Widzę, że się tu galeria wspomnieniowa zrobiła. :evil_lol::evil_lol: ja tez przerobiłam z ojcem ciemnię i wypalanie na deseczkach. Chciałam nawet kupić małemu taki sprzęt do wypalania, ale nie ma juz składnicy harcerskiej i nie wiem gdzie to kupić...:shake:
Cola - zdjęcia - miodzio!!!