-
Posts
1044 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piotrjan
-
[quote name='pati1033']a ja dzis dostalam potwierdzenie na europejska razem z przeurocza odblaskowa opaska- wreszcie :multi::multi::multi:[/quote] Pati a kiedy zgłaszałaś i jak ? Ja do dzisiaj nic nie mam poza powierdzeniem klubówki , które przyszło dzisiaj !
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Gratki dla Agaty , Loczków i Uli !!! [/SIZE][/FONT]
-
Jeszcze trochę foteczek z Łodzi autorstwa Beaty . Beatko Twoje fotki i ciasto są świetne , za obie rzeczy serdecznie dzięki . Za sąsiedztwo na wystawie również . Tym którym się powiodło jeszcze raz gratki , tym którym mniej głowa do góry . [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/9900/dv2008494zj7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img373.imageshack.us/img373/8356/dv2008518pp4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/7546/dv2008537hl5.jpg[/IMG][/URL]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]... i jeszcze :[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Imperial Angel Sadeckie Pieszczochy i Meingret Charlington - BIS par hodowlanych !!! [/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Ogromne gratki !!![/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Ponieważ znamy i podziwiamy rodziców Soni , gratki podwójne ! Dla Olgi potrójne !!! Tak trzymaj !!! :loveu:[/SIZE][/FONT]
-
[quote name='husky_strzegom'] [I]Psy [COLOR=red](20)[/COLOR][/I] [I][I]kl. szczeniąt: [COLOR=red](2)[/COLOR][/I][/I] [I][I][B]96. GRAF'WOLF GIDELSKIE SANIE - II[/B][/I][/I] [I][I][B]97. KNIGHT OF NORTH BLUE BRICASSART - I[/B][/I][/I] [I][I]kl. młodzieży: [COLOR=red](6)[/COLOR][/I][/I] [I][I][B][COLOR=darkred][COLOR=black]98. BACO Galladria Novitaris[/COLOR] -[COLOR=black] ex. IV[/COLOR][/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B]99. [/B][/I][/I][I][I][COLOR=black][B]CASSINO ROYALL OF COOL WATER - ex. V[/B][/COLOR][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black]100. [/COLOR][/B][/I][/I][I][I][B]Leonardo Da vinci Północny Wiatr - ?[/B][/I][/I] [I][I][COLOR=black][B]101. [/B][/COLOR][/I][/I][I][I][B]Non-Stop Strongman ED - ex. III[/B][/I][/I] [I][I][COLOR=black][B]102. [/B][/COLOR][/I][/I][I][I][COLOR=black][B]PASSION OF TANOKA Eskimoski Domek - ex. II[/B][/COLOR][/I][/I] [I][I][COLOR=black][B]103. [/B][/COLOR][/I][/I][I][I][B][COLOR=black]Snowmist's ONTARIO TREASURE ex.1,ZwMł,NJwR,BOB , I BIS JUNIOR[/COLOR][/B][/I][/I] [I][I]kl. pośrednia: [COLOR=red](3)[/COLOR][/I][/I] [I][I][B]104. ARKTOGEA EIGER - ex. II[/B][/I][/I] [I][I][B]105. [/B][/I][/I][I][I][B]KORTIZ ESKIMOSKI DOMEK EX,1,CWC[/B][/I][/I] [I][I][B]106. SPECIAL ONE of Wolf Point - ex. III[/B][/I][/I] [I][I]kl. otwarta: [COLOR=red](4)[/COLOR][/I][/I] [I][I][B]107. DA VINCI Eskimo River EX.1, CWC, NDPwR[/B][/I][/I] [I][I][B]108. KAIRO KISMET PRINCE PRINCES OF NORTH FCI - II[/B][/I][/I] [I][I][B]109. [/B][/I][/I][I][I][B]LIDER NIKE'S Z Pierwszej Ręki - III[/B][/I][/I] [I][I][B]110. [/B][/I][/I][COLOR=black][I][I][B]UBIK Lights Of North - IV[/B][/I][/I][/COLOR] [I][I]kl. championów: [COLOR=red](4)[/COLOR][/I][/I] [I][I][B]111. DAKOTA NIKE'S NITOR NIVALIS - III[/B][/I][/I] [I][I][B]112. [/B][/I][/I][I][I][B]Easy Rider Hydrargium - I , CWC[/B][/I][/I] [I][I][B]113. GREENLAND HYDRAGIUM -nb[/B][/I][/I] [I][I][B]114.[/B][/I][/I][I][I][B]SWIFT WOLF Fortunatus[/B][/I][/I][I][I][B] - II[/B][/I][/I] [I][I]kl. weteranów: [COLOR=red](1)[/COLOR][/I][/I] [I][I][B]RICK DE CIUKCI EX.1, III BIS WETERAN[/B][/I][/I] [I][I][I]Suki: [COLOR=red](20)[/COLOR][/I][/I][/I] [I][I]kl. szczeniąt:[COLOR=red] (3)[/COLOR][/I][/I] [I][I][B]116. ALEX z Kociej Mafii FCI - I wo[/B][/I][/I] [I][I][B]117. Arktogea GRANADA - III wo[/B][/I][/I] [I][COLOR=black][I][B]118. RIHANNA Eskimoski Domek[/B][/I][B] - II wo[/B][/COLOR][/I] [I][I]kl. młodzieży: [COLOR=red](5)[/COLOR][/I][/I] [I][I][B]119. [/B][/I][/I][I][COLOR=black][B]CAYENNE Sonic Kennel - II[/B][/COLOR][/I] [I][I][B]120. [/B][/I][/I][I][I][B]NON-STOP PARTY Eskimoski Domek- nb ([COLOR=red]WYCOFANO[/COLOR])[/B][/I][/I] [I][I][B]121. CHINA PRINCES OF NORTH - ?[/B][/I][/I] [I][I][B]122. [/B][/I][/I][I][I][B]CHONTAL Eskimo River - IV[/B][/I][/I] [I][I][B]123. [/B][/I][/I][I][I][B]One in a Million Dwie Korony - III[/B][/I][/I] [I][I][B]124. [/B][/I][/I][I][I][B]Winterfrost's EXCLUSIVE - ex.1, Zw.Mł[/B][/I][/I] [I][I]kl. pośrednia: [COLOR=red](4)[/COLOR][/I][/I] [I][I][B]125. DUMA śNIEżNA SFORA - III[/B][/I][/I] [I][I][B]126. [/B][/I][/I][I][I][COLOR=black][B]ELITE Eskimoski Domek - II[/B][/COLOR][/I][/I] [I][I][B]127. SECRET STAR of Wolf Point[/B] - IV[/I][/I] [I][I][COLOR=black][B]128. [/B][/COLOR][/I][/I][I][I][COLOR=black][B]TINAS BLACK PRINCES ESKIMOSKI DOMEK EX.1, CWC,[/B][/COLOR][/I][/I] [I][I]kl. otwarta: [COLOR=red](5)[/COLOR][/I][/I] [I][I][B]161. ARTIC CHAMPIONS AMERICAN BEAUTY - II[/B][/I][/I] [I][I][B]129. Arktogea TINANA - nb[/B][/I][/I] [I][I][B]130. [/B][/I][/I][I][I][B]Arktogea QUEEN OF SNOW - nb[/B][/I][/I] [I][I][B]131. [/B][/I][/I][I][I][B]SHERRY SASHKA RAY OF LIGHT Eskimoski Domek - nb[/B][/I][/I] [I][I][B]132. [/B][/I][/I][I][I][B]TAńCZąCA RIVERINA ESKIMOSKI DOMEK EX.1,CWC[/B][/I][/I] [I][I]kl. championów: [COLOR=red](2)[/COLOR][/I][/I] [I][I][B]Arktogea VIXEN - nb[/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=seagreen][COLOR=black]JAGIENKA z Coyoacan EX.1,CWC,NSwR[/COLOR][/COLOR][/B][/I][/I] [I][I]kl. weteranów: [COLOR=red](1)[/COLOR][/I][/I] [I][I][B]135. OLZA BŁĘKITNY SKARABEUSZ[/B][/I][/I] [/quote] Uzupełniłem wyniki . Gratki dla wszystkich !!! Szczególnie dla Kasi !!!
-
Jeszcze kilka zdjęć z Lipska . Porównanie o rasę - sobota . [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img359.imageshack.us/img359/6463/20080914lipsk115hv9.jpg[/IMG][/URL] Pies CACIB . KIMLAN'S NORTHERN VOYAGEUR . [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img359.imageshack.us/img359/6759/20080914lipsk120sk9.jpg[/IMG][/URL] Suka CACIB . TAKODA ARE U HOT . [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1167/20080914lipsk125qg6.jpg[/IMG][/URL] Suka rec CACIB . JAGIENKA Z COYOACAN .
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]Wierzę , chcę wierzyć , ze Twój powrót do zdrowia bedzie bardzo szybki . [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]Szybszy niż w Twoich i naszych marzeniach . [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]Jestesmy z Tobą . Wracaj szybko do zdrowia !!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/4448/fritz2iy3.jpg[/IMG][/URL] Kasiu może się mylę , ale czy ten pies z prawej trochę nie przypomina Liska którego wystawiałaś na BISach . Zdjęcie przedstawia Leonharda Seppala z jego psami . Z prawej półbrat słynnego Togo .
-
[SIZE=3]Wielkie gratki dla Ewy i Agnieszki !!! [/SIZE] [SIZE=1](szczególnie gorące gratki od Kuby czyli SWIFT WOLFA )[/SIZE] [SIZE=3]Wielkie gratki dla Loczków !!![/SIZE]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Gratki dla Joli za tak duży sukces ![/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Gratki również dla Asi ![/SIZE][/FONT]
-
[quote name='gidelski*****']Właśnie wróciliśmy więc sie pochwalimy CEDAR de Ciukci -Champion i Grand Champion Ukrainy a nasz mały MIDASEK 2x BEST BABY i raz II na BIS BABY[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Wielkie gratki ! Dobra robota ! [/SIZE][/FONT]
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/874/20080914lipsk085wp2.jpg[/IMG][/URL] Od lewej zwycięzcy klas : weteran , młodzież , pośrednia . ... aha to w psach ! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9666/20080914lipsk116xn8.jpg[/IMG][/URL] Zwycięzca klasy otwartej . CACIB . [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img374.imageshack.us/img374/2897/20080914lipsk108hn2.jpg[/IMG][/URL] Najlepszy Junior w Rasie !
-
Porównanie o CACIB - sobota . [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/8223/20080914lipsk055go8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/8063/20080914lipsk057dt0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9155/20080914lipsk071zj7.jpg[/IMG][/URL]
-
W sobotę sędziowała pani Mary Davidson ! Przejechała się po nas równo ! Kuba 3/4 , Zorka 2/2 . :p ... o tym co działo się na ringu ( :mad:) , o poza ringowych szopkach ( :mad::mad: ) opowie Kasia jak wróci . Ja na spokojnie nie mogę ! Tym bardziej gratulacje dla Kasi ! Ja postaram się tylko dodać do tego kilka zdjęć ! ------------------------------------------------- W niedzielę wystawę organizował już ktoś inny i nie pomagał już sędziemu wybierać zwyciezców ! Sedziował Kim Vigso Nielsen . [COLOR=blue]BOB - RAINAR OF RUBY CREEK[/COLOR] - klasa weterenanów ( najgorzej oceniony pies w sobotę ) :loveu: [COLOR=blue]Snowmist's ONTARIO TREASURE[/COLOR] - klasa szczeniąt - I , [B]NSZwR[/B] :loveu: [COLOR=blue]SWIFT WOLF Fortunatus[/COLOR] - klasa otwarta - I - Anw. Dt . Ch. VDH , CAC , [B]NPwR :oops:[/B] [COLOR=blue]Winterfrost's EXCLUSIVE[/COLOR] - klasa młodzieży - I - Anw. Dt . Jug. Ch. VDH , [B]NJwR :oops:[/B] [COLOR=blue]JAGIENKA z Coyoacan[/COLOR] - klasa championów - I - Anw. Dt. Ch. VDH, CAC , [B]NSwR :loveu::loveu:[/B] [B]-----------------------------------------------[/B] Specjalne gratulacje dla Kasi za to co udało się jej zrobić z Jagną po wypadku . Jesteśmy z Iwonką pełni podziwu dla jej determinacji w przywróceniu Jagienki do zdrowia . [B]Jagna znowu jesteś wielka:Rose: . [/B] ... ale my kochamy Jagienkę nie zależnie od tego ! ( Żuczka też)
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red]G [COLOR=blue]R [/COLOR][COLOR=darkorange]A [/COLOR][COLOR=darkgreen]T [/COLOR][COLOR=purple]K [/COLOR][COLOR=magenta]I [/COLOR][COLOR=yellow]!!! :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Gratki Sylwia ! Piękne psisko ! Życzę mu dużo sukcesów ! [/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Wielkie gratki dla Loczków ![/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]... no jak chłopak pójdzie w ślady Waszej dziewuchy to będzie się działo na ringach , czego zresztą Wam życzę ![/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Gratki Ewa ! Gratki dziewczyny ! :loveu::multi::loveu::multi::loveu:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]... gratki również dla Muminka , który jest tatą Debeselisa i Hovy ![/SIZE][/FONT] :cool1::cool1::cool1: :loveu:
-
[FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=black]sędzia [/COLOR][COLOR=#ff0000][COLOR=black]: [/COLOR][B]Barbara Larska (PL)[/B][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][B][/B][FONT=Arial][B][I]PSY:[/I][/B][/FONT] [FONT=Arial][B]kl. szczeniąt:[/B][/FONT] [B][FONT=Arial]kl. młodzieży:[/FONT][/B] [FONT=Arial]NON-STOP FIRE Eskimoski Domek [/FONT] [FONT=Arial][B]kl. otwarta:[/B][/FONT] [FONT=Arial]DA VINCI Eskimo River[/FONT] [FONT=Arial]ALDAN ASI[/FONT] [FONT=Arial][B]kl.championów:[/B][/FONT] [FONT=Arial]Arktogea SWEETY[/FONT] [FONT=Arial]FIRST EXPRESS Dwie Korony[/FONT] [FONT=Arial][B]kl. weteranów:[/B][/FONT] [FONT=Arial][B][I]SUKI:[/I][/B][/FONT] [FONT=Arial][B]kl. szczeniąt:[/B][/FONT] [FONT=Arial]BLACK AND WHITE of Wolf Point[/FONT] [FONT=Arial]ANGEL OF ASIA[/FONT] [FONT=Arial][B]kl. młodzieży:[/B][/FONT] [FONT=Arial]Snowmist's OSTIA OF ARKTOGEA[/FONT] [FONT=Arial]NON-STOP PARTY Eskimoski Domek[/FONT] [FONT=Arial]Arktogea GRANADA[/FONT] [FONT=Arial]Kailua de Ciukci[/FONT] [FONT=Arial][B]kl. pośrednia:[/B][/FONT] [FONT=Arial]Haukenn ANDROMEDA [/FONT] [FONT=Arial]Arktogea EMMANUELL[/FONT] [FONT=Arial]SECRET STAR of Wolf Point[/FONT] [FONT=Arial]WINTERFROST"S EXCLUSIVE[/FONT] [FONT=Arial][B]kl. otwarta:[/B][/FONT] [FONT=Arial]Arktogea QUEEN OF DREAMS[/FONT] [FONT=Arial]Nordic Blue ( FCI) BRILLIANT SHOOTING STAR[/FONT] [FONT=Arial]ELECTRA Mountain Stream[/FONT] [FONT=Arial][B]kl. championów:[/B][/FONT] [FONT=Arial]Arktogea VIXEN[/FONT] [B][FONT=Arial]kl. weteranów:[/FONT][/B]
-
[quote name='Gosia & c.o.'] Mieliśmy w sumie do wystawienia 13 psów i wszystkie skończyły championaty, wygraliśmy koło 7xBOG, 2 i 3 miejsc już nie licząc ;-) dodatkowo w czwartek wygrałam res.BIS z posokowcem bawarskim, a i moja mała zabaweczka z waty cukrowej napędzana bateriami Duracell nie zawiodła :cool3: i w sobote Archie (bichon frise) wygrał BOG oraz res.BIS, a na najwiekszej z wystaw, cacibówce w niedziele poszedł "po całości" sięgając po BEST IN SHOW :multi: [/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]Wielkie gratki !!! [COLOR=#0000ff]Piękny wynik ! :multi::multi::multi:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Ogromne gratki dla Uli ! [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Jej uśmiechnięta buzia mówiła o całej jej radości . [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Brawo ! Brawo ! Brawo ! [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]---------------------------[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Dla Dwóch Koron to była jednak chyba udana wystawa . [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Edyta brawo za pracę hodowlaną . [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]... no i dzięki za Milosza ![/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]---------------------------[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][SIZE=4]Wszystkim którzy coś ugrali wielkie gratki ![/SIZE][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]---------------------------[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=navy]Serdecznie dziękujemy za gratulacje ! [/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Wielkie gratki dla Eskimoskiego Domku !!! [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Za wynik i promocję polskich haszczaków ! [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Specjalne słowa uznania za chęć wyjazdu w tak odległe miejsca . [/SIZE][/FONT]
-
[B]Psy[/B] [U]młodzież(4)[/U] LEONARDO DA VINCI Pólnocny Wiatr III OMRI de Ciukci IV PASSION OF TANOKA Eskimoski Domek II SPECJAL ONE of Wolf Point [B]Zw. Mł . NJwR , BOB , III BOG[/B] [U]pośrednia(5)[/U] COPYRIGHT NIKLAS WOLF BALTIK AMBERS II Arktogea EIGER III LIBERTYN Fortunatus IV NORTH POLE STAR Dwie Korony I , CWC , rec CACIB ROCKEFELER BRAZIL Z Pierwszej Ręki bez lokaty [U]otwarta(5)[/U] EASY RIDER Hydrargium II LIDER NIKE'S Z Pierwsze Ręki III PARADISE Eskimoski Domek bdb SWIFT WOLF Fortunatus IV UBIK LIGHT of North I , CWC [U]champion(2)[/U] FIRST EXPRES Dwie Korony [B]I , CWC , CACIB[/B] Arktogea QUICK DEMON II [B]SUKI[/B] [U]szczeniaki(2)[/U] ALEX Z Kociej Mafii II Snowmist OSTIA OF ARKTOGEA I [U]młodzież(6)[/U] AMARYLIS Fortunatus II CAYENNE Sonic Kenel IV Arktogea ESTONIA nb HALEIWA de Ciukci III NON STOP PARTY Eskimoski Domek I , Zw. Mł. ONE IN A MILLION Dwie Korony bez lokaty [U]pośrednia(4)[/U] ANDROMEDA Gidelskie Sanie IV ELITE Eskimoski Domek III Arktogea EMMANUELLE II Winterfrost EXCLUSIVE [B]I , CWC , CACIB[/B] [U]otwarta(6)[[/U] ARKTIKA Paracortus IV CSILA Zew Alaski bez lokaty DIVA Eskimo River bez lokaty OKSANA Srebro Północy II PINACOLADA Fortunatus CWC , rec CACIB Arktogea QUEEN OF DREAMS II [U]champion(1) [/U] PRECIOUS PEPPER of Nordica I , CWC
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Wielkie gratki !!! :multi::multi::multi:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS] (nie zapomnijcie o zdjęciach )[/FONT]