-
Posts
9377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by modliszka84
-
Mieszaniec owczarka belgijskiego, ok 1,5 roku, łądnie chodzi na smyczy, bardzo bystry, w boksie nosi w zębach miskę i przynosi na zawołanie ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img580/8305/imgp3480d.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img811/9284/imgp3475n.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img46/6581/imgp3486c.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img571/4122/imgp3470.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img832/295/imgp3484k.jpg[/IMG]
-
Białas - pies w wieku ok 2 lat, mix białego owczarka szwajcarskiego (?), łagodny, za bardzo nie potrafi chodzić na smyczy, toleruje inne psy [IMG]http://imageshack.us/a/img585/6781/imgp3520.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img138/7535/imgp3507.jpg[/IMG] piechcia chyba głowy nie umyła... [IMG]http://imageshack.us/a/img829/4686/imgp3515u.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img202/2642/imgp3508e.jpg[/IMG] [URL]http://imageshack.us/g/1/10062918/[/URL]
-
[IMG]http://imageshack.us/a/img9/2316/imgp3423q.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img5/4200/imgp3425y.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img19/466/imgp3410f.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img819/9885/imgp3404r.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img248/3770/imgp3398.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img59/3931/imgp3419r.jpg[/IMG] album [URL]http://imageshack.us/g/1/10062903/[/URL]
-
Sesja z dzisiaj. Kaukaz, pies ok 2letni, dzieciak trochę wystraszony na początku, potem stwierdził że jednak jest fajnie, zaczepiał dziewczyny, podawał łapki, biegał i bawił się. Spokojny, nieagresywny, pilnujący. [IMG]http://imageshack.us/a/img339/6259/imgp3430v.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img812/193/imgp3431w.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img96/7799/imgp3402.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img831/7258/imgp3420c.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img6/9947/imgp3381q.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img28/5702/imgp3379d.jpg[/IMG]
-
*Pabianice* szczeniaki wyrzucone w parku! już w DS
modliszka84 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, mam kontakt do pani z Ostrowca Św. zainteresowanej jednym ze szczeniaków - dać którejś z Was? czy podać jej Wasz numer? -
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
modliszka84 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
widzę że ciocia Agata wpadła jak śliwka w kompot ;) A Werka to prawie ONek - zobaczcie na tym zdjęciu na górce, jaka postawa wystawowa.. -
*Pabianice* szczeniaki wyrzucone w parku! już w DS
modliszka84 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Ja mogę załatwić transport na czwartek, ale ta pani woli żeby przyjechała w piątek... -
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
modliszka84 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']są i kalosze :)[/QUOTE] no ba! obowiązkowo, w dodatku pod kolor obroży -
*Pabianice* szczeniaki wyrzucone w parku! już w DS
modliszka84 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Ale urocze szkraby :) -
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
modliszka84 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img577/6548/imgp3303g.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img689/2441/imgp3319p.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img818/3695/imgp3305g.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img252/7869/imgp3302e.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img5/1214/imgp3335.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img22/6818/imgp3331q.jpg[/IMG] -
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
modliszka84 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Haha, uwierz że z gorszymi "przypadkami" mam do czynienia z reguły ;) [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4528/imgp3291f.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/479/imgp3344h.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/2685/imgp3318e.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/509/imgp3341m.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img849/5843/imgp3332.jpg[/IMG] -
*Pabianice* szczeniaki wyrzucone w parku! już w DS
modliszka84 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Już się całkiem pogubiłam w kwarteciku czarnuszek, teraz tercecik dorzucacie! Też żeński? Lada chwila znajdziecie pewnie ich mamuśkę. Black is beautiful, wiadomo! megi, już się zapisuję na twój nowy bazarek imionkowy. P.S. A tatuśkowie tych śliczności gdzie?[/QUOTE] Kwartecik był żeński, a tercecik mieszany - dwie dziewczynki i chłopaczek. Tercecik nadal w schronisku, z marną szansą na przeżycie :(:(:( -
*Pabianice* szczeniaki wyrzucone w parku! już w DS
modliszka84 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']dziewczyny a Pani z FB wie, że nie chcecie do niej posłać suni? bo Ona czeka na nią i myśli chyba, że to do niej mała pojedzie[/QUOTE] To nie tak że nie chcemy. Narazie zresztą nie mamy innej opcji, więc pozostaje nam liczyć że dogada się z jej suczką. Poprosiłam ją o kontakt, bo przez tydzień akurat należałoby załatwić transport i wszystko dograć. -
Nikoś 314 Od 2 lat w schronisku. Od 2 lat w boksie 2x2 metry... 2 tygodnie temu wyszedł na pierwszy spacer. Właściwie to został wyciągnięty siłą, bo zapomniał już że spacer i kontakt z człowiekiem może być tak fajny. Wypuszczony na duży wybieg struchlał i zamarł, nie wiedział co się dzieje. Potem się troszkę rozruszał, ale musiał to być dla niego szok. W sobotę już chętniej wyszedł, a na wybiegu biegał i hasał, przytulał się do człowieka! To niesamowity pies. Dwa lata siedział w boksie, bo na widok smyczy chował się w budzie i nie chciał wyjść. Po dwóch spacerach - pies nie do poznania. [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2407/314b.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8473/314dja.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3184/314ej.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/4284/imgp3045.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5629/imgp3054v.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/826/imgp3058r.jpg[/IMG] [URL]http://imageshack.us/g/1/10043543/[/URL]
-
Brenda 353 - spokojna sunia w typie owczarka niemieckiego, od roku w scgronisku, w sobotę była na pierwszym spacerze :( Spokojna suczka, przyjazna do człowieka, toleruje inne psy. [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/7717/imgp2956.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/7965/353dj.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/6053/353b.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9703/353fa.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/6103/imgp2991e.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/1816/353er.jpg[/IMG] [URL]http://imageshack.us/g/1/10043384/[/URL]
-
Cyryl Niewysoki, krępy piesek. Bardzo wesoły i przyjazny. Zgodny z psami. Ma ok 3-4 lat. [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/6129/662b.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3228/662e.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9475/662hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/7730/662do.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/176/662fy.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/8750/imgp3080.jpg[/IMG] [URL]http://imageshack.us/g/1/10043360/[/URL]
-
*Pabianice* szczeniaki wyrzucone w parku! już w DS
modliszka84 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Są prawie takie jak te poprzednie, tylko że troszkę większe... Też grubiutkie kluseczki. Boję się tylko że złapią coś w schronie... -
Obawiam się że mały nie dojdzie do normalnego stanu psychicznego w schronisku. To typowa historia, gdy kanapowy pies trafia do schroniska. Jak był w boksie to też właściciwe nie wychodził z budy, niestety pech chciał że to jego spotkała taka tragedia. Potrzebny jest spokojny dom, ale z drugiej strony ktoś kto jakieś doświadczenie, bo na ten moment to problemem jest nawet wyjście z nim na siku, bo reaguje histerycznie na założenie smyczy. Jak się uspokoi trochę to pozwala się pogłaskać, jednak raz zdenerwowany długo dochodzi do siebie :( Jest kompletnie rozsypany psychicznie więc nie ma nawet mowy żeby mógł iść do domu z dzieckiem.
-
*Pabianice* szczeniaki wyrzucone w parku! już w DS
modliszka84 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Sprawa z mamusią ma się tak, że schronisko może opuścić dopiero po szczepieniu, za ok 8 dni. Natomiast w schronisku mamy kolejne szczeniaki, tym razem ze śmietnika :( [IMG]http://imageshack.us/a/img802/6111/razem1h.jpg[/IMG]