Jump to content
Dogomania

Ewa i flatki

Members
  • Posts

    2569
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa i flatki

  1. Od finansów są mądrzejsze :eviltong: Ja to od kurczaczka i miziania czarownica :cool3:
  2. [quote name='gagata'] Jeśli nie macie nic przeciwko temu, to tego psa chcemy zabrać zaraz po 1.06. do siebie, do Fundacji Emir. Dajemy mu z mety opieke weterynaryjną i spokojne miejsce na dożycie. Z kim ustalać szczegóły?[/quote] Nie pamiętam, czy mówiłam, że Was kocham?:eviltong::loveu:
  3. Myślę o dziewczynach, wspominam, jak odjeżdżały z Modjeską i Dużym Panem z Brodą i cieszę się, że już ich w Boguszycach jutro nie muszę oglądać, wystarczy mi widok tych pozostałych nieszczęśników. Dwa tygodnie już mijają :lol:
  4. Bo my jesteśmy c z a r o w n i c e :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Cieszę się, że do niego pojechałyście - bardzo wierzę w jego umiejętności, więc mam nadzieję, że pomoże malutkiej.
  6. Dzisaj Ajaksik niechętnie wstawał z posłanka i był dość apatyczny. Myślę, że ta pogoda mu dokucza, on musi mieć reumatyzm, wetka przebakiwała coś o dysplazji. Nie ciągnęłam go więc na spacer po deszczu, tylko posiedziałam koło niego na brodziku, zostawiłam wałówkę, pogadałam z wetką. Dostaje dalej kupę leków, leczenie potrwa czas jakiś. No ale teraz to inaczej wygląda :lol: Na forum fcr zmieniłam tytuł wątku Ajaksa już wczoraj :eviltong:
  7. [B]Agnie_koty [/B]-popatrzę na kudłaczka ;) Muszę jeszcze gończą obadać i zabrać (?) i poszukać rudzielca w typie novej scotii. Z moich ustaleń wynika, że wszystkie trzy są w domu BW. Mam więc następną szansę, że mi Fred dupsko przetrzepie - nie jestem w jego typie :evil_lol:
  8. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Ja zawsze wierzyłam w cuda a w tym wypadku moja kobieca intuicja mi szeptała, że nie jest tak zle. Ale i tak się poryczałam, jak Zofia zadzwoniła z wiadomością :oops:
  9. Też popytam o domek. Gdyby trafiła do mądrych, odpowiedzialnych ludzi, sterylka nie byłaby taka niezbędna. W jej stanie właściwie jedyna opcja.
  10. [quote name='donacja']Obejdzie się bez łapanki, jestem chętna.[/quote] Dzięki Ci, dobra Kobieto :loveu:
  11. Tak jakby :shake:mam nadzieję, że Siwa mądra jest i w spór z Dakotą wchodzić nie będzie.
  12. Mogę wszystkiego spróbować się dowiedzieć w sobotę o kudłaczku :lol: Również w sobotę mogę, powinnam, muszę zabrać gończą polską do DT w okolicach Żyrardowa. To hotelik prowadzony przez znaną w świecie hodowców ogarów i gończych koleżankę z mojej fundacji dogoterpeutycznej, wetkę, hodowczynię wyżej wymienionych ras. Suczkę sponsoruje AniaW. Mój problem polega na tym, że nie mam własnego transportu, więc będę musiała prosić kogoś ze zmotoryzowanych wolontariuszy o podwiezienie ze mną suczki. To prawie po trasie do W-wy będzie. Będę miała dla niej "uprząż", to znaczy smycz, obrożę. Na upartego mogę mieć nawet klatkę, jezeli ktoś sobie tego będzie życzył, tylko muszę wiedzieć wcześniej. To co? - są chetni, czy z łapanki będę musiała znalezć ? :cool3:
  13. Wiecie...facet nie przyjeżdża, bo boi się, że pies mu zawróci w głowie. Jakaś szansa jest - mój mąż Levisa przez pół roku ignorował a potem była miłość do grobowej deski :cool3:
  14. Zaglądam, cieszę się, że małe mają dobre tymczasy i szykują im się fajne stałe domki. Kibicuję :lol:
  15. Odwiedziałam dziś naszego bohatera z wałówką, no i byliśmy na spacerze. Według mnie obrzęk jest znacznie mniejszy, szczególnie na klejnotach. Humorek dopisuje, grzeczny jak zawsze. Niecierpliwie czekam na wynik USG a z wizytą będę w czwartek znowu. Dziś mają mu podać jakiś nowy, rewelacyjny środek na tasiemca dla dużych psów.
  16. Ja zgłaszam się do szorowania drugiej pooperacyjnej w sobotę, wezmę też przedłużacz, bo ostatnio go nam brakowało. Muszę też dokończyć łazienkę dziedziczki, bo przylega do sali operacyjnej, więc trzeba ją doszorować a potem ciągle sprzątać. Podpowiedzcie, co zabrać jeszcze?
  17. [quote name='Ania W'] Dziewczyny dajcie mi proszę znać kiedy będę mogła uzyskać wiarygodne informacje na temat tej suki. Dwie suki mają szansę na dom a ja po prostu muszę mieć czas na zaplanowanie tego wszystkiego.[/quote] Aniu - najdalej w sobotę! Będę tam i od razu doiem się wszystkiego, po czym wykonam telefon do Ciebie. Jeżeli dasz hasło, przywiozę ja do Warszawy albo do Hani, to dużo bliżej. Suce na Paluchu nie grozi zagryzienie, myślę, a tu wszystko może się zdarzyć.
  18. Trzymam kciuki za udane operacje i spadam do roboty
  19. Erazm - a na Gagarina pytałaś Bo tak mi mój Czerwiecki odpowiedział: "Na Gagarina jest młoda i ambitna fizykoterapeutka.Niech tam dzwonią tel 022 841 44 40 i powinno być dobrze. ""
  20. Kto dzisiaj może odwiedzić Króla? Ja dopiero jutro mogę :-(
  21. [quote name='Anna_33']Ewa, podaly ) i napisalam, ze wiecej mi nie trzeba) 15 min temu dzwonilam do Iwony, maja z wet sprawdzic, czy ma tatuaz itd. Dzwonil tez pan z ok. Rybnika chyba, ktory mowi, ze pies moze jest z jego hodowli. Jak bedzie tatuaz, to sie wyjasni. Pan prosil zeby psa nie sterylizowac..... Ten gonczy jest po prawej stronie domu Bozeny?jak przodem do niego stoimy?[/quote] Ja ją widziałam na wybiegu do którego się wchodziło z drzwi balkonowych sali pooperacyjnej, więc opiekunką jest babcia tego młodego chłopaka, wejście z wybiegu do pokoju, z którego wychodziła było na prawo. Oj nakręciłam, rozumiecie?
  22. Potrzeba więcej danych o rudym piesku, drugi od lewej na tym zdjęciu: [URL="http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/100SSCAM#5339178413165493378"]Picasa Web Albums - Katarzyna - 100SSCAM[/URL] Tollerkowi ludzie się interesują. Anno? A o gończej z Tobą rozmawiały dziewczyny? Miały mnie podać, jako referencje :oops:
  23. Się popytam po moich "nawiedzonych" psiarzach, a nóż a widelec ...
×
×
  • Create New...