Dzięki la pegaza. To chyba wybiorę opcję, że znalazł dom bo inaczej Aga dostanie po głowie od allegro, że się ze mną nie kontaktuje :evil_lol:
A z Tobim, to rzeczywiście masakra :shake: Pomyślałam, że może hotel w którym był Rokita, ale święta się zbliżają, więc nie da rady :shake: