Jump to content
Dogomania

Cerber

Members
  • Posts

    2979
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cerber

  1. Hej, co tam słychać ciekawehgo? Jakieś fotencje dasz? Wiem, że nie masz czau, wszyscy to piszą, ale może chociaż ze dwie, zrobię za to taką ładną minkę :grins: i kwietki Ci dam :Rose: więc co skusisz się na fotki ?
  2. Cześć :) co słychać, jak tam w szkółce (oddała wam sorka już spr. z niemca? jak tak to co dostałaś?) co tam słychać u naszej gwiady (Kory) ??? Piz, wszystko pisz :)
  3. [IMG]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/waga3.jpg[/IMG] Ojej rzeczywiście sie nadstawia :D jest słoodziutka :) Masz prześliczne szczurołapki :)
  4. Cześć, rozumiem, ze nie masz czasu. Ja też go nie mam :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  5. a to przepraszam, za przeinaczenie. Ja w sumie za dużo do czynienia nie miałam z biało-czarnymi fotkami, ale jak byłam malutka, znaczy tak do 2 ; 2,5 roku mam biało-czarne, lub takie stare żółte zdjęcia. To się jeszcze zaliczyłam na stare fotki :D przeszłam tym samym do histori :D:D:D:D:D Moje pra pra pra wnuki jak zobaczą moje fotki, jako małe dziecko to będą się zachwycały, że kiedyś nie było kolorowych zdjęć :D
  6. hehehehehe, a ja nie jestem starej daty, a przynajmniej mi się tak wydaję :roll: :roll: a też lubie foty w sepi i biało-czarne. To nie ma żadnego znaczenia, właściwie.
  7. [quote name='Marta_Ares']Ja nadal twierdze ze kolorowe fotki mi sie bardziej podobaja:cool3: ale niewazne jakie wazne ze na nich jest sliczny Cerberek:loveu: :loveu:[/quote] Nie no załamujecie mnie :( Innym jak patrzyłam na różne galerie, to podobały się biało-czarne fotki. Może ja je robie zbyt brzydko i dlatego wam się nie podobają :-( :-( :-(
  8. dzięki za komentarzyki :p
  9. zabawa Cerbera z 2 dziewczynkami - sąsiadką i moją młodszą siostrą ( to ta w różowej bluzce) no i Mako, przyjaciel Cerbera. Mako to shih - tzu, należy właśnie do tej sąsiadki, która się bawiła z siostrą i cerberm. Pokzaywałam wam już kiedyś zdjęcia Mako u mnie w domu. [IMG]http://images4.fotosik.pl/133/ec6fad35d1ac71a7.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/169/0ff6430fdcbc348c.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/169/eaa6c1f232ba0fa6.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/133/44e07d89e5219c83.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/169/e270b9a8618716e4.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/178/d6a855f781ffbeec.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/169/857a78e82a24a486.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/178/e64c5f5f700ed3d2.jpg[/IMG] Mi się osobiście bardzo ta fotka podoba ;) [IMG]http://images4.fotosik.pl/133/8e2590e05dcac644.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/178/8e0367feb535d85e.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/133/eb2fa46e88a8362c.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/169/132b3546980d09b6.jpg[/IMG]
  10. hmmmm a mo jakieś new fotki???? bo nie ma czego komentować.:mad: :mad:
  11. Ehhhhhhh ciężkie jest życie absolwenta 3 klasy liceum :/ to jest straszne co z nami robią :/ PS. Dzięki za odwiedzinki wszytkim :) Poźniej dodam kilka fotek, jak będę miała czas.
  12. [IMG]http://images4.fotosik.pl/132/24060416bbc101db.jpg[/IMG] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: pewnie się najadł tortu, a teraz nadrabia spaniem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: musi strawić torcik :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  13. A co dostałaś z tego niemca, że tak rozpaczasz?????
  14. [quote name='Marta_Ares']a tak w moim przypadku wygląda pokój dogoMANIAKA:evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/169/bd514090fa580eca.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/169/c48d5ee511ba86e5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/169/af264498c4813808.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/169/a27ccf13ba5cb2b6.jpg[/IMG][/URL][/quote] O matko :-o :-o :-o u mnie tak się nie da :( mam pomalowane ściany i wogóle :( mogę mieć jedynie ze dwie, lub 3 figurki, które stoją na półce, pościel (ale to w słonie, bo w psy nigdzie nie ma) i na drzwiech kilka plakatów :( PS. Ja też miałam Cyda na polskim, był fajny dosyć. Ale Wy to jeszcze macie bardzo krótkie te lektury, a My :( jedziemy z Potpami, Lalkami i innymi grubastwami :/)
  15. Cześć Olek, nic się nie stało, że nie dodajesz fotek. Czasu teraz prawie nikt nie ma, ale dajemy radę :)
  16. Macie kilka fotek porannych, ale nie dzisiejszych, no i nie cerbera tylko przyrody :D [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5500/11111db3.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/2327/222222gi4.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1388/333333jl5.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6276/444444dh0.jpg[/IMG]
  17. Witam, witam i o zdrówko pytam :)
  18. Cześć! :D :D
  19. [quote name='Koma']Dziękuję wszystkim w imieniu Komki za odwiedziny! :multi: Juszes pańcia Cerberka już Ci wszystko ładnie opisała :) Cerber gdy był szczeniakiem był wypisz-wymaluj jak Koma. I nie mogłam się powstrzymać by o tym nie napisać :p Ja również się bardzo cieszę że możemy mieć ze sobą kontakt, żałuję jednak bardzo że jedynie przez internet. Myślę że kiedyś się może spotkamy z naszym psim rodzeństwem :)[/quote] Ale Koma jest młodsza od Cerbera nie? To chyba ona kiedy była malutka, to była jak wypisz-wymaluj Cerber :D:D:D:D ale nie ważne w sumie :) PS. U mnie new fotki :)
  20. thx za odwiedzinki na mojej galeri. Będę też Tu do Ciebę częściej zagladała
  21. [quote name='leemonca']Hakerek poszedł właśnie spać, dzisiaj jest padnięty. TZ ma tydzień urlopu i pojechaliśmy na bardzo długo do lasu, potem był obiadek i znowu bieganko, cały dzień prawie na dworze. Teraz przyszedł z siq, które się też przeciągnęło, bo spotkaliśmy znajomych tak padł, że nawet nie zdążył wciągnąć nóg na łóżko :cool3: [IMG]http://img456.imageshack.us/img456/6291/pademgn6.jpg[/IMG][/quote] ślicznie :loveu: :loveu: :loveu: naprawdę wygląda jakby padł
  22. [quote name='olekg18']Cerber-Podziwiam cię ! Jestes silna bestia.:* A cerberek jest sliczny.[/quote] dzięki za słowa uznania :) a dlaczego mnie podziwiasz i dlaczego jestem silna bestia ????
  23. [quote name='Ola&Kora']Śliczne :loveu: :loveu: :loveu: Mam pytanko - czy ta dziewczyna z pierwszej fotki rozdaje może ulotki (ale mi sie rymło :eviltong: ) Bo dzisiaj bardzo podobna dziewczyna dała mi ulotkę i była z nią jeszcze jedna taka wysoka i szczupła i mi sie wydawało że one to takie znajome...[/quote] No tak, to ona, a ta wyższa to też moja koleżanka. Nie pamiętasz Angeliki? to z nią byłam w parku zimą kiedy się poznałyśmy :) na pewno pamiętasz.
  24. [quote name='Juszes']Śliczna sunia. Kamka bardzo przypomina mi Cerberka, widziałaś go? Zwłąszcza jak siedzi z profilku, może to jakaś rodzina, bo maja takie podobne mordki ![/quote] Ja i Koma znamy się już dość długo. Niestety korespondujemy tylko na forum, lub przez pupile.com - to właściwie tam Koma mnie pierwsza znalazła i tak się jakoś poznałyśmy :) Bardzo się z tego pododu cieszę, nie ukrywam :)
×
×
  • Create New...