A czy tu jest?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=8669[/URL]
[SIZE=1][COLOR=lightblue]Ja przepraszam, że tak zaśmiecam wątek, ale chciałabym psiakówi pomóc w jakiś sposób :loveu: a jak będzie na wielu forach tym lepiej, bo więcej osób go zobaczy. Prawda?[/COLOR][/SIZE]