Jump to content
Dogomania

plastelina

Members
  • Posts

    2263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by plastelina

  1. Dziękuję za info , pieniądze z bazarku już wpłaciłam do Dory. Wiadomości do mnie dochodzą normalnie ,więc to raczej nie skrzynka, ale już mi ktoś poradził jak "obejść " ten problem .
  2. Nie mogę wysyłać PW ale dostaje normalnie. Czy masz może konto Dory lub Murki że y tam wpłacić bezpośrednio?
  3. I wysłane daj proszę znać jak dojdzie.
  4. https://www.olx.pl/d/oferta/dwa-swetry-dla-koki-99-CID87-ID14rjX0.html Nie mogę wysłać priva
  5. Czy wystawić rzeczy na olx ( będzie tańsza przesyłka ) ?
  6. Bardzo dziękuję za podrzucanie bazarku
  7. Niestety nie mogę znaleźć wątku kotów że Szczebrzeszyna, może ktoś mógłby wkleić ?
  8. Otwieram bazarek , systematycznie będę dodawała nowe rzeczy , lub zrobię 2 bazarek.
  9. 5. Kalendarz na każdy rok przesuwa się te czarne kulki na odpowiednią datę. Cena wyw. 15 zł.
  10. 1. Sweter House, nowy , rozmiar XL, bardzo miły w dotyku. cena wywoławcza 35 zł. 2. Nowy sweter firmy Reserved , rozmiar z metki L , ale myślę że na xl też będzie dobry . Cena wywoławcza 35 zł. Koki-99 za wyw. 3. Sweter House, nowy , rozmiar XL, bardzo miły w dotyku. cena wywoławcza 35 zł. Koki-99za wyw. 4. Męski sweter firmy Sinsey rozmiar Xl. Cena wywoławcza 30 zł.
  11. Bazarek na spłatę długów kotów że Szczebrzeszyna. Bazarek ma formę licytacji, kończy się 12.02.2025r. o godz. 22. Koszt przesyłki pokrywa kupujący, mogę wystawić rzeczy na olx wtedy przesyłka będzie tańsza. Cegiełki : Nadziejka 10 zł. Zakupy : Koki-99: 70 zł Wysłałam do Dory 110 zł.
  12. Coś u mnie z nr 1 jest chyba przekręcone ?
×
×
  • Create New...