Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I]Do czego ludzie są zdolni...... :shake: Jak można zamknąć tak psa i patrzeć codziennie jak się męczy?! Jak tak można?.....................[/I] [I]Podnoszę...[/I]
  2. [I]Piękna Hera :loveu: Podnosimy!![/I]
  3. [I]Znowu do góry :)[/I]
  4. [I]Super fotencje :loveu: A widoczki przepiękne!! :iloveyou:[/I]
  5. [I]Nie wiem czy mniejsza, ale wydaje mi się, że nie :evil_lol: Kiedy będą nowe zdjęcia? :loveu:[/I]
  6. psiulka

    Galeria LENKI

    [I]No właśnie :mad:[/I]
  7. [I]Mnie zdziwiło trochę zachowanie ludzi od rottka, tj. gdy ten zaczął warczeć i szczekać na gęś, oni go zaczęli głaskać, prawdopodobnie po to, żeby się uspokoił. :shake:[/I] [I]A gęś była boska :loveu:[/I]
  8. [quote name='BBeta']Apetyt rośnie w miare jedzenia :diabloti: Na pewno w niedalekiej przyszłości kupisz drugi, potem trzeci, czwarty itd... :cool3:[/quote] [I]No tak :razz:[/I] [I]Mam taki zamiar, ale nie mam za co jak narazie :evil_lol: A tak wogóle to wiesz może, jak sprawdzić czy dany obiektyw ma dobry AF? Da się to sprawdzić jakoś "liczbowo" czy tylko praktycznie? :diabloti:[/I] [I]PS. Ale Mateuszowi śmiecimy w galerii :evil_lol:[/I]
  9. [I]Grosio hopsa :buzi:[/I]
  10. [quote name='BBeta']Kropla w morzu potrzeb :diabloti: Mateusz miał na myśli 85mm ;)[/quote] [I]A tam, co ja mam powiedzieć? :eviltong:[/I] [I]Aha, rozumiem. ;)[/I]
  11. [quote name='ewatr'] i[B][COLOR=darkorchid] pomagała mu znależc Matylde :evil_lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]jak sie zagubiła w łąkach pachnacych ...[/COLOR][/B][B][COLOR=darkorchid]bo zateskniła :[/COLOR][/B] [COLOR=darkorchid][B]"[/B] Do tych pagórków leśnych, do tych łąk zielonych,[/COLOR] [COLOR=darkorchid]Szeroko nad błękitnym Niemnem rozciągnionych;[/COLOR] [COLOR=darkorchid]Do tych pól malowanych zbożem rozmaitem,[/COLOR] [COLOR=darkorchid]Wyzłacanych pszenicą, posrebrzanych żytem;[/COLOR] [COLOR=darkorchid]Gdzie bursztynowy świerzop, gryka jak śnieg biała,[/COLOR] [COLOR=darkorchid]Gdzie panieńskim rumieńcem dzięcielina pała,[/COLOR] [COLOR=darkorchid]A wszystko przepasane, jakby wstęgą, miedzą[/COLOR] [COLOR=darkorchid]Zieloną, na niej z rzadka ciche grusze siedzą[B]."[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorchid].....e no chyba sie zapędziłam i wieszczem poleciałam :evil_lol:...[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid][/COLOR][/B][/quote] [I]Co Ty Ewuś tak Mickiewiczem zarzuciłaś? :razz: Znam ten fragment na pamięć, miałam to w szkole i mam już dość tych kilku linijek. :diabloti:[/I] [I]Psy znalazły Ciocie Mati, a Ciocie Ewe też znalazły? :razz:[/I]
  12. [I]Hopsa Orześ :buzi:[/I]
  13. [I]Wy możecie się cieszyć, bo ja mam jeden obiektyw (i jeszcze kilka innych - w marzeniach :evil_lol:). [/I] [I]Matusz, a po co Ci druga podobna stałka? :cool3:[/I]
  14. [I]Takie słodziutkie dobeczki miałyby się nie spodobać? Nigdy! :loveu:[/I]
  15. [quote name='gops']narazie jest spokoj... kella w miare grzeczna u brata ja z przyszla bratowa (chyba) caly czas rozmawiamy z bratem...moze zostanie u niego.. zobaczymy jesli nic nie odwali to serce mu zmieknie ;) zglosily sie dwa domki jeden wporzadku...ale ...ehhh mam zadzwonic w weekend..:roll:[/quote] [I]Oby się udało Kelle zatrzymać u brata. A jeśli już by pojechała tam do nowego domku to będziesz miała okazję się z nią widywać? [/I] [quote name='gops']niet on zawsze byl chudziutki tylko te klaki dodawaly mu kilogramow :eviltong: moja chudzinka ma az 6.700 kg :diabloti: 40cm w klacie i 30cm (teraz ,wczesniej mial 33cm ..) w szyi :evil_lol:[/quote] [I]Moja Czika waży tyle samo, a wszyscy mówią, że jest gruba :mad:[/I]
  16. [I]Czyżby to obroża odziedziczona po Lence? :lol: Bardzo bym chciała zobaczyć jak Megi się prezentuje we fiolecie! :loveu:[/I] [I]A tak poza tym to ładnemu we wszystkim ładnie, nawet w takich "starych, podartych" smyczach. :evil_lol: [/I]
  17. [I]I Kaj wieczorny hopek! ;)[/I]
×
×
  • Create New...