Jump to content
Dogomania

AlKil

Members
  • Posts

    1374
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AlKil

  1. AlKil

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]tia na pewno zachód :diabloti:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] ja też nie wierzę,że to zachód...
  2. AlKil

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]a dla kogo i na co :evil_lol: :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] ja dla moich dzieciątek w czasach ich niemowlęctwa...
  3. AlKil

    .:: A X E L ::.

    poszłam na całość...:eviltong: Gosiu, przestało padać, lekko się przejaśnia, 10 stopni
  4. AlKil

    .:: A X E L ::.

    albo, w drutowaniu?????:evil_lol:
  5. Dowartościowuje się kosztem własnej matki....:roll:
  6. boska fryzura na Chopina!!!:loveu:
  7. AlKil

    .:: A X E L ::.

    Daga, ale Ty jesteś..:oops:..tak od razu do rękoczynów byś chciała przejść???;)
  8. Ja też bym chciała, tym bardziej, że ciągle słyszę od małego "mama, a umiesz tak?''. Ale niestety jestem już za stara, żeby zaczynać takie wygibasy, to się chociaż zapisałam na siłownię, bo ostatnio okazało się, że mały pokonuje już mnie na rękę!!!:shake:
  9. To życzymy szczęśliwej podróży i pięknej pogody!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:
  10. [quote name='an3czka']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [I][B]Świetny!!![/B][/I] [I][B]Żebym ja tak umiała...[/B][/I]:cool3:[/quote] No ja to już chociaż w teorii jestem obcykana. Bo z praktyką - lipa totalna...
  11. AlKil

    .:: A X E L ::.

    [IMG]http://images3.fotosik.pl/75/636308e20aeab1db.jpg[/IMG] No rzeczywiście, kąt jest odpowiedni...:cool3::cool3::cool3: W tej chwili pada deszczyk.
  12. AlKil

    .:: A X E L ::.

    [B]RAPORT [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/7429/minigosiek0014qn.jpg[/IMG] [IMG]http://img308.imageshack.us/img308/1227/minigosiek0020as.jpg[/IMG] :lol::lol::lol: [/B]
  13. [IMG]http://images4.fotosik.pl/39/b63f234ac921fcaa.jpg[/IMG] jaki niebieski błysk w oku...:cool3::cool3::cool3:
  14. [quote name='aga1215']:evil_lol: :evil_lol: :hmmmm: przydałaby się lodówka na kluczyk :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=pink]mnie tysz:oops: [/COLOR][/SIZE][/quote] oj bardzoooo :mad:
  15. [B][COLOR=SeaGreen]Dobry wieczór... Ledwo dzisiaj żyję, taki pańcia mi dała wycisk. Nic tego nie zapowiadało, latała dzisiaj przez pół dnia nie wiadomo gdzie i prawie mnie nie zauważała. Ale jak już zauważyła, to złapała mnie w swoje łapki i zatargała do łazienki. Michał robił za fotoreportera, a czasami mnie trzymał. [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/2711/minik261piel3005060018qo.jpg[/IMG] Liczyłem na zwykłą kąpiel, ale nie... moja pańcia wymyśliła nowe tortury. Wrzuciła mnie do wanny... [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/1979/minik261piel3005060025xd.jpg[/IMG] przeraziłem się, że mam wypić cała tą wodę, więc próbowałem.... [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6098/minik261piel3005060052mc.jpg[/IMG] i próbowałem... [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2709/minik261piel3005060049jr.jpg[/IMG] i wkońcu się poddałem. Potem wymyśliłem, że wyjmę to takie czarne, ale też nie dałem rady... [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/5189/minik261piel3005060072ya.jpg[/IMG] no i się przy tym trochę pomoczyłem [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/2205/minik261piel3005060087hp.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9804/minik261piel3005060094ne.jpg[/IMG] potem pańcia złapała szampony i zaczęło się zwykłe szorowanko.. [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4099/minik261piel3005060121mq.jpg[/IMG] a na koniec zrobiła mi płukanko... [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/3391/minik261piel3005060189kh.jpg[/IMG] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/1738/minik261piel3005060202ib.jpg[/IMG] trochę się wystraszyłem, że następne będzie odwirowanko.... [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/9903/minik261piel3005060231et.jpg[/IMG] ale pańcia nie była taka bezlitosna i tylko mnie wycisnęła w ręczniczek.. [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3807/minik261piel3005060250cx.jpg[/IMG] na koniec normalka - suszenie. W trakcie na szczęście wrócił pan i ona rzuciła się do kuchni dać mu jedzonko. Wykorzystałem tą przerwę na baraszkowanie z Misiem. [IMG]http://img313.imageshack.us/img313/9182/minik261piel3005060266nj.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/5656/minik261piel3005060273fl.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/2635/minik261piel3005060282pi.jpg[/IMG] na koniec pańcia sobie o mnie przypomniała, no i wygoliła mi uszka, oraz inne miejsca...hmm...takie bardziej prywatne... Teraz wyglądam tak... [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/2863/minik261piel3005060446kp.jpg[/IMG] A ponieważ jest już późno, to mówię wszystkim dobranoc i postaram się zamelinować w jej łóżeczku... [IMG]http://img315.imageshack.us/img315/8792/minik261piel3005060418hx.jpg[/IMG] Albert też mówi Wam dobranoc... [IMG]http://img315.imageshack.us/img315/1218/minik261piel3005060427ge.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
  16. [quote name='beria']Mój TZ mawia: życie zacina się po 40stce" :roll:[/quote] :megagrin::megagrin::megagrin:
  17. no tak... A ja jak czasami ugotuję więcej, to ta cholera TZ wstanie w nocy i zeżre... i na drugi dzień muszę dorabiać bo dla wszystkich nie wystarcza...:eating:
  18. Daga, ale to dopiero po czterdziestce jak nic cię nie boli, to znaczy, że nie żyjesz...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. AlKil

    .:: A X E L ::.

    już się uspokoiłam, byłam u Ali na gołąbkach dla krasnoludków, więc zdołam jutro zdać raport...:lol:
  20. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I]a co będziesz spiewać :razz:[/I][/quote] "znowu w życiu ci nie wyszłoooooo":eviltong:
  21. Daga, jak Ty mówisz o starości to ja już chyba wtedy jestem wykopalisko archeologiczne...:shake: Dziękuję w imieniu Michała. Latał jeszcze niedawno w swoim nowym stroju na zawody, ale w końcu padł....:evil_lol:
×
×
  • Create New...