Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I]Kretulka do góry hops :)[/I]
  2. [I]Groniu szuka domeczku!! Kto mu go da?[/I]
  3. [I]Zostajemy na pierwszej :loveu:[/I]
  4. [I]Kajuś oby Ci się poszczęściło!! :kciuki:[/I]
  5. [I]Eduś na pierwszej jest lepiej....[/I]
  6. [I]Super allegro :multi: Oby dało efekty :)[/I]
  7. [I]Kreciunia do góry :)[/I]
  8. [I]Hopaj malutki :loveu:[/I]
  9. [I]Śliczna Lulka :d Jaka zadowolona z nowego domku!! :loveu:[/I]
  10. [I]Witanko! My tu pierwszy raz i widzę, że w samą porę, tyle fajnych zdjęć :loveu: Świetny wypad z psinami :D[/I]
  11. [I]A jak tam poszukiwania domku dla Kelli? ;)[/I]
  12. Skąd Wy macie tam tyle borderków? :loveu: :loveu:
  13. [quote name='Matusz'] [B][COLOR=navy]AF bardzo fajny, jak na razie nie narzekam:loveu: przeważnie w PS [/COLOR][/B][/quote] [I]A w drugim obiektywie też taki fajny AF? :razz:[/I] [URL="http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4681.jpg"][I]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4681.jpg[/I][/URL][I] - Ciekawe o czym tu Tobi myślał, że strzelił taki uśmiech :diabloti:[/I]
  14. [I]Śliczne zdjęcia! :loveu: A jaki stosunek ma Tosia do innych psów? ;)[/I]
  15. [I]Super zdjęcia z treningu :loveu: A możemy prosić więcej? :cool:[/I]
  16. [quote name='Matusz'] [B][COLOR=navy]hej, hej :) no nie było Cię dawno:diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]na AF ;) jedynie każde zdjęcie wyostrzam zawsze :p[/COLOR][/B][/quote] [I]To w takim razie fajny masz ten AF! :loveu: Żeby też mój był taki szybki, a nie tak się wlecze :diabloti: A w jakim progamie wyostrzasz?[/I] [quote name='infers1995']Witaj! Masz pięknego jamnika, o wspaniałym charakterze:lol:. Bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia:loveu:. [B]Jakie masz lustro?[/B] Pozdrawiam![/quote] [I]Odpowiem za Matusza: Canon EOS 400D :cool3:[/I]
  17. [I][B]masienka [/B]- Bardzo zaszumione i gdyby nie to, byłoby dużo lepsze. Spróbowałabym też nie uciąć łap. ;)[/I]
  18. [I]Z tego co wiem, Wezyrka pojechała do domu!! :multi:[/I]
  19. [I]Hej, hej, jak dawno mnie tu nie było :loveu: A jest co oglądać :loveu: Fajnie ostre te zdjęcia Ci wychodzą, robisz na AF czy na MF? I poprawiasz je jeszcze jakimś programem? Ciekawa jestem. ;)[/I]
  20. [I]Co tu tak cicho? :mad:[/I]
×
×
  • Create New...