-
Posts
5922 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Majaa
-
Przyszło mi jeszcze do głowy coś takiego : (nie wiem na ile to możliwe technicznie) Na 1 stronie [URL="http://www.swietokrzyskie.schronisko.net"]www.swietokrzyskie.schronisko.net[/URL] możnaby było (?) zaakcentować szczególnie psy Erki! Chyba w tej kwestii potrzebowalibyśmy rady i infromacji od Mefi na temat możliwości technicznych!!!!
-
[quote name='Od-Nowa']Majaa może jeszcze podaj w jakich miejscach/miejscowościach byłaby ta możliwość postawienia kojca? i czy chodzi o zebranie materiałów itd czy poskładanie tego rozłożonego bo nie zrozumiałam do końca... :oops: [/quote] Miejsce - w sensie działkę mogę udostępnić w Starachowicach i Ostrowcu Św. Po rozeznaniu i materiały na kojec by się dało załatwić ...... Problem mój najwiekszy jest w tym, kto się psami zajmie na codzień ..... Bo Dingo jak się zdecydujecie go oddać na dt do mnie, będzie mieszkać w domu z moimi terierowatymi, charakternymi sukami ..... a i jest jeszcze jeden warunek, ale Andzia o nim wie, żeby Dingo zamieszkał u mnie nawet jeśli na DT tylko - chłopak będzie pozbawiony "męskości" tak szybko, jak wet na to przystanie
-
I właśnie dlatego szukam teraz innych działań, jeśli chodzi o DT dla Dingusia i Rudzi ! Niech ktoś zdeklaruje postawienie kojca (czasowe i materiałowe choć w części, bo miejsc do jego postawienia mam kilka ..... no i przede wszystkim opiekę nad psami ..... ja niestety za rzadko tu bywam,żeby się tego podjąć). Budę mam wolną na razie jedną, ale za to ogromną!
-
Podtrzymuję swoją decyzję o zabraniu Dingo na DT , ale dowiaduję się że on jest przewodnikiem dla innej suki, która podobno bez niego nie zaakceptuje ludzi A ja suki wziąść nie mogę Moje terrierowate sucze dałyby jej dobrze popalić ... Kombinujemy dalej ... A Dingo dalej ma DT u mnie zapewnione, żeby nie było, ale przecież walczymy o jak najlepsze rozwiązania!
-
Ustabilizujmy trochę ten wątek ...... proszę Wiem, że Erka miała wypadek ! I to nie łatwa sytuacja dla nikogo ! Przede wszystkim dla Erki! Ciągle myślącej o zwierzętach, bardziej niż o sobie! prawie-off: Erko ja Ci życzę powrotu do zdrowia jak najszybszego, ale równocześnie nie chcę słyszeć, że nie poddajesz się zabiegom, ale w tej kwestii konsultacje będziemy prowadzić ! Real: W tej sytuacji nie mogę wiele myśleć .... Erce Trzeba pomóc ! I choć mam remont w domu,i inny pies miał trafić do mnie na DT po remoncie ...... Ale biorę Dingo do siebie na DT ! Ale od soboty wieczorem dopiero mogę go wziąść !
-
Czekoladka i Usia!Ok.1-1,5 roczne sunie pojechały do nowych domków!!!
Majaa replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='AngelsDream']Nigdy nie wstawiałam ogłoszeń, więc zapytam - czy tak to może wyglądać? [URL="http://www.eoferty.com.pl/id99845.html"]Czekoladowa Kora szuka domu![/URL][/quote] Jasne Dzięki! -
Czekoladka i Usia!Ok.1-1,5 roczne sunie pojechały do nowych domków!!!
Majaa replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Obie panny potrzebują super domków ! Niech się pokazują na górze! -
[quote name='MaJa 75']Majaa - jak to się zakończyło?? Dodzwoniłaś się do tego drania??? Wyciągnęłaś sukę bez szczeniaków?? Gdzie są szczeniaki???[/quote] To się jeszcze nie zakończyło i pewnie długo nie zakończy :shake: Suki wziąść nie możemy na razie, bo jest zabrana na zlecenie gminy i przebywa na obserwacji pod kątem wścieklizny
-
Czekoladka i Usia!Ok.1-1,5 roczne sunie pojechały do nowych domków!!!
Majaa replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Hopam obie Panie ! Uśkę dołożę do I wątku, kiedy tylko będę mogła -
[quote name='Soema']To gdzie tej po**b tą sunię zatrzymał:angryy: co za ludzie... Spotka go za to kara, musi.. ja w to głęboko wierzę. Maja masz pełną skrzynkę:oops:[/quote] Skrzynkę mam wiecznie pełną. sorrki, ale wielu wiadomości nie mogę usunąć na razie z "pamieci" PW Staram się opróżniać na bieżąco Sunia jest u hycla na podwórku (podobno) i podobno jest poddawana obserwacji Będę umieszczać jej zdjęcia na każdej stronce - może ktoś znajdzie dla niej DT [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/397/30de7dd596216fefmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Ja sie zgubiłam w kwestii ogłoszeń, jak mam być szczera :oops: Ten pies jest u mnie leczony i jest bezpieczny Czekam na wyniki badań i nowe leczenie, ale Psuj nabiera powoli na wadze! Niestety nie mam bardzo czasu zaglądać na ten i inne wątki - mam nadzieję, że w tym pomożecie, bo nie dosyć że mam obowiązków na 3 etaty obecnie, to mam problem [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/7szczeniakow-matka-zabrane-przez-hycla-szczeniat-juz-nie-ma-matka-podobno-zyje-124681/[/URL] Problem, którego nie odpuszczę :shake:
-
[quote name='andzia69']Maja - jestem;) dt - raczej nierealne w naszych realiach:shake: hotel - predzej...tylko za co...[/quote] Andzia to że jesteś to dobry znak na fakt (mam nadzieję), że Twoje sprawy się wyprostowały nieco Realia świętokrzyskie, jak wiesz, znam aż nader dobrze :( Zakładając, że uda nam się jakoś sukę wyciągnąć od hycla! Mogłabym pokombinować z DT tutaj pod warunkiem wydania choćby psa któremu ciągle nie mam czasu zrobić zdjęć, a który wylądował u mnie na budowie! To jest jedyna moja możliwość - 3ci kojec, który aktualnie mam wolny, jest zepsuty (wejście nie jest zamykalne :-() a temperatury nie pozwalają na jego naprawę teraz (o coś tam chodzi z kurczeniem się metalu w określonych temperaturach, ale ja się na tym nie znam i znać nie chcę, ajk mam być szczera) Hotel ... hmmmm ..... A kto utrzyma tego psa w hotelu ? to jedno, a drugie.... ta suka musi być doprowadzona do równowagi psychicznej Z założenia nie jest agresywna ! Broniła dzieci i zdobywała pożywienie!Ja ją widziałam w pięknych sytuacjach z dziećmi z sąsiedztwa dla których była kumplem zabaw i powierzycielem dziecięcych łez Miała wówczas szczeniaki, a jednak co do dzieci "ludzkich" była bez zarzutu!
-
[quote name='Eruane']A kiedy był ten wyrok z zawiasami? Już się przeterminował? Co by nie było, życia maluchom się nie wróci. :-( Mam nadzieję, że choć uda się uratować sunię.[/quote] Eruane, nie wiem :( Czekam na info! Coś mi się jarzy w pamięci, że na 3 lata i nie byłby przeterminowany Co do szczeniąt - masz rację, ale nie dyskutuję z powodów jak wyżej ! Co do suni - myślę po dzisiejszym spotkaniu z przedstawicielem Gminy, ze możnaby było ją odzyskać, tylko gdzie ją weźmiemy ! :crazyeye: Znajdźmy DT, hotel .... a postaram się ją wyrwać, choć obiecać niczego nie mogę !
-
Znowu dogo zamienia kolejność postów :-( [quote name='Soema']Nie ma...?:-( ja nie rozumiem.. jak taki ktoś może po tym świecie chodzić.. Patrzeć w oczy żonie, dzieciom.. Powinien dostać porządny ******* :angryy:[/quote] Ja też nie rozumiem wielu rzeczy :placz: Chodzi jakoś po świecie ten "człowiek" patrzy w oczy innym, dzieci wychowuje i psy wyłapuje i świat się kręci :angryy: