Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. A dlaczego tak mało osób do Pikusia zagląda???? :shake: On debiutuje, pomoc potrzebna!!! Pikus dziarsko maszeruje na pierwszą stronę!!!
  2. Jak dobrze, że już po :multi: :multi: :multi: Teraz niech zdrowieje!!!!
  3. No gdzie ta kolejka po Pikusia stoi???? On chce do domu!!!! Pikuś jest koffany, i musi szybko znaleźć dom :cool3:
  4. Łapku, trzymamy :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: Transport!!!! Transport po operacji potrzebny!!!!
  5. Odwiedza, odwiedza!!! Mam malowanie w domu.... :placz: Lucky prosi o dom, nie może wiecznie czekać w hoteliku!!!! Jest już wyrośniętym, uroczym szczeniakiem po przejściach. Tak bardzo na kogoś czeka!!!
  6. Cioteczko brązowa1, filmy i zdjęcie doszły... ale ja nie wiem, jak wstawić film :oops: Niech ktoś mi tu napisze, do jakiego programu mam wrzucić!!! Przyszły 3 filmy, ale tylko jeden działa, 2 sie nie otwierają, bo czegoś tam brak... Ten który działa ma obraz obrócony o 180 st. :evil_lol: A Delma jest superrr, skoczna, wesoła, oj lubi cioteczkę brązową, lubi!!!! Nowa fota: Pękna Delma [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7451/augustow2006psy079pr2.jpg[/IMG][/URL]
  7. Ja obcinam, jak śpią!!! Nie gniewaj się cioteczko na Misia ;) jemu pewnie nikt pazurków nie obcinał... On pierwszy raz, to trochę przestraszony jest :loveu: Ale bedzie wymuskany, ho, ho, ho!!!
  8. Ona nieduża jest i taka drobniutka... Myslałam, że to wieksza sunia, rany ile ona się wycierpiała :shake: Cioteczki to w ogłoszeniach można pisać, że poszukiwany jest mężczyzna, który potrafi kochać, bo dziewczynie dużo uczucia potrzeba! Jak pięknie będą razem wyglądać na spacerach :razz:
  9. Temu schronisku potrzebna jest pomoc dogomaniaków!!!! Pomóżcie nam ją zorganizować! Możej jakie rady, podpowiedzi, my mamy małe doświadczenie...
  10. Tytuł może być :lol: Czekamy na nowe zdjęcia :loveu: Oj wzięłabym ją, wzięła, ale nie mogę :placz: Cudna jest, tak mi się podoba!!!
  11. Delma, kto podaruje jej dom??? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/5497/pict0056vx8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8309/pict0060xt5.jpg[/IMG][/URL]
  12. Ale sie kamuflujesz!!!!! :mad: A ja myslałam, ze to twoje oblicze troche widac, cfffaniara... Ale TZ-et dobry jest!!! Lucky'ego polubił i pozwolił wystawić :lol: Szukamy domu, a gadamy przy okazji :diabloti:
  13. Cieszę się, że żadna infekcja sie nie wdała!!! No to czekamy... Oj, będzie nerwowo...
  14. [quote name='supergoga'] Jesteś Zosiu wspaniałym człowiekiem a Lisek zostanie w naszych sercach - nasz dogomaniacki rekordzista. Żył tyle lat, czekając na Ciebie. Teraz mógł spokojnie odejść tam, gdzie razem z naszymi psami - czeka na nas. Tam się wszyscy kiedys spotkami - tam poznam Liska Nic mądrzejszego nie potrafię wymyślić, te piękne słowa wyrażają wszystko, co czuję... Dla Ciebie Lisku [ ' ] [ ' ] [ ' ] [ ' ] [ ' ] Zosiu zrobiłaś tak wiele, tyle nas nauczyłaś, jesteśmy z Tobą!!!
  15. A na tych zdjęciach, kto go trzyma, bo ja wypatruję Kar0li :evil_lol: To teraz Lucky może być na Allegro uaktualniony!!! Kto go wystawia???
  16. Aniu, to cudownieeee!!!! :multi: :multi: :multi: Niech będzie szczęśliwa w nowym domu!!!
  17. Pikuś, ty się trzymaj pierwszej strony, a nie po wszystkich latasz!!!! Domkuuuu!!! Gdzie ty się schowałeś???? Pikuś czeka!!!
  18. Łoł!!!! Ale on fajny jest :lol: Taki już trochę wyrośnięty szczenior :evil_lol: Ale ma swój urok i wygimnastykowany jest... przytulaśny, jak widac... Kar0la, a kto go trzyma????
  19. Komu Delmę, piekną pannę PON-kę????
  20. Temu psu można pomóc!!!! Potrzebny jest dom tymczasowy, w którym zajętoby się nim po operacji oczu.
  21. Ja mam malowanie, ale juz Pikusia pilnuję!!! Pikuś szuka domu i miejsca w czyimś sercu!!!
×
×
  • Create New...