-
Posts
2716 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga K
-
a gdzie sie Ewusie podzialy ? ;> wstaaawaaaaaaaaacccc !!!!!!!!!
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Aga K replied to bigos's topic in Foto Blogi
Witaankooo :multi::multi::multi: fotko fotkoi fotki ......... -
siemankoo :buzi:
-
[quote name='Justys95']Hmmm? :evil_lol: Ależ jest za co thanks! :p[/quote] ależ przecież że jest :cool3: jheejkkaaaaa :multi:
-
witankooo :multi::multi::multi:
-
u nas tys tak cieplutkoo, wlasnie mam okno otwarte hihi
- 78403 replies
-
Witamy ;) doberek w ten piękny ciut mroźny ale sloneczny dzioneeekkk hihi :evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Fuga***']super psinki pozdrawiam[/quote] [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:On jest koffany:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://img510.imageshack.us/img510/8237/p1040929ee3.jpg"]http://img510.imageshack.us/img510/8237/p1040929ee3.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] Czesc dziewczynki :loveu::loveu::loveu: cieszem siem, ze do mnie zajrzalyscie hihi wieem, ze on jest kooffany ;> :evil_lol::evil_lol:
-
[IMG]http://img401.imageshack.us/img401/5304/2904070000id1.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/4022/2904070001by5.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2741/2904070003vq3.jpg[/IMG] "wnusia" Pusi :cool3: --> Tinka [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9859/1704072152pa0.jpg[/IMG] Tak samo jak moja Pusica wredna ;> moja "inwencja tworcza" jezeli mozna tak to nazwać hehe [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4522/1705071648kv8.jpg[/IMG]tylko troche male ;/ [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3279/1204071647sb9.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8112/1204071648zl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4411/2104071824gj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2917/2705072220of0.jpg[/IMG] Dobranoc :buzi:
-
co tam maasz ? [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1079/0906072057fl2.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/4934/0906072115vg0.jpg[/IMG] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/465/0906072116ko8.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7958/0906072117ju5.jpg[/IMG] i Pusiaa :loveu::loveu::loveu: tez z komorki ;> [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/2175/1104072100lp5.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4531/1104072101pa5.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5789/1203071253ph5.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3963/1304070244kx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/7727/1304070245vb9.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/1576/1304070246iw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/8498/1404070029iw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/8858/1404070618so9.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/9959/1604071343uh6.jpg[/IMG]
-
z komorki tak na szybko ;> [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/5112/0906070823dy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7570/0906070824ni7.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/6246/0906072053tg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/8470/0906072054jw8.jpg[/IMG] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/4286/0906072055qq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/9481/0906072102zr8.jpg[/IMG] rozmazalem sie ;> [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/3447/0906072056df2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8693/p1040922ql3.jpg[/IMG] [SIZE=1]nie patrzeć na burdello bum bum :oops:[/SIZE] minka :evil_lol: [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/7788/p1040927gx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8237/p1040929ee3.jpg[/IMG] piłeczka ;) [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/7905/p1040951ss7.jpg[/IMG] śnuuuureeeekk :evil_lol: [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/9708/p1040984xw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/4396/p1040989du9.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/3669/p1040990yt7.jpg[/IMG] a potem spaciu hihi :loveu: [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3694/p1040998cc8.jpg[/IMG] tyllko tyle mam narazie zmniejszonych ;/
-
no to zobaczymy czy siue uda wkleic pierwszą fotke ;) [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/6552/p1040944mk6.jpg[/IMG] udaaloo sieeeeeeeeeeeeeeeeee milego hihania :eviltong::eviltong::eviltong: a to dopiero początek :diabloti:
-
nio to czekamyy :multi::loveu::multi::loveu::multi:..............
-
a IrfanView na przyklad? mam narazie tylko ten <mysli>
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Aga K replied to bonita's topic in Foto Blogi
dziwne ;/ wskoczyl mi twoj wątek jak poisalam na swoim, dlategto ten post - usun go prosze ;) -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Aga K replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita']:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:[/quote] skoro ty tak to ja tak :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: -
nie dostane z nim jakichś wirusów ? tak sie pytam bo ostatnio mialam formatya po znalezieniu 53 trojanów nie wiadomo skąd ;/
-
kurcze, ale ja ciemna jestem, pliiissss dokladnie co i jak :(
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Aga K replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][COLOR=blue][I]No co Ty?, ja się nie gniewuję tak za nic, po prostu mam czasu teraz b. mało:placz: widać to nawet tu w mojej najukoffanszej gareryji :placz: tak mało tu teraz zaglądam:placz:.[/I][/COLOR][/quote] przykro mi :roll: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Aga K replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][COLOR=blue][I]O Aga:multi::multi::multi:wróciłaś, no nareszcie za nami zatęskniłaś:loveu::evil_lol:[/I][/COLOR] [I][COLOR=blue]Wszyscy wymiziani[/COLOR][/I] :cool3:[/quote] tak szczerze mowiąc to bardzo za Tobą tesknilamm :roll: dziwilam sie czemu sie nie odzywasz na gg do mnie :placz: nie wiem, pogniewałas sie na mnie czy jak :placz: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Aga K replied to bonita's topic in Foto Blogi
Nie Kasienka, nie mamy śniegu padalk raz kiedys, ale szybko stopniall hehe -
[quote name='Paulina_mickey']ale super że już jesteś :D:D:D[/quote] ciesem siem, ale mi trosku psykro :roll::roll::roll:..... ja tu wszystkich odwiedzilam, a mnie dzisiaj nikt wlasciwie, po tym jak odpisalam :roll::roll::roll: A ja tam mam bardzo ważnbe pytanko, bez którego odpowiedzi nie będzie fotek :roll: eeehh ;(
-
hhihihi, ona dopiero zaczyna siem w to bawic ;) bieeedny misio, przywarla go do podlogi ;> :loveu::loveu::loveu: Skoro malej nigdy dosc caluskow to jeszcze prosze ;D :buzi::buzi::buzi::buzi:
-
[quote name='teqquila'] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/9728/cimg0577jb8.jpg[/IMG][/quote] iiiiiii haaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!! hoooopp siuuuuuuppp :loveu::loveu::loveu: ale jazdaa hihihih:multi: