[quote name='Mada:)'][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]BOKSERKA MA DOMEK !!:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/quote]
SUPER :multi: :multi: :multi: :multi:
Właściciel się odnalazł, czy to nowy domek?
A propos ulotek, jak już pisałam wydruki u mnie są kiepskiej jakości, dlatego mam prośbę. Czy byłaby szansa, aby ktoś wydrukował mi taką porządną ulotkę, żeby się nadawała na ksero?