[quote name='Asiaczek'][B]PiotrJan[/B] - aż mi się wierzyć nie chce, że i Ty do nas zawitałeś! [/quote]
... a jak to nie wpaść do przyjaciół z wizytą choć na chwilę .
A ponieważ psy ładne , właścicielka także , goście mili , zrobiłem to z przyjemnością .