Jump to content
Dogomania

Majaa

Members
  • Posts

    5922
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Majaa

  1. [quote name='MaJa 75']Czy mają już ogłoszenia??? Majaa wysłałaś zdjęcia szczeniorów do tych ludzi?? Jest jakiś odzew???[/quote] MaJa 75 Jeszcze niewiele zrobiłam oprócz umieszczenia psiaków na forum i na stronce schroniskowej :oops: Szczerze to zdążyłam się raz podrapać po ręce:cool3: w tym czasie. Ale poważnie rzecz ujmując za chwilę będzie znów jeszcze gorzej z moim czasem niż przez ostatnie kilka tygodni! :placz:jakby mnie długo nie było na dogo, a pewnie tak znów będzie, to BŁAGAM, zaopiekujcie się tym wątkiem. Pod telefonem jestem zazwyczaj ! Maila odbieram w chwilach extremalnych raz na dwa - trzy dni!
  2. [quote name='andzia69']no...ja nawet nie myslałam, ze do P. będziesz dzwonić:evil_lol: a do Elizy napisz pw[/quote] Znasz mnie .... O coś z Poter chodzilo, a ja i tak nie pamiętam już, po latach, o co. Mam setki innych ważniejszych rzeczy do pamiętania. Nauczyłam się jednego - mnie to lotto! Wiesz też dobrze, że sobie poradzę z kontrolą na takiej w sumie śmiesznej odległości i niewykluczone, że sobie poradzę z tym nawet jutro, jak się wyrobię z czasem! Łaski bez! Żalu też! Sprawa prosta, jak się wyrobię jutro o jakiejś ludzkiej godzinie ze sprawami w Kielcach, to skoczę sobie do Jędrzejowa i mam nadzieję, że spotkam takiego bardzo miłego Pana policjanta z Jędrzejowa, który kiedyś dawno, dawno temu złapał mnie za prędkość :oops:, wywiad zrobił pełniuteńki z kim jadę, gdzie, dlaczego i po co (choć tym mnie zaintrygował), a swoją drogą wiozłam wtedy psy kieleckie do Krakowa, co szczególnie Go zainteresowało (tłumaczyłam Mu długo, o co chodzi z tymi psami) - bardziej niż dzieci z domu dziecka, z którymi jechałam na wycieczkę. Po czym po dobrze ponad roku, jak nie dwóch, od tamtej sytuacji, Pan Policjant mnie pozdrowił przez człowieka, którego w tamtym czasie nie znałam. Mam ochotę na wywiadzik w drugą stronę :cool3: A nóż się spotkamy przy tym moim wypadzie w tamtą stronę, bo ciekawa jestem :cool3:
  3. [quote name='andzia69']Maja - to kontaktuj sie z Elizą z Jędrzejowa - ona częsciej jest i u nas na wątku i na watku jędrzejowskim[/quote] Dodzwoniłam się do Poter .... Spróbuję się skontaktować z Elizą, ale do Niej nie mam nr tel. :shake: Choć chyba już próbować nie będę! W tym wypadku, po krótkiej rozmowie z Poter, chyba wyjdę jednak z założenia, że jak "umiesz liczyć, licz na siebie". Do połowy prawie drogi z Jędrzejowa do Kielc, jakoś uda mi się chyba dojechać, przy okazji któregoś kolejnego pobytu w Kielcach!
  4. Ehhhh , ale przynajmniej mają opiekę jako taką! Głodne chodzić nie będą!
  5. [quote name='betel']Maaju!Wczoraj już mnie nie było i dopiero dziś pokazała mi się wiadomoć na GG od Ciebie. Postaram sie dziś zrobić plakaty tym szczeniorom , ale to dopiero późnym wieczorem , bo wcześniej nie dam rady.:bye:[/quote] Spokojnie! Świat się nie wali ;) Ale z góry dziękuję za zainteresowanie i pomoc! I, betel, wyobraź sobie, że odezwał się do mnie niejaki Grzegorz z allegro!:multi: Z rozmowy telefonicznej domek wygląda na warty zainteresowania, ale potrzebny mi ktoś, kto pomoże w kontroli przedadopcyjnej domku! Ktoś z Jędrzejowa! Nie mogę się dodzwonić do Poter !!! Ewentualnie osoba mobilna z Kielc - bo potencjalny domek jest ok 30 km od Kielc w stronę Jędrzejowa !
  6. [quote name='betel']A może by tak, podobnie jak kotom z Kielc, wystawić psiakom ze starachowic aukcję zbiorową - moze być nawet dwadześcia parę psów naraz. [/quote] Betel Dzięki za pomysł, ale z tymi "psami ze Starachowic" muszę zrobić porządek, a zwłaszcza z wątkami starachowickimi! Ale na to muszę mieć czas i nastrój! Jednym zdaniem powiem tak: "wstydzę, że wszystkich "aktywistów", zwłaszcza tych ... pyskatych na dogo ja zaprosiłam Ale czasu nie odwrócę Dłuuugo by opowiadać ! Jeśli masz chwilę czasu to proszę pomyśl o "aukcji - gotowcu" a sprawę którą poruszyłaśnapewno wyjaśnię prędzej czy później! [quote name='betel']A jeśli chodzi o Grzegorza od Psuja, to on sie odezwał do mnie przez meila dopiero późnym wieczorem i ja całkiem niedawno mu odpowiedziałam , więc tu jeszcze nic nie wiadomo. Mogę też zawsze zrobić Waszym psom plakaty , jeśli będą fotki i jakieś podstawowe informacje.[/quote] Czekam na reakcje Grzegorza .... A jeśli mogę prosić to o plakaty szczeniorów z linku powyżej! Błagam wręcz! Za miesiąc będęmiała nie lada problem .... suka będzie mieć cieczkę, szczeniory zaczną dorastać .....
  7. [quote name='lilith27'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotelik-dla-psow-witamy-psiaki-w-potrzebie-takze-pupilki-dogomaniakow-119880/[/URL] Kontakt - telefon : 0508 410 670 , gg 7545238 mail - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] myślę, że hotel prowadzony przez dogomaniaczkę to lepsze rozwiązanie niż hotel prowadzony przez hodowców psów rasowych[/quote] A z tym mogłabym dyskutować Hotel jak hotel ! Ale doświadczenia ten hotelik w Dąbrówce ma bardzo różne także z dogomaniakami (nieodbieranie psa, niepłacenie itakie tam ...) Ale ja też przeszłam z dogomaniakami przez różne doświadczenia i ... dalej nie przekreślam wszystkich! Bywam ostrożniejsza po prostu!
  8. Jeden dzień mogę Ci przetrzymać psiaka lub suczkę Jakoś ja sobie poradzę ze zwierzyńcem i remontem w domu! Z Radomia macie 30 km do mnie, więc to nie jest odległość tak naprawdę
  9. [quote name='masienka']Domek z Norymbergii niestety odpada. Zdecydowali, ze jednak chca szczeniaczka zeby go samemu wychowac wiec czeka mnie jeszcze ciezka przeprawa, ze jak szczeniaczka to tylko z rodowodem :roll:[/quote] No to faktycznie może być przeprawa .... [quote name='masienka']A dziewczyna napisala, ze jakos sie Psujka boi jak patrzy na te zdjecia i nie wie dlaczego :mad: a specjalnie nie pisalam z czym jest zmieszany :cool1:[/quote] A to akurat jestem w stanie zrozumieć, bo mój TZ przez wiele tygodni się Psuja bał * i nie umiał racjonalnie uzasadnić dlaczego (do czego się przyznawał otwarcie) * jeśli może się bać ktoś, kto na codzień walczy z przemocą, na codzień ma kilka psów najczęściej nie łatwych chaakterologicznie, a równocześnie ktoś, kto był przewodnikiem Dogo Canario (ze wszystkimi szkoleniami, jakie są możliwe) i kilku ON-ków wychowanych w różnych warunkach i ktoś, kto ma ciągle coś nowego pod dachem :evil_lol: Psuj ma podobno coś w spojrzeniu takiego, że trzeba się zatrzymać i przełamać ! Przez pierwsze parę minut na spotkaniu na ulicy z Psujem też odniosłam takie wrażenie, ale przecież jakbym takim wrażeniom się poddawała to i Psuj, i wiele innych psów już by nie żyło) Pamiętajmy o tym, że PIERWSZE WRAŻENIE MOŻE BYĆ BARDZO !!! ZŁUDNE!!!!!
  10. [quote name='andzia69']a to ci juz nie będę nic wysyłać:eviltong: bo mam jeszcze parę w zanadrzu:diabloti: [/quote] Wysyłaj, ale na maila. Odchoruję, ale może na coś się zdam .... [quote name='andzia69']Psujek do góry:p my sobie offujemy, a ty w górze cały czas;)[/quote] I oby zawsze był w górze, dopóki domku nie znajdzie [quote name='betel']Facet o imieniu Grzegorz zapytał i niestety ( wbrew prośbom zamiesczonym w ogłoszeniu )wylicytował Freda....Przesłałam jego e-mail do Mady , a jemu odpowiedziałam ,żeby skontaktował się z opiekujacym sie Fredem wolontariuszem pod podanym w ogłoszeniu e-mailem lub numerem telefonu ( które mu też przypomniałam)[/quote] betel Dzięki! Mail od Ciebie doszedł Od Grzegorza niestety nie :shake: Betel mam pytanko Czy masz jakiś pomysł, żeby przygotowywać aukcje, ale tak, żeby nie obciążały Cię finansowo? Ja bardzo chętnie wystawię Psuja i inne psiaki na swój koszt (tak, jak to robiłam dotychczas), ale za cholerę nie mam czasu na obrobienie aukcji - tekstu do niej i zdjęć A psów mi przybywa odkąd jestem w miasteczku zwanym Satrachowice Obecnie mam kilkadziesiąt na głowie ! Łacznie z kilkoma, którym nawet nie zdążyłam zdjęć zrobić - ale tak to jest - najciemniej pod latarnią - z Psujem też tak było .... gdyby nie Andzia69 :loveu: to też nadal pewnie nie byłby wyłowiony z dziesiątek psów Z tłumu staram się zawsze wyłowić najbardziej potrzebujące, a te które już się znalazły na moich podwórkach .... pomijam z braku czasu, bo wiem, że ........... są bezpieczne ! Wiem, wiem, że blokuję DT, ale nie wyrabiam na zakrętach ! Wolę zawsze ogłaszać psiaki, które nia mają porządnego miejsca na ziemi choć tymczasowego, jak choćby te sunie i dzieciaczki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czekoladka-piekna-ok-1-5-roczna-sunia-pozbawiona-dachu-nad-glowa-124502/[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/siedem-szczeniakow-matka-bytuja-na-niezamieszkalej-dzialce-pilnie-124681/[/URL] niż Psuja, który ma moją lub mojego TZ i kilku jeszcze osób bezpośrednią opiekę. I krzywda mu się nie stanie napewno i tak jak pisałam - mógłby zostać. A z drugiej strony wolę znaleźć mu super dom po to, żeby przyjąć kolejną bidę I koło się zamyka, bo przemiły pies, który jest u mnie w firmie od początku października, zabrany z lasu (10 km do najbliższej wsi) jeszcze nie miał szans na "sesję foto", ale on jest bezpieczny w przeciwieństwie do maluchów z wątku wyżej .... i tak jest ciągle ...priorytety, priorytety ......
  11. Andzia!!!! Ty nie masz za grosz litości nade mną! :mad::mad::mad: Nie dosyć, że zap...am jak dziki koń w westernie, w domu jestem gościem, psów mi przybywa do adopcji, airdale'a miałam wziąść na DT, tylko zapomniałam, że remont zaczynam w domu (choć to szczyt mojego zakręcenia jest), to Ty mnie jeszcze kujniesz igłą w jeden najbardziej czułych punktów (albo terrier, albo DC) :placz::mad::placz::mad: Do siebie sucza nie mam jak wziąść na razie. Już i tak płaczę, bo AT nie mogę na razie wyciągnąć ze schronu! :placz: W sprawie wiadomej rozeznanie zrobię do końca! A jak już chcesz mnie dobijać dalej ;), to wysyłaj na maila (na któregokolwiek - mojego, adopcyjnego, nawet na "biuro" lub do Moniki - Mam i tak szczęście pracować z ludźmi, ktorzy mniej więcej jarzą co i jak z psimi sprawami, i wiedzą komu pokazać psią bidę), bo ............. się nam Psujek zgubi w tym wszystkim !
  12. [quote name='andzia69']Maja - zobacz na ta sunię względem tej naszej rozmowy - ale watpię czy zdecydowaliby sie dac jej dom:-( a tak mi jej szkoda:-(:-( [URL="http://www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/viewtopic.php?t=14314&start=90"]Witamy na Forum "Amstaff-PitBull"[/URL][/quote] No cóż, to niestety nie do mnie pytanie (na razie) ale podeślij wątek ! Może choć porządne wsparcie finansowe ;) Psujek ma przesunięte badania krwi na środę lub czwartek ze względu na możliwości czasowe weta ! Czekamy więc .....
  13. [quote name='AngelsDream']Czyli bannerek w podpisie już niepotrzebny?[/quote] Sądzę, ze nie, ale tu nie ja jestem osobą deyzyjną Ja tu tylko sprzątam ;) A moje nowe szczenięce nabytki są tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/siedem-szczeniakow-matka-bytuja-na-niezamieszkalej-dzialce-pilnie-124681/#post11223369[/URL]
  14. Pięć szczeniaków (4 suczki i piesek) są rude z czarną maską – bardzo podobne do siebie: [IMG]http://images37.fotosik.pl/29/f5c60b4bbab6a296.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/29/4e81480574fb2f10.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/294/f40d7a2db9e36ae8.jpg[/IMG] A dwa czarne podpalane (1suczka i 1 piesek) wyglądają mniej więcej tak: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/294/20a4f079058233a0.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images25.fotosik.pl/293/3dda438355892e4e.jpg[/IMG]
  15. Czytajcie wątek proszę Tu umieszczam tylko te informacje, które mogę na forum publicznym, nie przekreślając dobra sprawy! Dogomaniacy zainteresowani sprawą, mogą uzyskać informacje szczegółowe po numerem telefonu podanym poniżej *************** Dodane 6.12.08 [quote name='Majaa'][SIZE=4][COLOR=darkred][B] .............. suka uciekła z hoteliku.[/B][/COLOR][/SIZE] :placz::placz::placz: Odwiozłam ją wczoraj ok. 18. Była bardzo wystraszona. Całą drogę była bardzo grzeczna, choć ciągle starała się schować. ....... Bez większych oporów weszła również do kojca w hotelu. Kojec sama zamknęłam na wszystkie 3 zasuwy. ........ Dzisiaj trwały jej poszukiwania. Liczę na to, że wróci, bo nim prysnęła wciągnęła porcję, jak dla bernardyna i jest na całkowicie obcym terenie dla niej! .................... [SIZE=3][COLOR=darkred][B]Prośba do Kielczan! Zaglądajcie w okolice hoteliku! A nóż ktoś ją zauważy![/B][/COLOR][/SIZE][/quote] ************* Dodane 5.12.08 [quote name='mrs.ka']o godź.14 odebrałam sunie z tego strasznego miejsca:angryy: jest strasznie wychudzona i bardzo,bardzo wylękniona.Przeraża ją dosłownie wszystko,natomiast nie ma mowy o jakiejkolwiek agresji.Musiałam ją na rękach zanieść do weta i mimo wielkiego strachu nawet nie warknęła,dała się zbadać i zaszczepić.Ma ok.1,5 roku i naprawdę dobrze rokuje jeśli chodzi o kontakt z człowiekiem.[/quote] *********** Dodane 01.12.08 [quote name='Majaa']W czwartek minie dwa tygodnie od zabrania suki przez hycla ! Mamy jeszcze kilka dni na znalezienie jej DT ! RATUNKUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] Teoretycznie za 4 dni suka będzie uśpiona, w praktyce dowiedzieć się nie mozemy, czy jeszcze żyje ! Ale mam nadzieję, że żyje i uda nam się poprzez Gminę zgłaszającą odzyskać suczkę. Problem jest w tym gdzie ją umieścić! :( ******* Dodane 24.11.08 [I]Szczeniaków nie ma!:crazyeye: Rozpłynęły się :placz:[/I] [I]Matka podobno jeszcze żyje, ale jest przetrzymywana na obserwacji do czasu uśpienia! Znajdźmy jej chociaż DT Może uda się ją wyciągnąć z tego koszmaru! [/I] ************* Dodane 22.11.08 bo WAŻNE !!!!!cytat z postu #64 [quote name='Majaa']Wczoraj późnym wieczorem dowiedziałam się, że sukę ktoś (już mi znany i nieświadomy tego co się dzieje z psami wyłapanymi przez hycla na terenie powiatu starachowickiego) zgłosił do Gminy. Dzisiaj od rana nie zrobiłam NIC ponad ustalanie kto, co i jak ! [/quote] *************** [B]Przyjechali i ją zabrali razem ze wszystkimi szczeniakami !!!!! [/B] Jest weekend i niewiele mogę się dowiedzieć w gminie, ale obawiam się, że był to starachowicki hycel (na 99%)! A jeśli się nie mylę, to los tych zwierząt już może być różny, bo w Starachowicach psy są zabijane po odłowieniu teoretycznie po 15 dniach. Ale już się kiedyś przekonalam, że to tylko teoria te 15 dni :( (..........) Ale jeśli uda się je wyciągnąć, to na pewno, nie mogą wrócić w tamto miejsce![B] Szukajmy więc DT wierząc, że żyją i najdalej w poniedziałek wrócą pod naszą opiekę![/B] Z suką pewnie nie będzie tak łatwo, ale o Nią również walczyć będziemy! [/quote] Saba zamieszkała na ogrodzonej działce jakiś czas temu. Nikt nie wie skąd się wzięła. Najprawdopodobniej jest kolejnym „miejskim” psem wyrzuconym na podstarachowickiej wsi. Włamała się na tą działkę robiąc podkopy, bo widocznie uznała, że tam – pod składem drewna będzie najlepsze miejsce powicia gniazda. Dobrzy ludzie z sąsiedztwa przygotowali ją na nadchodzącą zimę – do wybranej przez nią budy dołożyli siana i słomy. Saba i jej dzieci jest karmiona, a napewno będzie regularnie karmiona po dzisiejszych ustaleniach, ale szukamy dla całej ósemki domu. Saba ma ok. 1,5 roku Jest psem średniej wielkości. Powiła 7 szczeniaków (obecnie ok. 6-cio tygodniowych): 5 suk i 2 pieski. Pięknie pilnuje swoich dzieci. Do mnie jako do osoby obcej była całkowicie nieufna i najchętniej zjadłaby mnie za sam fakt zaistnienia w pobliżu "jej domostwa i jej dzieci" Za to z dziećmi z sąsiedztwa zaprzyjaźniła sie przeogromnie i jest ich towarzyszem zabaw na codzień Kontakt: tel. 660 440 525 lub mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Saba – matka szczeniaków: [IMG]http://images34.fotosik.pl/397/30de7dd596216fef.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/29/017e93caa8efa702.jpg[/IMG] Szczeniaki: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/29/25cb2cd2de5cc146.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images33.fotosik.pl/402/96bcc18a080db92f.jpg[/IMG]
  16. [quote name='MaJa 75']Majaa to czekamy na wieści. [/quote] Iwan już w domku Wszystko jest OK. Z psiakami rezydentami nie było problemu żadnego. Psiak natomiast zakochał się w Mamie Pani i niewykluczone, że jak tak dalej pójdzie zamieszka w drugiej niż przewidywana części domu :evil_lol: Na razie dopomina się o jeść, bo Mu się trochę "wyrwało" podczas podróży i głodny jest chłopaszek. W przerwie podobno zwiedza kąty Wszystkie i dogłębnie ;) [quote name='MaJa 75']Mam jeszcze jakieś namiary na domki w Wawie, które ciągle dzwonią w sprawie moich tymczasów. Mogę podać namiary mailowe, nie zaszkodzi wysłać zdjęcia.[/quote] Bardzo chętnie skorzystam :loveu: Właśnie obrabiam zdjęcia psiaków i za moment założę im wątek - pozwolę sobie go tutaj skopiować
  17. Usia ma ok. roku dopiero, a już nabrała tak strasznie dużo nieufności do ludzi. Widać, że chce podejść, chce się pobawić, a jednak .... strasznie się boi obcych, choć już wie, że jest bezpieczna w DT! DT zadbał o to, że Usia jest już wysterylizowana i dochodzi do równowagi psychicznej, ale zwłaszcza to drugie wymaga czasu! Ale jak było widać po spotkaniu z potencjalnym DT, dla którejś z tych panienek, umie po przełamaniu barier zaufać ! [IMG]http://images42.fotosik.pl/33/845eab4e6fa28e0e.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/298/9a85557c54291609.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/297/32b115f51b1e5a13.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Eruane']Właśnie miałam telefon od pewnej pani w sprawie szczeniorka, więc chciałam ją skierować do reszty naszych psiaków, szczególnie, że szukała suczki. NIestety, kiedy wspomniałam o sterylizacji, powiedziała, że absolutnie suczka nie może być sterylizowana, bo w przyszłości ma mieć szczenięta. :angryy:Jak to pani ujęła, w Opolu jest taki deficyt szczeniąt, że jej znajomi chcą brać szczeniaki od niej. Czyżby faktycznie było aż tak dobrze w Opolu? :angryy:[/quote] Nic prostszego jak skonfrontować to "zapotrzebowanie" z ludźmi z Opola ! I potem prosić Panią o kontakt z tymi "chętnymi", bo ja w to "dobrze" w Opolu nie wierzę, ale ludzie też nie wiedzą jak szukać psiaka dla siebie, ale to inna sprawa! A co Iwanka - to raczej już napewno dojechał do nowych właścicieli! Czekam na wieści ! **************************** A ja za to mam 7 nowych szczeniaków do adopcji Może ktoś ma chętnego? :cool3:
  19. Szczeniaki mają pewnie ponad 3 tygodnie już! Ania102 obiecałaś zdjęcia! Pomóż tym psiakom lub powiedz, że zdjęć nie zrobisz, bo coś tam - cokolwiek! To najwyższa pora! Mnie psów do adopcji przybywa codziennie co najmniej kilka! Nie wyrabiam, ale to nie znaczy, że zapomniałam :shake:
  20. [quote name='giselle4']...ale nie zna języka to co? szybki kurs i do domku? [/quote] zdolny chłopak z Psujka. Opanuje język, gdyby się Państwo zdecydowali... tylko pytanie który ponad polski Bardziej włoski, czy bardziej niemiecki!?:razz:
  21. [quote name='lilith27']ale widzę drugi link dobrze już[/quote] No i dlatego tego nie mogę opanować bo jeden i drugi "na pałę" był wstawiany na zasadzie kopiuj i wklej do tekstu Moze linki z dogo są automatycznie wstawiane? Ale to nie miejsce i nie czas na tą dyskusję ! Psiaków tyle potrzebuje pomocy, a te szczególnie ! Więc na pierwszą biegusiem niech maszerują !
  22. [quote name='lilith27'][URL="http://www.milagnes.com.pl/?doc=8"]MILAGNES Hodowla psów[/URL] poprawiłam link[/quote] Dzięki ! Ciągle nie mogę tego opanować :oops: (a inna sprawa, że nie mam czasu opanowywać) Hotelik w każdym razie jest ok i jest blisko A w odstrzał wierzę Mam obecnie na dt psiaka którego chcieli odstrzelić u mnie na wsi, bo .... "mógłby być agresywny" [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/starachowice-fred-vel-psuj-w-typie-labradora-szuka-domu-122721/[/URL] a i po jedynym prawdziwym planowanym grzybobraniu w tym roku mam również pamiątkę - jeszcze nie pokazaną na dogo - takiego pomniejszonego leonbergera ;) Ehhh...... szkoda słów na to wszystko
  23. W razie kłopotów spróbujcie z hotelikiem pod Radomiem [url=http://www.milagnes.com.pl/?doc=8]MILAGNES Hodowla ps
  24. [quote name='masienka']akurat nie na polnoc a na poludnie raczej bylby potrzebny (Norymberga) ale to zawsze mozna jakos zorganizowac :razz: [/quote] Jasne! Z tym akurat damy radę napewno! [quote name='masienka']Majaa, daj jakis telefon w razie czego. Bede sie z nimi widziec we wtorek to wezme jakies mailowe namiary zeby Psuja pokazac. Najwyzej przekaze to zadzwonia do Ciebie po dokladniejsza instrukcje obslugi Psuja :lol: To Polka z Wlochem [/quote] Faktycznie w pierwszym poście nie ma! 0 660 440 525 - to tel. adopcyjny dla psiaków starachowickich, aktualnie przekierowany na mnie lub mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [quote name='masienka']Jak zrozumialam Psuj to nie pseudonim artystyczny dekoratora wnetrz, nie?[/quote] Za wyjątkiem pierwszego znaczenia terenu, śladu w domu nie zostawił!:evil_lol: Natomiast moje domowe baby na nim śladzik zostawiły. Niewielki, bo niewielki, ale to też świadczy o tym, że on uległy jest ... dla kobiet ;) Natomiast jest to psiak, który napewno chce decydować o wystroju stawu i własnego kojca, ale o tym już pisałam ;) [quote name='masienka']Nakladajacy podatki tez nie oceniaja osobiscie wiec to nie problem bo sie tylko rase wpisuje ;) wazne zeby nie byl astem w kolorze biszkopt ;)[/quote] Myślę, że dla laika mix labka to wystarczy W razie czego można zawsze dokumentację fotograficzną przedstawić, a tam .... jak widać ;)
  25. Hopaj Leo O szczegółach Twoich kolejnych "osiągnięć" napewno niedlugo doniesie mrs.ka ! Ja się nie podejmuje :evil_lol:
×
×
  • Create New...