-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Roki w kolorze sepii z Gdyni.Znalazl dom w Krakowie !
akucha replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Wklej te fotki odzielnie, będa większe, człek oczy nacieszy, plis.... A doczytałaś, ze Twoje Allegro, może przyniosło domek Lali??? -
Roki w kolorze sepii z Gdyni.Znalazl dom w Krakowie !
akucha replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
O mamusiu, jakie foty :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: A to trzecie od lewej... no wymiękam!!! Roki - słodziak, malutki piesio... :loveu: A dogo się nie przejmuj, wszyscy tak mamy :cool3: Darianna, ale masz fajnego psa... -
Wredota raczej... Wiesz Kasiu, ja myślę, ze Sendi może być młodsza, niż myślimy. Przeciez tak na prawdę, to dokładnie nic o niej nie wiadomo... Ona się tak u Ciebie zmieniła, moze to schronisko tak ją dobijało, że wydawała się starym, zgryźliwym psem. Przecież nie ma co ukrywać, ona jest śliczna :lol:
-
Czekoladę też lubię :diabloti: Wkleję se... Chimeryczny wredny kurdupel... wywaliła mi dzisiaj w nocy całą półke ubrań. Zostawiła sobie do spania 1 marny sweterek... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img424.imageshack.us/img424/9625/dsc02205th0.jpg[/IMG][/URL] Kasiu, skórki są dobre, wszystko jest papu...
-
"Obibok" w kolorze złota jest... jejejejej :loveu: Neris, krzyczałaś na Maupę, to ja tak profilaktycznie... Mój ojciec, powiedział do mnie tak (sam dawno temu rzucił): "Pal córka, pal... na starość będziesz miała czym splunąć..." Jesssu to takie straszne, a ja dalej kopcę... :cool1: Nerwowe czasy takie, czy co...
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
No nie... Lavinio, która to noc dyżuru? Trzecia chyba... -
MOJŻESZ-Żory-o 16-30 odszedł zaTM:(:(:(
akucha replied to marmar's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To przykre, bardzo... :-( :-( :-( [ ' ] [ ' ] [ ' ] -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Neris, wiesz coś???? :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: -
[quote name='Wola']A tu dość świeze bo sobotnie zdjęcie ze spaceru z wolontariuszką:)Piękne i choć miałam poprosić o zdjęcia tylko 4 psiuńków to wolontariuszka sfotografowała równiez Sabcie no to oczywiście jej zdjęcie również podkradłam na dogo:)[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/3672/r073yl1.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ale cudna!!!!!!! Piesa, jak marzenie!!!! Gdzie te domy mają oczy????
-
[quote name='Kasia25'][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/186/5da23ed880b884bb.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [B][I] A kuku!!! To My, dwie - dwie "popsutki" Kasi[/I][/B] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Chyba dam tą fotke do metamorfoz, co myślicie cioteczki???? A te fredzelki na łapiszonach, to Kasia na lakier postawiła!!!!! Cudne są, to fakt... Sendi tak wypiękniała, zrobiła sie prawdziwa Rudolfinna... Cioteczko [B]kaerjot[/B, piękne to cudeńko w błękitach, mniam!!!!!
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Weci to pewnie chłopy są... Lavinio dołóż też tam za nas!!!! :mad: -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Nic i nic, i nic... Kruca,ale się denerwuję :smhair2: :smhair2: :smhair2: Zuźka, zrób to już!!!! -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
akucha replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Zachwycające zdjęcia!!!!!!! A to, po prostu padłam... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3568/zdjecie1mi6.jpg[/IMG][/URL] Trzeba go wstawić w metamorfozy!!!