[quote name='Estera']słuchajcie a moze by jakas aukcje na bazarku dla Baronka zrobic? kilka aukcji...kase pozbierac, ktos cos dorzuci...i moze jakas buda bedzie.... :roll:[/quote]
Cioteczko, Baronek jest juz jedną noga w nowej budzie. Została mi jeszcze jedna wpłata. Z tego co dziewczyny wyliczyły to ok 110zł i na dniach tą kwotę wpłace. Aga na pewno przypilnuje wtedy, żeby Baronek dostał nową budę. :lol:
Ale pomysł bardzo dobry, zawsze może być na inny cel.