-
Posts
9377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by modliszka84
-
Mamy też takie dwie młodziutkie sunie, wyglądają na siostry, bo są dość zżyte i bardzo podobne do siebie. Są już po sterylizacji i czekają na wspaniałe domki. Sunia nr 1 - Dixi [IMG]http://imageshack.us/a/img547/2231/imgp2076.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img819/9210/imgp2035r.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img547/6996/imgp2036.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img94/6374/imgp2031o.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img94/2848/imgp2077t.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img20/2387/imgp2057m.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img607/610/imgp2068.jpg[/IMG] cały album: [URL]http://imageshack.us/g/1/10010157/[/URL]
-
niskopodwoziowy - mix basseta o imieniu Krogs [IMG]http://imageshack.us/a/img442/9007/imgp2093u.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img542/6981/imgp2086x.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img4/9016/imgp2083s.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img856/8374/imgp2081h.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img19/6892/imgp2079r.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img9/8673/imgp2026q.jpg[/IMG] cały album: [URL]http://imageshack.us/g/1/10010122/[/URL]
-
bernardynka Kropka młodziutka sunia, ok 1-2 lata [IMG]http://imageshack.us/a/img822/6363/imgp2156w.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img43/8164/imgp2158j.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img705/1231/imgp2137i.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img801/1154/imgp2142n.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img585/4476/imgp2140d.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img132/259/imgp2147.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img833/5113/imgp2143i.jpg[/IMG] cały album: [URL]http://imageshack.us/g/1/10010111/[/URL]
-
pies Borys - trafił razem z Saszą... nie szukał ich nikt w Medorze? [IMG]http://imageshack.us/a/img515/7655/imgp2178.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img109/4006/imgp2184n.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img35/9384/imgp2186x.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img594/6890/imgp2188.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img585/643/imgp2180r.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img407/8140/imgp2177.jpg[/IMG] cały album: [URL]http://imageshack.us/g/1/10010092/[/URL]
-
Dawno tu nie wchodziłam - ładuje więc dostawę zdjęć Rottka Sasza - wiek ok 2-3 lata, trafiła ze Zgierza [IMG]http://imageshack.us/a/img850/3194/imgp2208fg.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img507/8900/imgp2194f.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img407/8874/imgp2226h.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img12/1921/imgp2209b.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img580/2166/imgp2206b.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img838/4034/imgp2222j.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/g/1/10010077/"]cały album: http://imageshack.us/g/1/10010077/[/URL]
-
[quote name='piechcia15']my nogę Weroniki operowaliśmy na widzewie w lecznicy Fauna dr Szejna. Wydaje się dobry i ma pojęcie o tym co robi. Złamanie było stare i bardzo skomplikowane, a pies dziś po 2 mies. biega :) a byłby kaleką bez operacji. Wydaliśmy 1000zł :( ma dwie śruby.[/QUOTE] Szejda, nie Szejna
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
modliszka84 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
czekajcie czekajcie a będzie Wam dane :D A tak na serio to grypa mnie dopadła, a razem z nią moja radosna twórczość schowała się pod dywan... ale już się prawie pozbierałam, więc jeszcze chwila cierpliwości... -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
modliszka84 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
różowe kokardy to moja specjalność, więc i z muchą nie będzie problemu... w weekend -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
modliszka84 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
na fejsie już jest. swoją drogą, zapraszam do polubienia naszego fp [url]https://www.facebook.com/pages/Wolontariusze-Schroniska-dla-zwierz%C4%85t-w-Pabianicach/144175685669992[/url] -
zajączek [IMG]http://imageshack.us/a/img534/6769/imgp1406lv.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img846/7990/imgp1405w.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img13/1372/imgp1408q.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img211/4234/imgp1409b.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img541/2876/imgp1376.jpg[/IMG]
-
Drops z piątkowego spaceru [IMG]http://imageshack.us/a/img90/3484/imgp1395.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img850/2323/imgp1393l.jpg[/IMG] *mówisz coś do mnie? :] [IMG]http://imageshack.us/a/img26/3403/imgp1396.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img689/1218/imgp1384p.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img692/317/imgp1383k.jpg[/IMG]
-
Kenzo to młodziutki psiak, ok 1 roku. Nieduży, choć dzięki puszystej sierści wydaje się większy. Jest zgodny z innymi psami, zaszczepiony i wykastrowany. Jest bardzo towarzyski, przyjazny, lgnie do człowieka. Wystraszył się po wyjściu z boksu, ale ogólnie jest bardzo sympatycznym psiakiem. Mikołaj nie przyniósł mu w te święta domu, ale może uda mu się jeszcze w tym roku ? [IMG]http://imageshack.us/a/img834/2929/imgp1167y.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img805/6163/imgp1169d.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img210/6480/imgp1174k.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img145/5020/imgp1176.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img94/4619/imgp1177.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img213/5250/imgp1181.jpg[/IMG] [url]http://imageshack.us/g/1/9937930/[/url]
-
Karuś to mieszaniec sznaucerka, stary, bezbronny pies. Nie wiemy dokładnie ile ma lat, ale na pewno 10+. Jest zgodny z innymi psami, łagodny względem ludzi. Lubi poszczekać na obcych, ale można go bez problemu wziąć na ręcę, zapiąć na smycz. Bezbronny, mały psiak marznie w schronisku... Pilnie szukamy dla niego domu tymczasowego lub stałego. [IMG]http://imageshack.us/a/img233/4773/imgp1160z.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img713/5361/imgp1144z.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img40/4702/imgp1156r.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img5/160/imgp1161p.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img248/8326/imgp1149z.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img543/2308/imgp1145.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img255/5332/imgp1140w.jpg[/IMG] [url]http://imageshack.us/g/1/9937921/[/url]
-
Bastinka - sunia raczej z niedużych, może ok 8 kg. Szczupła i bardzo zgrabna sunia, podobny chyba do basenji. Wiek ok 3 lata. Zgodna z innymi psami (przebywa w boksie z Filipkiem). Wysterylizowana. [IMG]http://imageshack.us/a/img221/5120/imgp1205gx.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img543/2598/imgp1204k.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img202/5711/imgp1198m.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img819/5571/imgp1195u.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img821/2653/imgp1193r.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img28/4849/imgp1190b.jpg[/IMG] [url]http://imageshack.us/g/1/9937886/[/url]
-
Filipek - psiak w wieku ok 2-3 lat, mix jamnika długowłosowego (?). Bardzo przerażony w schronisku, wciska się w kąt boksu i czeka. Nie jest typem, który potrafi "się sprzedać". Cichutko siedzi i czeka. Jest zgodny z innymi psami, łagodny względem ludzi. Jest wykastrowany i zaszczepiony. Schronisko to dla niego trauma, szukamy domu! [IMG]http://imageshack.us/a/img197/8954/imgp1209.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img4/6096/imgp1212t.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img41/4523/imgp1223u.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img715/528/imgp1226ub.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img849/4808/imgp1230s.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img267/4679/imgp1237q.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img89/9386/imgp1211slj.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img856/2207/imgp1095c.jpg[/IMG] [url]http://imageshack.us/g/1/9937876/[/url]
-
święta święta i po świętach [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2382/17294537.jpg[/IMG]
-
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
modliszka84 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
5,5 roku w schronisku zrobiło swoje... miałam dylemat gdy wybierałam psa dla p.Eli - Amur czy Szuwarek... Pojechał Amur, bo do wiosny by raczej nie dotrwał w schronisku (nie mógł już wstawać w gorsze dni)... ehh... a Szuwar wciąż stoi przy kracie, spokojnie wpatruje się.... masakra... -
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
modliszka84 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Jakże mi się nie podoba? Już podmieniam.[/QUOTE] No bo już myślałam że mój "talent" copywriterski na zmarnowanie pójdzie ;) -
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
modliszka84 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
:obrazic: mój Ci się nie podoba ? -
[quote name='kasia14']Jej, Amur, cudownie! Pani Ela zawsze ratuje jakąś bidę tuż przed świętami. Pamiętam, jak w Wigilię zawoziliśmy do niej Kalinkę, też już ciężko schorowaną. Bardzo się cieszę, że Dallas mógł przeżyć u niej ostatnie lata swojego życia....[/QUOTE] Kalinę wiozłysmy w wigilię czy Nikiego? już nie pamiętam... ze smutniejszych wieści no to Dallas odszedł ok 2 tygodnie temu - miał dom przez 2 lata...
-
ROLF -mix sznaucer olbrzym kocha ludzi MA WSPANIAłY DOM!
modliszka84 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Strasznie mi przykro... Jurmar - spójrz na to z innej strony, Ty nie pozbawiłeś Go życia, Ty dałeś mu drugie życie, dzięki Wam mógł być szczęśliwy -po kilku latach spędzonych za kratami dostał nowe życie... -
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]I stał się kolejny cud! Amur dzisiaj pojechał do swojego DOMU! Zabrała go wspaniała p. Ela z Pabianic, która zapewnia dom dla kolejnego już psa na ostatnie lata życia. Poprzednio u p. Eli mieszkała Kalina (żyła jeszcze 2 lata), potem Dallas (też żył jeszcze 2 lata), nadal mieszka Niko, a teraz dołączył do niego Amur. To jest postawa godna naśladowania, gdy nie bacząc na swoje smutki po stracie psa bierze się kolejnego, starego, schorowanego psa, bez względu na jego wiek i wygląd - by dać mu dom na ostatnie lata a może miesiące jego życia... Brawo! Dziękujemy! Amurku bądź grzeczny i nie schrzań tego, nie poluj na koty i nie gryź przyrodniego brata...Powodzenia.[/FONT][/COLOR]
-
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
modliszka84 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']modliszka, twój bannerek niewątpliwie zapadnie w pamięć - w moją na pewno, na zawsze. [/QUOTE] polecam się :cool3: