Joaaa to jest tekst, który daję o ogłoszeń. Można go wykorzystać, a Iza może napisze jeszcze coś więcej:
HUGO trafił do schroniska na początku maja 2007.
Był bardzo chudy, ale teraz powoli przybiera na wadze. HUGO jest nieco mniejszy niż typowy bokser, ma ok. 6-7 lat i niespotykany kolor. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Bytomiu.
Hugo jest bardzo wesołym i energicznym psem. Uwielbia aportować i bawić się z dziećmi. Jest łagodny w stosunku do zwierząt, równiez kotów.
Zachowuje czystość w domu i nie niszczy. Lubi także jazdę samochodem.
Szukamy dla niego dobrego domu, w którym będzie szczęśliwy i kochany.
A on odwdzięczy się miłością i wiernością za szansę na lepszy los.