-
Posts
1374 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlKil
-
Witam. Wróciliśmy z zawodów. Junior zdobył srebro w mistrzostwach woj. pomorskiego!!!!!!!!!!!!!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: oto szcześliwy synek [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/8065/minigda324skiezawody20064791fr.jpg[/IMG] Teraz musimy troche ochłonąć, więc zdjęcia psiaków odłożymy trochę na później...:lol::lol::lol:
-
[quote name='natasza123']Poruszył mnie ten temat dogłębnie. Brawo dla osoby która go założyła i wstawiła zdjęcie przemawiające do wyobraźni ludzi. Ja niezdając sobie sprawy z tak wielu rzeczy, które okazały się bardzo istotne, kupiłam psa bez rodowodu czym przyczyniłam sie do rozwoju "świetnego" interesu jakim jest "produkcja" yorków nierasowych:shake: Mimo iż nie zamieniłabym mojego psiaka na innego nigdy w życiu, drugi raz nie kupiłabym yorka bez rodowodu. Jednak czytając Wasze wypowiedzi nasunęło mi się jedno pytanie. [B]Czy osoby[/B] s[B]przedające yorki z rodowodem nie robią tego również z pobudek finansowych??? A może mają jakieś szlachetniejsze intencje?![/B] Z jednego powodu jestem szczęśliwa, że Tosia znalazła dom. Widząc po tym jak zmieniła się po 5 godzinach przebywania ze swoją nową panią, myślę że będzie jej tam dobrze!!!!!!!!!!!![/quote] Wydaje mi się to dość proste. policz sobie koszty utrzymania wystawowego psa, dobrej karmy, wszystkich kosmetyków, wyjazdów na wystawy -opłacenie psa i koszt dojazdu - nie wydaje mi się, żebyś mogła się dorobić kokosów. Jasne, ze za sprzedanie rodowodowego szczeniaka dostajesz więcej, ale i koszty jego utrzymania są większe. Wiadomo,że przy kupieniu np.szamponu za ponad stówę dla yorka wystarczy on na kilkadziesiąt kąpieli. Ale dla mojego niufa np. szampon za ok. 50 zł + odżywka za drugie tyle wystarcza przeciętnie na jedną, góra dwie kąpiele... Nie twierdzę też, że wszyscy hodowcy są super uczciwi, bez wad i chęci zysku. Ale myślę też, że ich zła sława szybko się rozchodzi i nie osiągają swojego celu...
-
Zgadłam, zgadłam!!!!:multi::multi::multi: (jestem taka mądra, bo obrastają mój garaż i ciągle gdzieś wyłażą w ogródku. Gdybym ich nie usuwała - miałabym paprociarnię zamiast ogródka... strasznie łatwo się mnożą....)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AlKil replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wszystko co małe jest takie piękne..... można miziac i miziać bez końca...:loveu::loveu::loveu::loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Gosiek'] cześć Ala... jak tam krasnoludkowe gołąbki? Jeszcze sa?[/quote] Pewnie krasnoludki wszystko pożarły....:sabber:
- 78403 replies
-
:calus::buzi::calus:
-
chyba śpią....:multi::multi::multi:
-
Halo??? Gdzie zginęłaś?????????
-
Gosiu, życzenia przekazałam, dzieci bardzo dziękują!!!:loveu: Tak, Misio prawie codziennie ogląda Twoje zdjęcia i bardzo mu się podobają. A moja córka zawsze się pyta "i co?, są jakieś odlotowe zdjecia u TEJ pani?". Ostatnio po lekturze biedronek itp. owadzików, chodziła u nas po ogródku na kolanach, żeby też takie znależć, ale..... u nas nie ma!!!!:placz::placz::placz:Gdy znalazła w końcu jedną biedronkę, była szczęśliwa jak gwizdek! Ja zaraz z Juniorem pędzę na zawody z okazji dnia dziecka, to takie przygotowanie przed starciem z Warszawą....:cool3:
-
Witaj Gosiu!!!:lol: KOlejny ponury dzień, ale cieplejszy, u nas 14,2 st, i nie pada. Ale dzień bez Twoich zdjęć....??????:shake: WIELKA SZKODA!!!!!!!!!!!!!!:-(
-
Dzisiaj już Dzień Dziecka!!! Wszystkim dzieciom zaglądającym na tą stronkę, życzę wszystkiego naj, naj, naj.....:BIG::BIG::BIG: Alu, następnym razem podniesiemy poziom wody i będzie pływanko.... anetta- jasne, że się uzależnił, zwłaszcza od zdjęć Gosi
-
zauważcie, że to 600 strona i 6000 post należy do mnie!!!:multi::multi::multi:
-
Tak późno, ale się przyłączam :cunao: :beerchug: :drink1: :popcorn: :cunao: :BIG: :BIG: :BIG: :laola:
-
i kto tu jest głodny...????:razz::razz::razz:
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]no my w końcu komentujemy to co Ty nam wstawisz :evil_lol: :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] np. to.. [IMG]http://images2.fotosik.pl/63/a8240ss78rj2xzdv.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/64/e38z6ccyqiwz6nb5.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/65/dt0255n8x4u32ajg.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/75/636308e20aeab1db.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
:pepsi::pepsi::pepsi: dozwolone...
-
barowa pogoda...
-
och Gosieńko, bo Twoje zdjęcia są ..."takie grzeczne, ale dające do myślenia"....:eviltong::eviltong::eviltong:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
AlKil replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/8619/p10100352vg.jpg[/IMG] śliczny jest taki lekko rozczochrany.... -
Super Fruzia, piękne bursztynowe oczka! :lol:
-
Przejaśnia się....:mad:
-
witamy....:multi:
-
dzierganie jest przyjemne same w sobie...:razz:
-
jak to pusto, tu jestem!!!! :multi::multi::multi: