[quote name='Moriaaa']Myślę, że ta organizacja znalazła już suni dom, który na nią już czeka. I to na tej płaszczyźnie ciężko odkręcić.
Jeśli nie, to chyba sunia powinna jedna pojechać do domku w Łodzi.
Po diabła ją wieźć tak daleko.
Trzeba poczekać na Hanię, ona ma info.[/quote]
Wiadomo już coś?