Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. Zapraszam na dwa bazarki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213134-PCHLI-TARG-U-SAMBY-Na-Samb%C4%99-8.09-godz.22"][B][COLOR=darkgreen]Bazar PCHLI TARG Samby - różności, warto zajrzeć![/COLOR][/B][/URL] - dla Samby bidulki :shake: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213133-KSI%C4%84%C5%BBKOWISKO-CZWARTE-na-przytulisko-Znajdki-8.09-g.22"][B][COLOR=indigo]Książkowisko CZWARTE zaprasza![/COLOR][/B][/URL] - na Znajdki
  2. [SIZE=3]Dzięki ofiarności ciotek[B] jolam, Magolek i Anonimowego Darczyńcy[/B] uroczyście zawiadamiam, że bazar Samby jest otwarty! :cool1: [SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213134-PCHLI-TARG-U-SAMBY-Na-Samb%C4%99-8.09-godz.22"][B][COLOR=darkgreen]Bazar PCHLI TARG Samby - różności, warto zajrzeć![/COLOR][/B][/URL][/SIZE] [SIZE=2]Przy okazji można łączyć przesyłkę z bazarkiem na Znajdki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213133-KSI%C4%84%C5%BBKOWISKO-CZWARTE-na-przytulisko-Znajdki-8.09-g.22"][B][COLOR=indigo]Książkowisko CZWARTE zaprasza![/COLOR][/B][/URL] edit: [/SIZE][/SIZE][quote name='Abrakadabra']Aleksandra, wysłałam Ci dzisiejsze fotki suni. Trzeba jak najszybciej wykupić bazarek ogłoszeniowy. Bez ogłoszeń nie znajdziemy domu. Ogłoszenia na 45 portalach za 5zł robi Plina.[/QUOTE] [SIZE=3][SIZE=2]Bazar ogłoszeniowy pliny jest już zamknięty. Ma ktoś jakiś link do jakiegoś bazarku ogłoszeniowego? edit znowu: Uwielbiam kontakty na dogo, strasznie Ci dziękuję Lili8522!!! :multi: Ciotka zaoferowała się, że zrobi Sambie pakiet 50 ogłoszeń za darmo. Waderciu, dziękuję Ci za kontakt! [/SIZE] [/SIZE]
  3. Zapisuję sobie na zaproszenie Alli.... Ale bida.... zero ciała... :(
  4. Głos oddany. Evelin, czy miau nam pomoże na wrzesień? Ja tam nikogo nie znam niestety... Jeśli mamy masowo angażować w głosowanie znajomych i rodzinę, to raczej wolałabym, żeby to potem się zwróciło ;) Sorry, że tak bezpośrednio:oops:
  5. Po konsultacji z p.Jolą, przelałam uzbieraną kasę na DT. Opłacone do końca sierpnia.
  6. Sambula ma się dobrze, w nocy spała w łóżku :loveu: Wesoła, merda ogonkiem, dostała jakiś długo działający antybiotyk i wszystko u niej ok. Sterylka okazała się bez komplikacji i wet podliczył ją po zabiegu na 250zł, więc mniej niż przewidywał :) Paula odzyska net i pojawi się na wątku po 20stym. Allu, Magolek, katarzyno09, Wasze deklaracje jednorazowe z przeznaczeniem na sterylkę mogę wliczyć w ogólną skarbonkę suni?
  7. Wpłynęło 200zł od Alli i Magolek :Rose: Czyli te 100,88 przeleję za koszty Pauli poniesione na leki. Komu będę wysyłać za sterylkę, p.Joli czy Pauli (nie wiem która będzie płacić)?
  8. [quote name='Abrakadabra']Bric - może być na hotel, chociaż myślałam o refundacji kosztów, które poniosła Paula.[/QUOTE] [quote name='bajk21.']Abra ta sterylka ma być również z twojej stówy a reszta i to co przyjdzie od innych będzie na hotelik, tak uzgodniłyśmy z Paulą bo niema na co czekać.[/QUOTE] Ok, korygujcie mnie na bieżąco. Wpisuję że na sterylkę, jeśli coś źle robię, sprostujcie. Z rozliczenia w drugim poście wynika, że [B]koszt sterylki to 320zł[/B] i [B]będzie opłacony[/B] z funduszy zebranych na[B] trzech różnych kontach[/B] (przytuliska, mojego, Pauli). [quote name='Alla Chrzanowska']Sprawa już się wyjaśniła. Kasa z mego przelewu idzie na sterylkę, pieniądze Katarzyny przydadzą się na coś innego. Ja jeszcze zaokrąglę do 200, nadwyżka na leki przeciwbólowe po sterylce...[/QUOTE] [B]Allu[/B], dzięki Ci! Tę nadwyżkę 49zł wpiszę w ogólne jednorazowe, dobrze? Obecnie kasa ląduje na trzech różnych kontach, a jeszcze jak każdy zażyczy sobie pokrywać inne koszty, to robi się bałagan i boję się, że nie ogarnę. [B]Diora[/B], fajnie, że jesteś na wątku suni :)
  9. [quote name='bric-a-brac']Allu, Magolku, przed Wami zdeklarowała na sterylkę katarzyna09, więc po jej deklaracji brakuje już nie 70zł, a 50zł. Jakie kwoty deklaracji wobec tego wpisać od Was?[/QUOTE] [quote name='katarzyna09']Sluchajcie,ja dopiero mogę wysłać pieniażki dopiero pod koniec miesiąca,a sunia już jutro ma sterylkę.Moja wpłata będzie w takim razie na coś innego.[/QUOTE] [B] Katarzyno[/B], dzięki![B] Allu, Magolku[/B], może tak być? Zdecydujcie jakie kwoty zapisać, dzięki! [B]Sterylka [/B]:multi: Pani Jolu super wieści i szybko działacie! :loveu: [B]Jolam[/B] podarowała kilka fantów na [B]bazarek [/B]dla suni, gdyby ktoś miał coś do dorzucenia, na co nieskromnie liczę, można słać na maila zdjęcia, opisy, ceny itp. (adres maila jak nick, plus @tlen.pl). Ja będę mieć od siebie kilka książek, a to wciąż niewiele na bazar. W tygodniu wyszukam bazarków ogłoszeniowych i skoro sunia tak szybko będzie ciachnięta, nie pozostaje nic innego, jak intensywnie ją [B]ogłaszać[/B].
  10. Allu, Magolku, przed Wami zdeklarowała na sterylkę katarzyna09, więc po jej deklaracji brakuje już nie 70zł, a 50zł. Jakie kwoty deklaracji wobec tego wpisać od Was?
  11. [quote name='katarzyna09']Dorzucę do sterylki dwie dyszki,ale pieniążki wyślę pod koniec miesiąca.Mam pustki na koncie:roll:[/QUOTE] [quote name='Alla Chrzanowska']Jak rozumiem do sterylki brakuje 70,00 zl, więc jutro zrobię przelew w wysokości 171 zł (101 - leki, co zdeklarowałam wcześniej i 70 dołożę do sterylki w tym 50 moje i 20 Magołek)[/QUOTE] Strasznie Wam dziękuję, [B]katarzyno09, Allu, Magolku[/B] :Rose: Szczęściara z Sambuli, że ma takie ciotki!
  12. Świetnie, wspólnymi siłami jakoś się może uda zapewnić suni bezpieczny los, zanim pokocha ją jakiś jej człowiek :) Wszystko podopisuję po weekendzie. Abra, tę stówkę na hotel wpisać? Dzięki.
  13. A z zabawek próbowaliście coś co się nazywa chyba kula-smakula? Takie cudo, że wkłada się ulubiony smakołyk do wnętrza kuli i pies nie ma jak się do niej dostać, a jednocześnie próbuje. Zabawa dość czasochłonna dla psa, a większość lubi smakołyki. Wspomniany pomysł z radiem jest też dobry.
  14. O rety, świetna wiadomość, to duża kaska! Zaraz dodaję, dziękujemy pani Paulino M.J.!!! :Rose: To pół miesiąca bezpiecznego dachu nad głową!
  15. Ciekawe czy kąpiel po spotkaniu z błotkiem jest tak samo uwielbiana :lol:
  16. Jostel, dziękujemy za przybycie! Paros, pani Jola mówiła, że raz na jakiś czas podsumuje wpłaty dla Samby na konto przytuliska jeśli takie będą. I wówczas będę mogła je tu wkleić w rozliczenie.
  17. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]Zapraszamy po cegiełki dla Samby. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]Sunia ma póki co jedną deklarację stałą... A jej stan wymaga niestety płatnego hotelu domowego...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]Przytulisko nie ma kasy na opłacenie go...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [url]http://www.dogomania.pl/threads/212715-Pozw%C3%B3l-sambie-odpocz%C4%85%C4%87-na-kanapie-i-pog%C5%82aszcz-j%C4%85-!-do-28.08-godz.-23-00[/url] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1016/6c7420461a144b90med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/33831960.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9286/33831960.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/212715-Pozw%C3%B3l-sambie-odpocz%C4%85%C4%87-na-kanapie-i-pog%C5%82aszcz-j%C4%85-!-do-28.08-godz.-23-00[/url]
  18. Ola zrobiła Sambie bazarek cegiełkowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212715-Pozw%C3%B3l-sambie-odpocz%C4%85%C4%87-na-kanapie-i-pog%C5%82aszcz-j%C4%85-!-do-28.08-godz.-23-00[/url] Dzięki!
  19. Wpłynęło 35zł dla suni i jeszcze parę fantów się znalazło na bazarek. [B]Jolam[/B], dziękuję za wpłatę :Rose:
  20. Miała szczęście sunia, że do Was trafiła. Faktycznie geny wodołaza :lol: Ją samo pluskanie bawiło i ruch wody czy coś tam było w środku? :lol: Urosła!
  21. Bardzo adopcyjna jest, w tym sensie.
  22. Dogadamy się na pewno ;) Skrzydła podcięte życiem nie mają nic wspólnego z wątkiem ;)
  23. Wyczarowałam fajny pomysł na bazarek, tylko chwilowo mam podcięte skrzydła, czekam co Ola napisze, może ona da radę.
  24. Jak tam dziewuszka Roxi się miewa? Przy okazji, zapraszam na wątek kolejnej bidy od p.Joli... Cudna sunia, banerek w podpisie.
  25. Allu, jesteś kochana! :Rose: Paula, 100zł za kolejne 10dni już masz na kocie. Czyli DT jest opłacony tylko do 17 sierpnia. Dług za leki zaoferowała się pokryć Alla Chrzanowska. Pozostaje dług p.Joli za wizyty u weta -85zł (poza kosztami, które podniosła już wcześniej 258zł)
×
×
  • Create New...