-
Posts
2979 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cerber
-
[quote name='Ola&Kora']Heloł :eviltong: Ciesze się że dobrze spałaś :p Pochwal się, czego się wczoraj na korkach z angola nuczyłaś :P[/quote] na angolu wczoraj przypominałam sobie stronę bierną bo w tym tygodniu mam kolejną klasówkę :eviltong: :eviltong: :eviltong: [quote name='Alynkaaa']heeejooo:)wiesz teraz patzre na tee focie Ceberunika i normlanie wykapana Fga:P hehe tylko taka troszeczke wieksza tak ciut ciut:P moze jesczze stworzymy nova rase:P brdzie niskopodlogowy pies kanapowy i wyskokozawieszeniowy pies kanapowy:P:):evil_lol: :evil_lol:[/quote] no ja wymyśliłam cerberowi rasę: uniwersalny piesek kanapkowy. Twoja figa też moze mieć taką rasę z tym, że mój będzie uniwersalny piesek kanapkowy - duży, a Twój, uniwersalny piesek kanapkowy - mały :D
-
Dobry :):):)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:p[/B][/I] [I][B]Ozzy w lesie[/B][/I] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/165/292c839510dc95a5.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/174/e4e90f73593b69f5.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/174/e4e90f73593b69f5.jpg[/IMG][/URL][/URL][/quote] Dzień Dobry!!! :) Ozzy robi stójkę, prawie jak pies myśliwski :D ja uwielbiam jak psy robią stójki :) jest super :)
- 78403 replies
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Cerber replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
dzień dobry :):):):):) -
Cześć, co tam słychać, jak się spało ? U mnie dziś jest uper, nie narzekam :) PS. No ja mam nadzieje, że Ty mnie tam zabierzesz, bo jak nie.... to w sumie nic się nie stanie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Dzień dybry wszystkim :) ale mi się dobrze spało :p Niestety dziś chyba krótko posiedzę na dgm i wogóle przy kompie, bo mam jeszcze sporo nauki. Eh ja juz taka jestem, ze naukę zawsze zostawiam na koniec :/ Bogu dzięki, ze chocież lekcje odrobiłam, to została mi tylko (albo aż) nauka.
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Cerber replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='Marta_Ares']Aresik kiedy sie nudzi probuje sobie znależć cos ciekawego do roboty:cool3: wystarczy go na chwile zostawic samego sobie a po powrocie mozna zobaczyc cos takiego:diabloti:: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/165/d3e2f169caad2430.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/129/69ba8d86f847ac71.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/165/226159ce544972c0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/174/90b95594b8b24af1.jpg[/IMG][/URL] A kiedy zabrałam mu chusteczki on w zemscie zaatakowal malego bezbronnego misia: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/174/c70c338eb63f4e7e.jpg[/IMG][/URL][/quote] ale z niego diabeł, to on powinien mieć na imię Bandzior, a nie Ani piesek :D Ale jak on słodko gryzie ten papier czy coś :D jak łapkami sobie podtrzymuje :D :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: słodki -
[quote name='Alicjarydzewska'][I]nie jest źle ;)zauważyłam ze na wieczornych trzeba max blisko foty robić bez zoomu ....przynajmniej tak u mnie jest :razz:trzeba ćwiczyć metodą prób i błędów ;)dojdziesz do wprawy;)[/I][/quote] no ja też to zauważyłam, chyba wychodzi na to, że u mnie też tak jest. Niestety za bardzo nie mogłam porobić tych fotek, bo mi bateria siadła :/
-
Fajne foty. Kurcze musis mnie zabrac tam gdzie chodzisz z Korą bo tam jest pięknie.
-
już daję daję, ale tak mi się DGM muli, że muszę je dawać w kilku postach :angryy: :angryy: Cerber w domu - myśli ( on potrafi tak długo siedzieć, stąd wywnioskowałam, ze myśli) [IMG]http://images2.fotosik.pl/165/8276f9f9d7ea3981.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/165/94608fadc158774d.jpg[/IMG] no a tu już wieczorne fotki, które niestety mi nie bardzo wyszły :/ [IMG]http://images1.fotosik.pl/174/6ad05110b80e7502.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/165/404ef40ddc3c27c9.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/165/2124c5ccc429a252.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/174/26734f671e07e8fa.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/129/ab292324c0073eb5.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/174/feea86685d13db0b.jpg[/IMG]
-
Cerber na balkonie widział moją koleżankę, która dawała mu kawałek kiełbaski. Oto następna porcja fotek, które już nie wyszły tak ładnie jak poprzednie Cerber ze mną w Michelinie [IMG]http://images3.fotosik.pl/165/bf7ce89c895f0437.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/174/566b828b95088c2e.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/129/ef8ee5da23a78411.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/174/a88fc775100fcd43.jpg[/IMG] i już w drodze do domu mojego ojca - to jest na włocławskiej tamie - stąd widać wisłę :D:D:D:D [IMG]http://images1.fotosik.pl/174/744a8076e3e57f96.jpg[/IMG]
-
[quote name='Marta_Ares']ooo Cerberek w nowej obrozy:loveu: piekne fotki [IMG]http://images4.fotosik.pl/129/15cde5fa30aa78f6.jpg[/IMG] prawie jak na wystawie:evil_lol:[/quote] ej Marta Ty jeateś na gg czy jak, bo chciałabym z Tobą np. pogadać i nie mogę bo nie wiem czy ejstes Czy Cię nie ma :shake: [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:multi:świetne fotki , nie wiem czemu marudziłaś u mnie;)[/B][/I] [I][B]A co Cerberek tam widział na tym balkoniku:razz:[/B][/I] [/quote] bo to nie są wieczorne fotki ::DD:D:D:D:D zaraz dodam resztę, ale coś mi się dgm muli :/
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jutro przychodzi do nas teściowa;)[/B][/I] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/165/6a35f28bacd334b3.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/165/6a35f28bacd334b3.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images2.fotosik.pl/165/91a2c258624e66c8.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][/quote] To dla teściowej :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Kurcze, zaraz się wściekne :/ przed chwilą napisałam post i dodałam foty, a kiedy chciałam zatwierdzić to mi wyskoczyło tak jakbym nie miała neta. Co jest grane :/ [IMG]http://images4.fotosik.pl/129/df3d91fec405ca0e.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/129/7bbd9889f24e2f1d.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/165/61512e79c1b8027a.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/165/29af4886230e85e5.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/174/b7a34f8c8a94be63.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/129/15cde5fa30aa78f6.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/165/2b09ca9112e07824.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/165/4a1416e2f85ad010.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/129/7549a8effb274c09.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/129/c5a3662ae57eeb27.jpg[/IMG]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Bea .....ale swietnie wyglądasz;)[/I] :p[I]nie smutkuj Madziu tu impra pewno jeszcze ze dwa dni potrwa:razz:[/I] [I]A my dzis pojechaliśmy do lasku ......i nogi mnie boleją :razz:[/I] [I][B]Ozzy tropiący[/B][/I] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images2.fotosik.pl/165/ba4b6739644e6c38.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/165/ba4b6739644e6c38.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images4.fotosik.pl/128/af248b5a3d37d961.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/128/af248b5a3d37d961.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/165/d6c42cfb8f9f6ae3.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/165/d6c42cfb8f9f6ae3.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/165/3e5b8df6e8328c58.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/165/3e5b8df6e8328c58.jpg[/IMG][/URL][/URL][/quote] swietne wieczorne fotki, ja osobiście wieczorem fotek nie robiłam. Dziś po raz pierwszy zrobiłam kilka, ale mi nie wyszły. Zaraz je dodam go galeri, więc zapraszam :)
- 78403 replies
-
Dam dam, jak tylko wrócę z Cerberem ze spacery wieczornego :)
-
Przepiękne fotki Hakerka, ale mi też jest strasznie smutno, chodzi po mnie to co się stało. Otis był boski, szalenie mi się podobała jego strzałka na nosie, był niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju. Aż się serce rwie, no i tym bardziej, że był szczeniaczkiem :-( :-( :-( :-( :-( :-(
-
Ehhhh co tu dziś tak pusto? A gdzie Hakerek?
-
[quote name='Tośka_m']Urocze... jak ze starego rodzinego albumu :loveu: [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5326/dscf6122fr1.jpg[/IMG][/quote] dokładnie. Popieram :) Boska jest ta fotka, wygląda jak ze starego albumu, albo nawet filmu. Jest luuuuuuz:loveu:
-
witam :) dawno mnie tu nie było :D aż ze dwie godzinki :D dodam kilka fotek Cerberka, które robiłam u siebie za blokiem, zrobiłam też kilka fotek przyrodzie, które nie mogą się równać z waszymi przepięknymi zdjęciami. Najpierw jednak jadę na cmenarz do mamusi. Dawno już u niej nie byłam ( z jakieś 2 tygodnie), kiedy wrócę to wstawię fotki :)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Cerber replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
hehehehehehehe boskie :) :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
Cerber replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Wyjątek']Niestety... Nie zobaczycie już więcej zdjęć Otiska... Nie pobawi sie więcej z Gerą ani nie pójdzie nigdy na spacer z Tygrą...:placz::placz::placz: Wczoraj był pod opieką mojej mamy. Wszystko było w porządku, ale niestety do czasu...:-( Gdy byłam na lonisku już wtedy rodzice dziwnie się zachowywali. Gdy dojechaliśmy do domu i otworzyły się drzwi nic fafluniastego na mnie nie wyskoczyło... Zamarłam. Po zamknięciu drzwi piorunująca wiadomość: "Otisa już z nami nie ma" i mam w ryk...Nie mogłam uwierzyć ale czułam że to prawda:placz: Mama przez łzy mówiła co się stało, ja słuychałam 3 po 3 bo cała w konwulsjach i we łzach. Otis jej sie wyrwał rtadużego samochodu, który jechał na budowę. Późezczął na niego szczekać i za nim biec a mama za Otisem i darła się na całą okolicę. Facet stanął, pies też. Mama uradowana biegnie, że złapie psa ale dalej krzyczy macha rękami żeby facet stał. On widziła ja na bank. Psa raczej też bo w końcu sie zatrzymał. Mama jednak nie zdążyła dobiec:shake::shake: Facet rszyłiszedł w zakręt z wielkim impetem. Gdy mama była na miejscu Otis tam leżał...:placz::placz::placz: Wzieła Otiska na ręcę, przytuliła i zaczęłą krzyczeć, wołać pomocy, bo nie miała jak go dowieść do weta bo nie było jeszcze Ojca z pracy. A ludzie odwrócili się od niej, tylko wzruszali rerł jej na rękach, otoczony miłością- t jedno co jest w tym piękne...... Ciżko mi to wszystko pisać mam temperaturę, opuchnięte całe oczy jest mi niedobrze, nie mogę spac ani jesc. Ale muszę się tym z kimś podzielić. Lixczę na Was...:-( Dalej wszystko potoczyło się szybko. PRZcł tata i nakopał facetowi do dupy tak że wieczorem nie mógł chodzić, obiecał że straci pracę... Potem była policja i ojcu przez chwile grioziło kolegium ale jakoś poszło gładko. Facet zero wyrzutów sumienia- poiwiedział ze może zapłacić, albo dac nam innego psa... Przeciez jak nie ten to inny jego słowa...:angryy::angryy::angryy: Stwierdził ze sam ma psy wiec rozumie.. Matka tylko, że wspułczuje jego psom...:-( Pocja tylko ze mozemy sprawę dać do sąduale nie wygramuy... No tak, bo przecież to nie było dziecko... Al;e jak by tak dziecko wyleciało na drogę????????/:angryy::mad: Otis został pochowany przez rodziców u nich w ogródku. Chcieli mnie tam zabrać wczoraj ale nie miałam siły, nie potrafiłam. Nie wiem co mam teraz począć jak się zachowywac. A najgorsze jest to ze wczoraj były jego urodzimy- skończył 6 miesięcuy...:-(:-(:-( Boże jak ja nienawidzę ludzi. Nie tylko tego skurwie..a ale i reszty która nie wiem jak mogła byc tak obojętna.:mad::angryy::angryy::angryy: I jewszcze jkedno.. Dziadkowie ktorzy tak kochali Otisa o niczym nie wiedza, sa na wakacjach. Nie wiem jak mam im to powiedziec, boję się ze to może się naprawdę porządnbie odbic na ich zdrowiu, w koncu maja juz po 70 lat... Wszystko sie zawalilo... Ojciec który wcześniej nie akceptował Otiska przezłył to równie mocnao. Chce mi teraz przywieść sam szczeniaczka. A;e ja nie wiem czy potreafię... Przynajmniej nie teraz.. Chyba ze ze względu na dziadków, na ich zdrowie... nie wiem co robić... Umieram.......:placz::placz::placz:[/quote] O Boziu Kochany [*] [*] [*] [*] [*] :-( :-( :-( Wiem moja droga co przeżywasz, naprawdę, jestem z Tobą. Ojej, ąz mi się łza zakeciła w oku, to straszne. Spij w spokoju Otisku [*] Ja 2 miesiące temu straciłam mamę. -
Wiesz Ola nie bier sobie tego do serca broń Boże. Poza tym ja opisywałam Kaje, a Korę tylko porównałam do Cebera. Kora i Kaja są prekochane i to nie jest Twoja wina, ze Kora taka jest. Kora z resztą nie jest niegrzeczna, tylko roztrzepana. Kaja z reszta też. Kora się słucha, jak się jej zachce :D:D:D:D:D:D ale ogólnie jest spoko. Kaja też jak przyjade do ojca to się przytula, chce, zeby ja głaskano, jest bardzo przyjacielska, nie nadawałaby się na psa obronnego. U Kaji jedną największą wadą jest to, że ona słucha kiedy ma ochotę. Raz do niej coś mówię i mnie słucha, a raz nie. Jeszcze jedna wada u niej to trasznie silny instynkt myśliwski. Mi się wydaje, chociaż nie wiem czy w tej chwili się nie mylę, że Kora powinna być usłuchanai nie powinna stać nad każdym małym stworzeniem (gryzionim) jeśliby na to jej nie pozwolono. Nie wiem z resztą bo tak dokładnie nie znam się na psach myśliwskich. Kaja w zeszłym roku zabiła mojego ukochanego chomika. Byłam zrospaczona - uszłoby być może jej płazem o, gdyby zabiła go dosłownie natychmiast, ale ona się nim bawiła jak zabawką, aż mu serduszko nie wytrzymało i zdechł :-( :-( :-( :-( :-( jak myślałam o tym,, że mu serduszko pękło to mi się płakać podwójnie chciało. Nad ty\m chomikiem wylałam chyba najwięcej łez. Nie wiem, mi się wydaje, ze pies myśliwski powinien słuchać komend dotyczącyh polowania, i nie powinien ponosić go tak instynkt. Nie mam w sumie pojęcia jak to tam jest.
-
Dobry! może jakieś new foteczki?
-
Dzień dobry. Może jakię nowe foteczki? bo tu troche pusto tak.