[quote name='Agata69']Marzenko, a ja bym cię poprosiła zebyś zajrzała dyskretnie do Aresa w Żywcu. a moze mogłabyś nawet przeprowadzić wizytę poadopcyjną?
Pozdrów przystojnego męża:cool3:.[/quote]
Tak, Agatko pamiętam o tym. Byłam nawet w Żywcu w tamtym tygodniu, ale bardzo się spieszyłam i nie miałam jak podjechać. Teraz niestety przed urlopem juz nie dam rady, tak, że dopiero po 18 sierpnia ...:oops: ,ale na pewno podjadę.
Dzięki, pozdrowienia zaraz przekażę, ale bez przymiotnika :eviltong: co by się mu z głowie nie poprzewracało :razz: