-
Posts
4720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MagYa^^
-
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
MagYa^^ replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Bellunia :( jakie to przykre... Komus zalezy i ktos Cie nie chce.. -
Pregowany Bokser Zabrany z łaćucha ....Oława . ma dom
MagYa^^ replied to I'm so sory's topic in Już w nowym domu
Kufel w gore i prosimy o zmiane tytulu! bo w zasadzie to on domu nie ma :( -
Odi-seja, czyli jak Platfus z Krzyczek odnalazł DOM
MagYa^^ replied to Anashar's topic in Już w nowym domu
dokladnie, tak jak napisala przedmowczyni - jesli Odi trafi na swojego czlowieka to mysle, ze ten dlugo nie bedzie sie zastanawial.. Nie ma co namawiac, przekonywac - bo zaliczymy nastepny powrot.. Jeszcze trafi swoj na swego! -
Nie ma słów ani gestów równie wiarygodnych jak psie podanie łapy. Nie ma równie godnych zaufania poglądów, jak te wyrażane przez psa, co pragnie, by zostało zrobione wszystko co mu rozkażę. Gdy zaś coś się nie uda, smutno ogonem macha, obca mu obłuda. śpij Słonko.. (*), pozostaniesz na zawsze w naszej pamieci.. Pilnujcie sie tam za TM z moim ś.p. Władziem..i wieloma innymi.
-
...sliczne i tak przestraszone :-(
-
Odi-seja, czyli jak Platfus z Krzyczek odnalazł DOM
MagYa^^ replied to Anashar's topic in Już w nowym domu
przykre.. no ale nic NIE TRACMY NADZIEJI ! -
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
MagYa^^ replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Moj Boze, dlaczego ona jest tak utuczona? Czy ludzie nie rozumieja, ze to jest BARDZO ale to BARDZO niebezpieczne dla psow.. No ale najwazniejsze, ze mala ma sie dobrze.. tylko gdzie ten dom? :( Przeciez w przytulisku ona nie ma szans - cale zycie wolna.. -
Pregowany Bokser Zabrany z łaćucha ....Oława . ma dom
MagYa^^ replied to I'm so sory's topic in Już w nowym domu
no to mozliwe ze to byl stamtad piesek. taki ladny ONkowaty z ogonkiem ku gorze. tylko przez czyjas nieuwage malo nie trzaslo go auto.. a powiedz mi, czy do przytuliska wjezdza sie ta duza brama znajdujaca sie przy drodze? zaraz za zakretem w strone mostku (w strone ul.lipowej)? -
Pregowany Bokser Zabrany z łaćucha ....Oława . ma dom
MagYa^^ replied to I'm so sory's topic in Już w nowym domu
dzisiaj jechalismy z tz-em kolo oczyszczali biegal jakis owczarek, o maly wlos nie potracil go samochod. zatrzymalismy sie, ale ON wbiegl do oczyszczali i schowal sie pod auto (szambiarke), zauwazylam na terenie oczyszczalni jeszcze jednego psa. czy oni tam maja psiska czy to jakies bezdomne moga byc? nie orientujesz sie? szkoda mi bylo tego ONka wygladal jakby go ktos z auta wywalil :( -
Łódź - rodzinka spod cysterny juz w nowych kochających domkach!!!
MagYa^^ replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
troszke mozna sie pogubic na pierwszy rzut oka.. nie lepiej rozdzielic watku starszych szczeniaczkow i suni z malenstwem? SZCZESCIARZU, Tobie i Twojej siostrze - duzo zdrowia i wspanialych domow! Dziekuje Domkowi Tymczasowemu za wszystko! -
Pregowany Bokser Zabrany z łaćucha ....Oława . ma dom
MagYa^^ replied to I'm so sory's topic in Już w nowym domu
Poproszę boksia na pierwszą. Mam nadzieje, ze psychicznie pies czuje sie nie najgorzej. -
Odi-seja, czyli jak Platfus z Krzyczek odnalazł DOM
MagYa^^ replied to Anashar's topic in Już w nowym domu
[quote name='agamika']Pojawiła się iskierka nadziei na dom dla Odiego .. Kciuki w środę popołudniu, barrrrdzo potrzebne :cool1:[/quote] ja kciukuje bez przerwy! taki cudak musi przeciez miec w koncu swoj dom! -
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
MagYa^^ replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
nie dobrze! ale tak szczerze mowiac, to przeciez te panie nie maja za duzo do powiedzenia.. :/ wiem, ze sokarmiaja, ze dbaja.. ale pies jest nadal bezdomny, nadal nie ma wlasciciela.. -
Pregowany Bokser Zabrany z łaćucha ....Oława . ma dom
MagYa^^ replied to I'm so sory's topic in Już w nowym domu
cudowny pies.. w miejscu w ktorym byc nie powinien! :( -
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
MagYa^^ replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Bella - co z nia bedzie przez okres kiedy nie bedzie mial sie nia kto zajac? Czy naprawde nikt nie moze uzyczyc kawalka podworka na lato dla psinki? Beznadiejna sytuacja... -
*Daisy 8-letnia Boksia w domu w Niemczech / KOKSIK [']
MagYa^^ replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Wlasnie wrocilismy do domu po kilku godzinach - w domciu czysto :) Dziewczyneczka sobie spala - to, ze przwdopodobnie na lozku, nie wspomne ;) Pierwsze co wyskoczyla na dwor sioo.. Ale jak weszlam do pokoju .. to przy kreceniu precelkow i przytulania zrobilo mi sie nagle cieplo w noge.. o i w druga.. a tu pannie sie przydarzylo - opss... popatrzyla sie tylko czy ja skarce. Poklepalam po pysku, bo sama sie usmialam :P -
Pregowany Bokser Zabrany z łaćucha ....Oława . ma dom
MagYa^^ replied to I'm so sory's topic in Już w nowym domu
zalozylam mu ponownie watek na bwp -
Bardzo mi przykro :( Biegaj szczesliwy za Teczowym Mostem. Juz nic nie boli.. :candle:
-
Pregowany Bokser Zabrany z łaćucha ....Oława . ma dom
MagYa^^ replied to I'm so sory's topic in Już w nowym domu
biedny Kufelek :( tak mi przykro... ludzie sa nieodpowiedzialni i az przykro czasami im wspolczuc w jakiejkowlwiek innej dziedzinie :( Czyli banerek kufelkowy wraca na miejsce do mojego podpisu.. Eh :( -
Łódź - rodzinka spod cysterny juz w nowych kochających domkach!!!
MagYa^^ replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Bardzo przykro :( pomimo tego, ze byly slepe napewno czuly chlod.. dobrze, ze nie byly swiadome zla, ktore ich spotkalo :( Jakie to smutne :placz: ... Jesli potrzebne sa jakies banerki lub wieksze ogloszenia z wydzierankami do wydrukowania piszcie, niestety tylko tyle moge :(