Jump to content
Dogomania

Aga K

Members
  • Posts

    2716
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga K

  1. [quote name='teqquila'][B]siemka dawno cie nie bylo :P fajnie ze masz swinki chodz mniej fajniej ze w ciazy byla :P [/B] [B]Witanko cho do mnie tyz nie zapomnij o nas :diabloti:[/B][/quote] przeca nie zap[omnialam :P bylam u wos :P Swinki to ja tak na dobre mam juz od ponad roku :P wlasnie widac jak czytasz :cool3: Kupili my tylko jedną proske heh, no i byla w ciąży A tak jeszcze nawiasem - ja tez tak wnikliwie czytam :cool3: [quote name='Fuga***']wszystkiego dobrego dla Maluchów i czekamy na fotki :-)[/quote] dziękjujemy :buzi: fotki poki co rano jak wstane bo mi net pada teraz ;/ [quote name='evaxon']witamy powiekszona gromadke :) nie tylko o swinki ale i o tzta:cool3::cool3::cool3::cool3:[/quote] Witam hihi haha :P TZ-et to juz tak od pażdziernika tylko sie nie chwalilam ;>
  2. Aga K

    Bokseromaniacy

    juz tam wchodzem choc nie pomoge finansopwo to moze chociaz duchowo coo ? :roll:
  3. kurcze :( dalam se nowy avatar i uj ;/ nic na nim nie widac zabardzo :( a ja nie mam wspolnych zdjec moich psiunow zawiele :(
  4. no wlasnie trafilas w samo sedno Jagodka moj vboks zostal znaleziony, przygarnelam go, chociaz mialam miec boksa z hodowli - hisatoria na wątku naszym. Pies ma juz rok i cztery miesiące - mniej wiecej, a nie chce sie sluchac. Moze jakas gadulka to sobie porozmawiamy na spokojnie, i nie bedziemy gdm zasmiecac ? ;)
  5. Aga K

    Galeria LENKI

    czeeesc slicznotkii :loveu::loveu::loveu: :buzi:
  6. a jak tego faflunca oduczyc ?
  7. czesc kiciaaaa :multi::multi::multi:
  8. ;);););););)
  9. ooo... widze ze spotkanka z dgm znow ruszyly jak tylko bedą pieniążki u nas to sie wybiezemy a tym czasem Blackshewoff widze, ze jestes z Ozorkowa, moze uydaloby sie namowic mojego mena zebysmy tam sie wybrali na wspolny spacerek :) cp ty na to ?
  10. Witamy wszyskich :multi::multi::multi: forumowiczow kundelkomaniakow bokseromaniakow DOGOMANIAKOW ogolem :)
  11. Witamyyy !!!!!:multi::multi::multi: Widze, ze mamy nową boksie na forum i nie tylko boksie :) Mialam swinka Karmelka :) - niestety odszedl rok temu :roll: Też mam proski :) Myzianko dla zwierzoww :buzi: dla Ciebie
  12. no dobra jestesmy przejrzalam wątek dawno mnie tu niet :( przepraszam :( ale za to sie wykupie moze jakos jak powiem, ze superek focie superkowej niuni ajj tam, nie bede sie wykupywac :P poprostu superek focie superkowej niiuni :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: myziaski dla niuni i :buzi: dla Ciebie pozdrawiamy
  13. Czeesc Tyskii :multi::multi::multi: super foce a szczegolnie ta znadglowy Tyska hehe, ta miedzy uszami :)
  14. hahaha,. no ja nie pilam juz daaawno w sobote :D ale predko pic nie bede ;> w sobote niee, no nie wiem kiedy, zeby nie bylo ze ja taka pijaczka jezdem ;>
  15. Witamyy :buzi::buzi::buzi:
  16. zywcem ? :hmmmm: a czemu nie redsem ? :cool3: jakos tak mi piwa we lbie ;>
  17. Witamyy fafluskoffff !! :loveu::loveu::loveu: eeehh, zeby moj faflusek tak sobie biegal i dal sie potem zlapac :( Superowe fotki, szczegorlnie ta opstatnia przypadla mi do gustu :)
  18. Czeeeescc :buzi: kiedy my sie znowu spotkamy co ? :cool3: :PP
  19. Witamyy !!! Ale trafilismy hehe, nowy identyfikator i nowe szelki ehh, teraz to ten Aresik przystojniak bedzie mial powodzenie, wtedy mial, ale teraz to juz przesada ;> I gdzie ttu w tym tlumie panienek do niego znajdzie sie moja Pusia ....... :cool3:
  20. Juz bylam, ale nic nie pisalam, zaraz wpadne, ale i tak nici z moich odwiedzin, nie mamy teraz wogole kaski, znow problemy rtdzinne i finansowe ;( Mam teraz cztery pysie do wykarmienia i dwa snupki - psy. Heh, a mlode jedząąąą !! na potęgę ;)
  21. tylko trocxhe podgonie dogo :cool3:
  22. Zaraz będą Pauulinko :multi:
×
×
  • Create New...