol: Czekamy na nowe zdjęcia :loveu: Oj wzięłabym ją, wzięła, ale nie mogę :placz: Cudna jest, tak mi się podoba!!! -
PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Delma, kto podaruje jej dom??? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/5497/pict0056vx8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8309/pict0060xt5.jpg[/IMG][/URL] -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
akucha replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że żadna infekcja sie nie wdała!!! No to czekamy... Oj, będzie nerwowo... -
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
akucha replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='supergoga'] Jesteś Zosiu wspaniałym człowiekiem a Lisek zostanie w naszych sercach - nasz dogomaniacki rekordzista. Żył tyle lat, czekając na Ciebie. Teraz mógł spokojnie odejść tam, gdzie razem z naszymi psami - czeka na nas. Tam się wszyscy kiedys spotkami - tam poznam Liska Nic mądrzejszego nie potrafię wymyślić, te piękne słowa wyrażają wszystko, co czuję... Dla Ciebie Lisku [ ' ] [ ' ] [ ' ] [ ' ] [ ' ] Zosiu zrobiłaś tak wiele, tyle nas nauczyłaś, jesteśmy z Tobą!!! -
Pikuś, ty się trzymaj pierwszej strony, a nie po wszystkich latasz!!!! Domkuuuu!!! Gdzie ty się schowałeś???? Pikuś czeka!!!
-
PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Komu Delmę, piekną pannę PON-kę???? -
Ja mam malowanie, ale juz Pikusia pilnuję!!! Pikuś szuka domu i miejsca w czyimś sercu!!!