Jump to content
Dogomania

modliszka84

Members
  • Posts

    9377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by modliszka84

  1. Celinka prawdopodobnie będzie miała dom, a po setera jutro zgłasza się właściciel zguby - facebook to jednak potęga ;)
  2. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236331-*Pabianice*-sunia-ze-skomplikowanym-złamaniem-łapy-Potrzebna-kasa-na-operację-i-DT"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/5883/baner1mn.png[/IMG][/URL] **** [IMG]http://imageshack.us/a/img268/979/wera1.png[/IMG] *** [IMG]http://imageshack.us/a/img4/8663/wera2banner.png[/IMG]
  3. Jakby co to mogę banerek zrobić ;)
  4. Rufer 562 [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/8964/imgp1045.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2083/imgp1047u.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/1183/imgp1044p.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/7950/imgp1042d.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9962/imgp1038h.jpg[/IMG] [url]http://imageshack.us/g/1/9921472/[/url]
  5. Bronka - wiek ok roku. [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9910/imgp1022e.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9306/imgp1025l.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/8611/imgp1018.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3279/imgp1031.jpg[/IMG] [url]http://imageshack.us/g/1/9921465/[/url]
  6. Tomcio mikrusek Malutki psiak (waga ok 4-5 kg) w wieku 2-3 lat. Typowa kruszynka do przytulania na kanapie. Biedak w schronisku jest od października, wygląda jak skołtuniony mop! Bardzo marznie i trzęsie się w ogromnej budzie. Pilnie szukamy mu domu - stałego bądź tymczasowego. Kontakt: 793 046 770 (po godz. 18 lub weekendy) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/5667/imgp1080.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/414/imgp1078.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/5548/imgp1077.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/6447/imgp1070k.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1121/imgp1076o.jpg[/IMG] [URL]http://imageshack.us/g/1/9921452/[/URL]
  7. Celinka - ok 3 letnia sunia, naprawdę maleńka - waży chyba ze 3 kg. Przeurocza sunieczka, wdrapuje się na kolana, przytula się, jest świetna. Marznie w ogromnej budzie, schroniskiem jest przerażona. Dom potrzebny na już (tymczasowym lub stały)! kontakt: 793 046 770 (po godz. 18 lub w weekendy) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5465/imgp1049k.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9615/imgp1052b.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2401/imgp1062h.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3025/imgp1053x.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/7721/imgp1054s.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3413/imgp1066v.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/5062/imgp1059a.jpg[/IMG] [url]http://imageshack.us/g/1/9921430/[/url]
  8. Wczoraj trafił do schroniska seter - pilnie poszukiwany właściciel! [IMG]http://imageshack.us/a/img571/9815/imgp1115u.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img545/6850/imgp1120h.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img22/3124/imgp1118e.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img21/2033/imgp1117hp.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img21/4386/imgp1114e.jpg[/IMG]
  9. Upsss, chyba żeśmy zapomniały o istnieniu tego wątku :) To dla przypomnienia kilka odsłon Soni z ostatnich tygodni a wieczorem sesją świąteczna :) [IMG]http://imageshack.us/a/img805/7747/imgp9844kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img59/8822/imgp9920kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img507/381/imgp9457kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img713/9184/imgp9809kopia.jpg[/IMG]
  10. O rany nasz Marcelek :) Az się wzruszyłam :):)
  11. czy możecie zrobić ogłoszenia Żabce? ona spędza mi sen z powiek... a na facebooku interesują się tylko małymi słodziutkimi pieskami...
  12. Ja mogę podskoczyć ale póki co słońca nie zapowiadają, więc może jak będzie lepsza pogoda...
  13. mogę jej zrobić jakieś foty, tylko że musiałabym na godzinę wyjść z pracy - najprędzej w środę
  14. Dostałam od jakiegoś pana z facebooku dużą puszkę Gelacan na stawy - trzymam dla Amura, Magda może weźmiesz ode mnie i podrzucisz do schronu w tygodniu? Tylko żeby mu dawali to codziennie...
  15. Na kości dla psów bardzo dobry jest także wywar z nóg wieprzowych, chrzęści i galareta która się wygotuje.
  16. Trzeba dokładnie dowiedzieć się od p. Marka na jakie komendy Drops reaguje i w jaki sposób się uspokaja, bo być może akurat te komendy nie trafiały do niego.
  17. Ja nie chce tu wydawać wyroków, nie znam p. Marka, nie znam też dobrze Piotra (szkoleniowca z którym Drops wychodził już tu w Łodzi). Na spacerze z Dropsem byłam, to co zaobserwowałam to jego kulenie się / "uspokajanie" na podniesioną rękę i krzyk. Nie wiem natomiast dokładnie czy Piotr ćwiczył z nim cokolwiek i na tej podstawie wyciągnął wnioski. Drops poza tym bardzo ciągnie na smyczy, nie reagował na komendę "siad" itp, jedynie widać że zna i pamięta "puść", ale powiedziane bardzo dobitnie i czasem kilkakrotnie. Na spacerze szarpie smycz zębami, więc trzeba uważać żeby nie przegryzł. Nikt z hotelu nie skarżył się na problem z karmieniem w boksie. Na spacerze smaczków nie dostawał, bo nawet bez nich trochę kąsał po rękach. Ale mówię - nie można przy nim choć przez chwilę pokazać że się go boi, bo doskonale to wyczuwa. To jego kąsanie to jest dla niego "zabawa", nie robi tego z agresji. No nie wiem co mam jeszcze napisać...
  18. Bandi [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/5655/imgp0775u.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4558/imgp0773s.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/7149/imgp0771q.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4080/imgp0739l.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9168/imgp0754y.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3469/imgp0755i.jpg[/IMG]
  19. pies całe życie na łańcuchu, Łobuz [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6655/imgp0689ec.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/1455/imgp0687c.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/601/imgp0681h.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/4765/imgp0688l.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/1502/imgp0676r.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5934/imgp0678m.jpg[/IMG] [URL]http://imageshack.us/g/1/9899583/[/URL]
  20. Warka nr 41 [IMG]http://imageshack.us/a/img266/603/imgp0626z.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img841/8648/imgp0629f.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img843/7734/imgp0620r.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img703/9136/imgp0636n.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img703/4787/imgp0640j.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img855/2861/imgp0627l.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img843/7600/imgp0631m.jpg[/IMG]
  21. ONek z tylnego boksu, Czarek [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1166/imgp0553i.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9936/imgp0540bl.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2019/imgp0544s.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1632/imgp0549u.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4819/imgp0550s.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/4382/imgp0542l.jpg[/IMG] [URL]http://imageshack.us/g/1/9899547/[/URL]
  22. Ciapek [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/2695/imgp0654i.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/9793/imgp0667y.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3623/imgp0665kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/981/imgp0660j.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5574/imgp0655w.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1303/imgp0657.jpg[/IMG]
  23. Berni [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/1440/imgp0585xj.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/9452/imgp0577c.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6397/imgp0574h.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8624/imgp0559c.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4632/imgp0573c.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/1843/imgp0582b.jpg[/IMG] [URL]http://imageshack.us/g/1/9891255/[/URL]
  24. niepotrzebnie, bo kupiłam mu cały pakiet na bazarku...
  25. [quote name='piechcia15']ale przecież to oczywiste że hotel pracuje z psami a nie tylko je karmi. [/QUOTE] to wcale nie jest oczywiste - który ze znanych ci hoteli robi w ten sposób? jeśli rozmawiałaś z Moniką to porozmawiaj z nią teraz, jak już doszło do faktu, że Drops tam pojechał.
×
×
  • Create New...