-
Posts
2716 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga K
-
Witajcie :multi: fotkow niema konca !!! :diabloti: az talkie mamy zaleglosci :roll: [B]Darianna -[/B] Nie fąelki tylko fAfelki - bez ą fąfel to ten z reklamy ;) a moj jest fafel juz od samego czatku, jak jeszcze tej reklamy niebylo :) iekujemy za komplementy ;) No rak, ale moj to robi celowo :mad: [B]Efffa -[/B] siemano kobietko :multi::multi::multi: wreszcie do mnie wpadlas :) [B]Nutelka -[/B] A coo ??? w nicku niewidac jak mam na imie ??? :cool3: i nawet pierwsza litera nazwiska sie tam znalazla :eviltong: Tak ! Jak cos podlapie, zauwazy itp to niema bata na zlapanie go :angryy: choc czasem bywa grzeczny ehh, niewiem od czego to zalezy :razz: Pozdrowionka kobietki ;)
-
Witaj Alu :multi::multi::multi: mam nadzieje, ze humorek juz lepiejszy z lekka ;) Ja obkecialam wszyyyystkie blogaski - resztka sil. No i Twoj zostawilam sobie na sam koniec :grins: Alu - jakie te strzykaweczki ??? - mozeby mi sie udalo choc troszke wydobyc od mamy ( pielegniarki ) Pozdrowionka cieplutkie
- 78403 replies
-
hmmmm, a co to za smutasowy humorek :roll: takie ciekawe zycie i taki smutas :roll: pozdrawiam ;)
-
superowe zdjecia ;) superowy kubraczek na ostatnim zdjeciu ehh, ja tez bym chciala zeby moj fafel bral udzial w agility i umial tak skakac ... a on tylko wzwyz .... No i czekamy az wrocisz do nas po tych 2 tygodniach ;)
-
Siemankooo ;**** ja walentynki zaleglej niemam :roll: ale mam kwiatuska :Rose::Rose::Rose: moze byc ??? chces ??? ;)
-
Hejka czekam z niecierpliwoscia az faflusie oczka otworza calkowicie Boooooshhh, ale one beda sliczne do schrupnieciaaa !!!! :loveu::loveu::loveu:
-
A ja to bym chciala jeszcze, jeszcze wiecej metamorfozek ;)
-
Witamy sie nocna pora ;) u mnie dogo dziala bez zarzutu teraz, wiec siedze o resztkach sil :cool3:
-
jeeeeejjj, ktos tu mial swoje Urodzinki !!!! A ja taka nieprzygotowana :roll: [CENTER][B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=7][COLOR=magenta]Wsystkiego Najlepsiejszego[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=7][COLOR=#ff00ff]z okazji[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=7][COLOR=#ff00ff]Twoich [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=7][COLOR=#ff00ff]Urodzinek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=7][COLOR=#ff00ff](=[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=7][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :BIG: :tort: [B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=7][COLOR=magenta]Twoje Zdrowko !!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :popcorn: :popcorn: :pepsi:[/CENTER]
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
Aga K replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
sie bardzo ucieszem :multi::multi::multi: chcesz kilka nowych fotek ??? - przeniesiemy sie do mnie z nimi ;) niebede ci watku wiecej zapyhac kochana ;) Dobranoc, a wlasciwie Dobrydzien ;) -
A ja jestem nocnym markiem i siem witam teraz ;) poki mi dogo dziala ;>
-
Witanko w noocy :multi:
-
Feigned slonce - dziekuje hmmm, skoro maja zaphana skrzynke to kiedy najlepiej wyslac zdjecia .....
-
agacia - taka sama ??? czy mialas jakis inny pomyslek ???
-
Jaaasne, ze ja poznalam :loveu::loveu::loveu: powiem szczerze, ze mnostwo hodowli przejrzalam, i miotow oczywiscie i zawsze wynajde sobie boksa, ktory poprosyu mnie do siebie przyciagnie ;) Niebyla to zadna z waszych kobietek - nie obrazcie siem :evil_lol: Wiadomo przeciez, ze wszystkie boksie sa przecudne, ale wy chyba tez tak macie co ??? :cool3: Pozdrowionka dla fafluscow;)
-
apple - sledzem Ciem :diabloti:
-
Hejka superr fotki fafelka :) ta slooodka siwa modrusia :buzi:
-
Dzien dobry noc ;)
-
siem siem ;) ja juz nic niebede komentowac na temat dzialania dogo :roll: male gtaulki wielkiej 500setnej stronki ;)
-
widze apple, ze Ty sie tak przedzierasz przeez mase watkow jak i ja ;) ano tak to jest jak sie ma jakies zaleglosci na dogo :cool3: chocby jednodniowe a ile tego jest ;> pozdrowki ;)
-
Grys już nie będzie cierpiał... [`]
Aga K replied to :: FiGa ::'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
orpha - jak to dalatynki ;) i inne psiuny kamilka91 - on juz szuka domu ???? a wiesz czy wyzdrowial juz na 100% ??? tak sie pytam bo mial pierw wyzdrowiec ;) No i Jak nasz budyniek ??? -
hey Effa - jak zdrowko ??? :buzi:
-
Hejka Marta a co was tak wsyslo dzis ??? pewnie niedzialajace dogo ? ;/ branoc:cool3:
-
Mysle, ze Paulina usprawidliwiona :cool3: angazuje sie w inne watki, dogo jej niedziala jak i nam a i tak daje kobietka rade ;) foteczki plooosiem :cool3:
-
Zostawiona jak śmieć, przywiązana do drzewa Sheila MA DOM!!!!!!!!!!
Aga K replied to Luzia's topic in Już w nowym domu
cholerka :shake: ja juz niemam gdzie szukac :roll: i jeszcze od was sa niezadobre wiesci :roll: