[quote name='anitaaa i bartis'][B]A ja dzisiaj byłam w zoologicznym i kupiłam wreszcie szelki :evil_lol: strasznie spodobały mmi się właśnie muscaty tylko czerwone Bartlej wygląda w nich bosko (wstawię zdjęcia jak zrobie) :loveu::loveu: Oprócz tego 2 zabaweczki i cisteczka :multi:[/B][/quote]
no ja wlasnie tez chcem Muscata czerwone, ale poki co czekamy na rogzowskie szeleczki jeszcze :roll:
Twoj psiak w nich slicznie wyglada