Wyzlatko- narazie bez zdjec :oops: - miewa sie dobrze.
Gluche jak pien, ale madre i sprytne, dokladnie potrafi pokazac i "przeprowadzic" to co sobie zyczy :-)
Zeby sie tak calkiem nie nudzila, emerytka, dostaje zadania godne psa mysliwskiego- szukanie rzeczy po sladach.
I bardzo jej sie to podoba!!!
Dobra suczyna.