Jump to content
Dogomania

xxxx52

Members
  • Posts

    11985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by xxxx52

  1. jak wypadla konsultacja z weterynarzem w zwiazku z problemami z Dropsa nogami i poruszaniem?
  2. nie mozna tych 2 lekliwych siostr razem gdzies umiescic ,zeby je socjalizowac?
  3. [quote name='toyota']W schonisku nie ma rabatów, tu same ciężkie przypadki i psy się zagryzają z przepełnienia za te 18 zł + vat za dobę.[/QUOTE] to straszne co piszesz ,az sie w glowie na miesci:-(:-(:-(:-(:-(
  4. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/194756-Samsung-w-Psanatorium-szukamy-domu/page132[/URL] moze tam maja dla takich biedakow znizki
  5. nie ma rabatow dla ciezkich przypadkow jak w tym przypadku ,bo tu chodzi o zycie,albo smierc niewinnych zwierzat?
  6. [quote name='ulvhedinn']Toyota, wiesz coś więcej o tej czarnulce? A ta biała jest wielkości owczarka? Bo urodęma BOSa.... Edit: Czy jeśli "zaklepiesz" psy, to poczekają ?[/QUOTE] No wlasnie
  7. kilka wolnych miejsc jest w hotelu Psanatoruim
  8. jakie pieski ze zdjec sa zagrozone usmierceniem ? jakie pieski ze zdjec sa uratowane?
  9. ile ich jest i w jakim sa wieku i stanie psychicznym? dlaczego chca uspic ? czy one sa w schronisku? czy nie ma jakiejs org.prozwierzecej co by stanela po stronie psow czy wszystkie wsadzaja glowy w piach? mozesz mnie podac e-mail do tego miejsca w ktorym sa ci skazancy?
  10. gdzie sie te biedaki znajduja? kiedy ma byc wykonana egzekuucja?
  11. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243613-Rosyjska-ruletka-2-psy-z-pięciu-do-uśpienia[/URL]-((( SOS dla psow!!!!!!!!!!!!!!
  12. [quote name='Wiktor z Warszawy']Starostwo Powiatu Poznańskiego uznało pracę Koła TOZ Gruszczyn wyróżniając dwóch wontariuszy. To cieszy i zachęca do dalszej pracy na rzecz zwierząt.Gratuluje.[/QUOTE] Dopisuje sie gratulacji
  13. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243613-Rosyjska-ruletka-2-psy-z-pięciu-do-uśpienia[/URL]-((( SOS dla psow!!!!!!!!!!!!
  14. dlaczego chca je uspic? kto pozwala na uspienie?
  15. przeciez to nie jest lecznica zwierzat,to slowo nie moze mnie przejsc przez usta,to jest firma naciagaczy..........................:boom:
  16. Ojej rozkoszy cd. zawsze wiedzialam ,ze Sami to kanapowiec i chce bliskosci czlowieka ,bo ktory pies nie chce? U Magdy to juz inny pies ,jaki radosny szczesliwy i domowy .Czy Magdy nie da sie sklonowac?
  17. [quote name='kodeks']Dzięki za odpowiedzi i uspokojenie :) Tak, piesek został odrobaczony (wczoraj druga tabletka), a dzisiaj dostał szczepienie przeciw wszystkim świństwom i powtórka za 3 tygodnie ^^[/QUOTE] Co do szczepienia ,to po 1 dniu podania tabletki p/robakom ,sie psa nie szczepi ,tylko czeka kilka dni np.7 ,a potem szczepi. No ale weterynarz powinien wiedziec
  18. Lucky you-Szczesciarz z ciebie, Lucky -Szczesciarz, Rocky, Borys,Rufus,Nixon,Marfi,Max,Moritz,Vito,Arko,Spike,Sami
  19. [quote name='kodeks']Hej, nie chcę zakładać nowego tematu, więc podbijam ten. W razie czego proszę o przeniesienie. 1 maja znaleźliśmy szczeniaczka w lesie, miał ranę szarpaną od noska do boku (naderwany był cały płat pyska). Mniejsza o. Weterynarz psa pozszywał, teraz jest już moim pieskiem ;) Ma gdzieś ok. 4 miesięcy. To, co mnie natomiast w chwili obecnej niepokoi, to to, że podczas snu zdarza mu się trochę trząść (głównie łapki), wydaje przy tym dziwne odgłosy (chyba taki ciężki, szybki oddech + jakby się ślinił, ale ślina nie leci), kiedy spojrzę na gałki oczne z reguły są niedomknięte i widać jak nimi wywraca. Jednak jak odezwałam się do niego po imieniu i pogłaskałam, to zareagował i się uspokoił. Nie wiem, czy to taki sen (faza REM chyba jest połączona z ruchami gałek ocznych?), czy to pierwsze objawy padaczki. Zdarza mu się dość często "gadać" coś przez sen, czasem piszczeć, no ale to jest trochę inne.[/QUOTE] czy pieska juz odrobaczylas i zaszczepilas? Piesek podczas glebokiego snu moze miec zle sny zwiazane z przezyciami ostatnich dni.
  20. Az mnie lezki sie pokulaly z radosci po obejrzeniu tych ujec .Moi idole to jest para Samsung+ Magda
  21. [quote name='magdyska25']ulżyłaś sobie? to wróćmy do Samiego. Coś wiadomo nowego?[/QUOTE] ulzylam sobie jak widzialam jak w malutkim zakresie pracuje z psem p.Magda .Pierwszy raz na tam watku dobrze mnie jest patrzac jak sie prawidlowo sie szkoli Samsunga, to jest ogromna przyjenosc i radosc.dlugo musialam czekac ,ojej. To przeciez jest dygresja zwiazana ze Samsungiem i jemu podobnymi bracmi mniejszymi
  22. [quote name='magdyska25']to pytanie do Pani Magdy a z tego co wiem to Pani Magda nie udziela się na tym forum. Poza tym nie wyobrażam sobie kształcenia tłumu osób bo to też czas, organizacja itd ita chyba, że Pani Magda porzuciłaby tresurę psów a zajęła się szkoleniem ludzi. Jeżeli człowiek chce/ma czas i trochę chęci sam znajdzie sposób, żeby podszkolić się w tej dziedzinie.[/QUOTE] To daj namiary, gdzie sa szkoly ,ale dobre .Bo takich niedouczonych szkoleniowcow jest cala masa.Pania Magda powinna znac szkoleniowcow co ja szkolili ,wiec nie widze problemu.Moze ona podana namiary dobrych szkoleniowcow ,kursow Poza tym tlumy ludzi nie maja lekliwych dzikich psow,bo kazdy chce miec psa jak z" obrazka ",od razu go spuscic z linki na spacerze ,a najlepiej zeby na kominek go postawic i 2 x dziennie wychodzic na spacer,nic nie moze zniszczyc ,a jak warknie to jest oddany np. bo dziecko ma alergie Jezeli tak uwazasz,to czemu tyle nieukow zajmuje sie trudnymi psami i nie znajduje czasu na szkolenia?Jezeli sie ktos podejmuje przyjmowania pod dach psa trudnego MUSI miec checi ,znalesc czas bo checi to za malo zeby sie doksztalcic.Nawet wlozenie ksiazki pod poduszke nie pomoze.Jezeli na nic sie nie ma ochoty to nie nalezy z tych czy innych powodow brac takie psy do siebie.Bo wyciaganie ze schroniska jak widzimy na przykladze Samsuga nic nie daly jak do tej pory w temacie przygotowawaczym do adopcji. To tyle dla zasmiecenia.
  23. Moze? byc padaczka ale najlepiej nich dokladnie ja weterynarz przebada. Mialam suczke ktora miala podejrzenie o padaczke z tymi wlasnie objawami,ale wet powiedzial ,ze w/w objawy musza sie powtorzyc kilka razy w przeciagu okreslonego czasu ,zeby stwierdzic ze to jest padaczka -epilepsja Moze byc przegrzanie ?
  24. Pani Magdo ,mam pytanie do Pani nastepujace: -czy mogla by Pani przeszkoloc ,szkolic osoby ktore maja na DT lub chca miec u siebie psy lekliwe ,dzikie? Bo jak czytam dogomanie dochodze do wniosku ze ludzie beztrosko podchodza do postepowania z lekliwymi dzikimi psami.Efekt to ucieczki ,agresja .Ktora sie konczy zamknieciem psa w kojcu lub zakucie lancuchem do budy,uspienie. Podobnie podchodza do adopcji ,ktore naleza do najciezszych ,najbardziej odpowiedzialnych.Ludzie ktorzy chca takiego psa posiadac musza miec cierpliwosc ,stoicki spokoj ,wiedze ,no i minimum kilka razy spotkac sie z psem .Natomiast co obserwuje na dogo, potencjalni opiekunowie na ogloszenie sie zlaszaja ,pisza bajki ,poezje ,dogomanianki kontroluja sa happy (bez zapoznania przyszlego adoptojucego z psem)zawoza psa pod drzwi,a pozniej jest problem ,stress dla psa i adoptujacego.
×
×
  • Create New...