Jump to content
Dogomania

MagYa^^

Members
  • Posts

    4720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MagYa^^

  1. Bellunia :( jakie to przykre... Komus zalezy i ktos Cie nie chce..
  2. Kufel w gore i prosimy o zmiane tytulu! bo w zasadzie to on domu nie ma :(
  3. Tobisiowy Irysku, do ktorego weta biegacie? Moj rowniez do poniedzialku na urlopie .. moze ten sam ? :razz: A w lecznicach - fakt - daja probki karm.
  4. dokladnie, tak jak napisala przedmowczyni - jesli Odi trafi na swojego czlowieka to mysle, ze ten dlugo nie bedzie sie zastanawial.. Nie ma co namawiac, przekonywac - bo zaliczymy nastepny powrot.. Jeszcze trafi swoj na swego!
  5. Nie ma słów ani gestów równie wiarygodnych jak psie podanie łapy. Nie ma równie godnych zaufania poglądów, jak te wyrażane przez psa, co pragnie, by zostało zrobione wszystko co mu rozkażę. Gdy zaś coś się nie uda, smutno ogonem macha, obca mu obłuda. śpij Słonko.. (*), pozostaniesz na zawsze w naszej pamieci.. Pilnujcie sie tam za TM z moim ś.p. Władziem..i wieloma innymi.
  6. ...sliczne i tak przestraszone :-(
  7. przykre.. no ale nic NIE TRACMY NADZIEJI !
  8. dzisiaj u nas byla taka ohydna pogoda, ze pewnie tobikowi nie chcialo sie na trawke wyjsc... moim psom rowniez nikoniecznie :P piesku zdowiej!
  9. Moj Boze, dlaczego ona jest tak utuczona? Czy ludzie nie rozumieja, ze to jest BARDZO ale to BARDZO niebezpieczne dla psow.. No ale najwazniejsze, ze mala ma sie dobrze.. tylko gdzie ten dom? :( Przeciez w przytulisku ona nie ma szans - cale zycie wolna..
  10. no to mozliwe ze to byl stamtad piesek. taki ladny ONkowaty z ogonkiem ku gorze. tylko przez czyjas nieuwage malo nie trzaslo go auto.. a powiedz mi, czy do przytuliska wjezdza sie ta duza brama znajdujaca sie przy drodze? zaraz za zakretem w strone mostku (w strone ul.lipowej)?
  11. dzisiaj jechalismy z tz-em kolo oczyszczali biegal jakis owczarek, o maly wlos nie potracil go samochod. zatrzymalismy sie, ale ON wbiegl do oczyszczali i schowal sie pod auto (szambiarke), zauwazylam na terenie oczyszczalni jeszcze jednego psa. czy oni tam maja psiska czy to jakies bezdomne moga byc? nie orientujesz sie? szkoda mi bylo tego ONka wygladal jakby go ktos z auta wywalil :(
  12. troszke mozna sie pogubic na pierwszy rzut oka.. nie lepiej rozdzielic watku starszych szczeniaczkow i suni z malenstwem? SZCZESCIARZU, Tobie i Twojej siostrze - duzo zdrowia i wspanialych domow! Dziekuje Domkowi Tymczasowemu za wszystko!
  13. Poproszę boksia na pierwszą. Mam nadzieje, ze psychicznie pies czuje sie nie najgorzej.
  14. [quote name='agamika']Pojawiła się iskierka nadziei na dom dla Odiego .. Kciuki w środę popołudniu, barrrrdzo potrzebne :cool1:[/quote] ja kciukuje bez przerwy! taki cudak musi przeciez miec w koncu swoj dom!
  15. nie dobrze! ale tak szczerze mowiac, to przeciez te panie nie maja za duzo do powiedzenia.. :/ wiem, ze sokarmiaja, ze dbaja.. ale pies jest nadal bezdomny, nadal nie ma wlasciciela..
  16. cudowny pies.. w miejscu w ktorym byc nie powinien! :(
  17. Bella - co z nia bedzie przez okres kiedy nie bedzie mial sie nia kto zajac? Czy naprawde nikt nie moze uzyczyc kawalka podworka na lato dla psinki? Beznadiejna sytuacja...
  18. Wlasnie wrocilismy do domu po kilku godzinach - w domciu czysto :) Dziewczyneczka sobie spala - to, ze przwdopodobnie na lozku, nie wspomne ;) Pierwsze co wyskoczyla na dwor sioo.. Ale jak weszlam do pokoju .. to przy kreceniu precelkow i przytulania zrobilo mi sie nagle cieplo w noge.. o i w druga.. a tu pannie sie przydarzylo - opss... popatrzyla sie tylko czy ja skarce. Poklepalam po pysku, bo sama sie usmialam :P
  19. zalozylam mu ponownie watek na bwp
  20. Bardzo mi przykro :( Biegaj szczesliwy za Teczowym Mostem. Juz nic nie boli.. :candle:
  21. biedny Kufelek :( tak mi przykro... ludzie sa nieodpowiedzialni i az przykro czasami im wspolczuc w jakiejkowlwiek innej dziedzinie :( Czyli banerek kufelkowy wraca na miejsce do mojego podpisu.. Eh :(
  22. Bardzo przykro :( pomimo tego, ze byly slepe napewno czuly chlod.. dobrze, ze nie byly swiadome zla, ktore ich spotkalo :( Jakie to smutne :placz: ... Jesli potrzebne sa jakies banerki lub wieksze ogloszenia z wydzierankami do wydrukowania piszcie, niestety tylko tyle moge :(
  23. ..a najbardziej nie lubil czapeczki ciocio mariee :lol:
×
×
  • Create New...