Trochę jestem opóźniona w działaniach na dogo, ale mam nadzieję że po weekendzie Pepe będzie w necie.
Co do szefowej Kundelka to myślę, że to dobrze o niej świadczy, że nie oddaje psiaków za przeproszeniem pierwszej lepszej osobie, choć z drugiej strony pewnie są tacy co się zniechęcają