-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
Zapraszam na dwa bazarki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213134-PCHLI-TARG-U-SAMBY-Na-Samb%C4%99-8.09-godz.22"][B][COLOR=darkgreen]Bazar PCHLI TARG Samby - różności, warto zajrzeć![/COLOR][/B][/URL] - dla Samby bidulki :shake: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213133-KSI%C4%84%C5%BBKOWISKO-CZWARTE-na-przytulisko-Znajdki-8.09-g.22"][B][COLOR=indigo]Książkowisko CZWARTE zaprasza![/COLOR][/B][/URL] - na Znajdki
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Dzięki ofiarności ciotek[B] jolam, Magolek i Anonimowego Darczyńcy[/B] uroczyście zawiadamiam, że bazar Samby jest otwarty! :cool1: [SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213134-PCHLI-TARG-U-SAMBY-Na-Samb%C4%99-8.09-godz.22"][B][COLOR=darkgreen]Bazar PCHLI TARG Samby - różności, warto zajrzeć![/COLOR][/B][/URL][/SIZE] [SIZE=2]Przy okazji można łączyć przesyłkę z bazarkiem na Znajdki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213133-KSI%C4%84%C5%BBKOWISKO-CZWARTE-na-przytulisko-Znajdki-8.09-g.22"][B][COLOR=indigo]Książkowisko CZWARTE zaprasza![/COLOR][/B][/URL] edit: [/SIZE][/SIZE][quote name='Abrakadabra']Aleksandra, wysłałam Ci dzisiejsze fotki suni. Trzeba jak najszybciej wykupić bazarek ogłoszeniowy. Bez ogłoszeń nie znajdziemy domu. Ogłoszenia na 45 portalach za 5zł robi Plina.[/QUOTE] [SIZE=3][SIZE=2]Bazar ogłoszeniowy pliny jest już zamknięty. Ma ktoś jakiś link do jakiegoś bazarku ogłoszeniowego? edit znowu: Uwielbiam kontakty na dogo, strasznie Ci dziękuję Lili8522!!! :multi: Ciotka zaoferowała się, że zrobi Sambie pakiet 50 ogłoszeń za darmo. Waderciu, dziękuję Ci za kontakt! [/SIZE] [/SIZE] -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Po konsultacji z p.Jolą, przelałam uzbieraną kasę na DT. Opłacone do końca sierpnia. -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Sambula ma się dobrze, w nocy spała w łóżku :loveu: Wesoła, merda ogonkiem, dostała jakiś długo działający antybiotyk i wszystko u niej ok. Sterylka okazała się bez komplikacji i wet podliczył ją po zabiegu na 250zł, więc mniej niż przewidywał :) Paula odzyska net i pojawi się na wątku po 20stym. Allu, Magolek, katarzyno09, Wasze deklaracje jednorazowe z przeznaczeniem na sterylkę mogę wliczyć w ogólną skarbonkę suni? -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło 200zł od Alli i Magolek :Rose: Czyli te 100,88 przeleję za koszty Pauli poniesione na leki. Komu będę wysyłać za sterylkę, p.Joli czy Pauli (nie wiem która będzie płacić)? -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='Abrakadabra']Bric - może być na hotel, chociaż myślałam o refundacji kosztów, które poniosła Paula.[/QUOTE] [quote name='bajk21.']Abra ta sterylka ma być również z twojej stówy a reszta i to co przyjdzie od innych będzie na hotelik, tak uzgodniłyśmy z Paulą bo niema na co czekać.[/QUOTE] Ok, korygujcie mnie na bieżąco. Wpisuję że na sterylkę, jeśli coś źle robię, sprostujcie. Z rozliczenia w drugim poście wynika, że [B]koszt sterylki to 320zł[/B] i [B]będzie opłacony[/B] z funduszy zebranych na[B] trzech różnych kontach[/B] (przytuliska, mojego, Pauli). [quote name='Alla Chrzanowska']Sprawa już się wyjaśniła. Kasa z mego przelewu idzie na sterylkę, pieniądze Katarzyny przydadzą się na coś innego. Ja jeszcze zaokrąglę do 200, nadwyżka na leki przeciwbólowe po sterylce...[/QUOTE] [B]Allu[/B], dzięki Ci! Tę nadwyżkę 49zł wpiszę w ogólne jednorazowe, dobrze? Obecnie kasa ląduje na trzech różnych kontach, a jeszcze jak każdy zażyczy sobie pokrywać inne koszty, to robi się bałagan i boję się, że nie ogarnę. [B]Diora[/B], fajnie, że jesteś na wątku suni :) -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='bric-a-brac']Allu, Magolku, przed Wami zdeklarowała na sterylkę katarzyna09, więc po jej deklaracji brakuje już nie 70zł, a 50zł. Jakie kwoty deklaracji wobec tego wpisać od Was?[/QUOTE] [quote name='katarzyna09']Sluchajcie,ja dopiero mogę wysłać pieniażki dopiero pod koniec miesiąca,a sunia już jutro ma sterylkę.Moja wpłata będzie w takim razie na coś innego.[/QUOTE] [B] Katarzyno[/B], dzięki![B] Allu, Magolku[/B], może tak być? Zdecydujcie jakie kwoty zapisać, dzięki! [B]Sterylka [/B]:multi: Pani Jolu super wieści i szybko działacie! :loveu: [B]Jolam[/B] podarowała kilka fantów na [B]bazarek [/B]dla suni, gdyby ktoś miał coś do dorzucenia, na co nieskromnie liczę, można słać na maila zdjęcia, opisy, ceny itp. (adres maila jak nick, plus @tlen.pl). Ja będę mieć od siebie kilka książek, a to wciąż niewiele na bazar. W tygodniu wyszukam bazarków ogłoszeniowych i skoro sunia tak szybko będzie ciachnięta, nie pozostaje nic innego, jak intensywnie ją [B]ogłaszać[/B]. -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Allu, Magolku, przed Wami zdeklarowała na sterylkę katarzyna09, więc po jej deklaracji brakuje już nie 70zł, a 50zł. Jakie kwoty deklaracji wobec tego wpisać od Was? -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna09']Dorzucę do sterylki dwie dyszki,ale pieniążki wyślę pod koniec miesiąca.Mam pustki na koncie:roll:[/QUOTE] [quote name='Alla Chrzanowska']Jak rozumiem do sterylki brakuje 70,00 zl, więc jutro zrobię przelew w wysokości 171 zł (101 - leki, co zdeklarowałam wcześniej i 70 dołożę do sterylki w tym 50 moje i 20 Magołek)[/QUOTE] Strasznie Wam dziękuję, [B]katarzyno09, Allu, Magolku[/B] :Rose: Szczęściara z Sambuli, że ma takie ciotki! -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Świetnie, wspólnymi siłami jakoś się może uda zapewnić suni bezpieczny los, zanim pokocha ją jakiś jej człowiek :) Wszystko podopisuję po weekendzie. Abra, tę stówkę na hotel wpisać? Dzięki. -
A z zabawek próbowaliście coś co się nazywa chyba kula-smakula? Takie cudo, że wkłada się ulubiony smakołyk do wnętrza kuli i pies nie ma jak się do niej dostać, a jednocześnie próbuje. Zabawa dość czasochłonna dla psa, a większość lubi smakołyki. Wspomniany pomysł z radiem jest też dobry.
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
O rety, świetna wiadomość, to duża kaska! Zaraz dodaję, dziękujemy pani Paulino M.J.!!! :Rose: To pół miesiąca bezpiecznego dachu nad głową! -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
bric-a-brac replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Ciekawe czy kąpiel po spotkaniu z błotkiem jest tak samo uwielbiana :lol: -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Jostel, dziękujemy za przybycie! Paros, pani Jola mówiła, że raz na jakiś czas podsumuje wpłaty dla Samby na konto przytuliska jeśli takie będą. I wówczas będę mogła je tu wkleić w rozliczenie. -
Masz piątaka? Kup CEGIEŁKĘ! - Wątek zbiorczy z linkami.
bric-a-brac replied to Viris's topic in Bazarek
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]Zapraszamy po cegiełki dla Samby. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]Sunia ma póki co jedną deklarację stałą... A jej stan wymaga niestety płatnego hotelu domowego...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]Przytulisko nie ma kasy na opłacenie go...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [url]http://www.dogomania.pl/threads/212715-Pozw%C3%B3l-sambie-odpocz%C4%85%C4%87-na-kanapie-i-pog%C5%82aszcz-j%C4%85-!-do-28.08-godz.-23-00[/url] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1016/6c7420461a144b90med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/33831960.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9286/33831960.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/212715-Pozw%C3%B3l-sambie-odpocz%C4%85%C4%87-na-kanapie-i-pog%C5%82aszcz-j%C4%85-!-do-28.08-godz.-23-00[/url] -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Ola zrobiła Sambie bazarek cegiełkowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212715-Pozw%C3%B3l-sambie-odpocz%C4%85%C4%87-na-kanapie-i-pog%C5%82aszcz-j%C4%85-!-do-28.08-godz.-23-00[/url] Dzięki! -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło 35zł dla suni i jeszcze parę fantów się znalazło na bazarek. [B]Jolam[/B], dziękuję za wpłatę :Rose: -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
bric-a-brac replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Miała szczęście sunia, że do Was trafiła. Faktycznie geny wodołaza :lol: Ją samo pluskanie bawiło i ruch wody czy coś tam było w środku? :lol: Urosła! -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Bardzo adopcyjna jest, w tym sensie. -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Dogadamy się na pewno ;) Skrzydła podcięte życiem nie mają nic wspólnego z wątkiem ;) -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Wyczarowałam fajny pomysł na bazarek, tylko chwilowo mam podcięte skrzydła, czekam co Ola napisze, może ona da radę. -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
bric-a-brac replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Jak tam dziewuszka Roxi się miewa? Przy okazji, zapraszam na wątek kolejnej bidy od p.Joli... Cudna sunia, banerek w podpisie. -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Allu, jesteś kochana! :Rose: Paula, 100zł za kolejne 10dni już masz na kocie. Czyli DT jest opłacony tylko do 17 sierpnia. Dług za leki zaoferowała się pokryć Alla Chrzanowska. Pozostaje dług p.Joli za wizyty u weta -85zł (poza kosztami, które podniosła już wcześniej 258zł)