-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
[Białystok] - Nowofundland - stary = niepotrzebny?ma dom
psiulka replied to Bakteria's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam 2 bannerki, może się przydadzą. ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bialystok-nowofundland-stary-niepotrzebny-129504/"][IMG]http://i40.tinypic.com/20glk6e.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bialystok-nowofundland-stary-niepotrzebny-129504/"][IMG]http://i39.tinypic.com/10ct6d3.png[/IMG][/URL] Adi, do góry! :multi: -
To ja - złoty cocker spaniel Duduś! MAM NOWY DOM!!!
psiulka replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='JustynaM.']To zmodyfikowany przeze mnie tekst do ogłoszeń,są jakieś uwagi,sugestie? Nazywam się Dudek. Do schroniska trafiłem 30 maja zeszłego roku . Mam ok. 9-10 lat, sam dokładnie nie wiem. Nie wiem też dlaczego mój Pan mnie porzucił,nie rozumie całej tej sytuacji,która odbiła się na mojej psychice w postaci nieufności do człowieka.Odkąd zostałem skrzywdzony potrafię szczerzyc zęby a nawet dziabnąć .Co odstrasza potencjalnych zainteresowanych ,zabiera mi szanse na nowe życie i nowy domek.Nie potrafię tego kontrolować ,robię to ze strachu ,potrzebuje pomocy mądrego doświadczonego przewodnika który będzie chciał popracować ze mną nad moim charakterem,a ja odwdzięczę się mu wielka i szczera miłością. Jestem niekonfliktowy wobec reszty psiaków z boksu, do tego ładnie chodzę na smyczy. Jestem ciekawy świata i bardzo chciałbym móc go znowu poznawać ze swoim nowym właścicielem..m. Dudus został skrzywdzony przez swojego poprzedniego właściciela ,stąd wynika jego zachowanie .Nie jest to pierwszy przypadek psa zniszczonego psychicznie .Potrzebuje mądrego doświadczonego właściciela który będzie z nim pracował dzięki czemu Dudus stanie się znowu ufnym ,wesołym pieskiem. [/quote] O, dziękuję bardzo, wydaje mi się, że jest lepszy od tego wstępnego. Zamienię tamten stary na ten, tam gdzie zrobiłam Dudkowi ogłoszenia. ;) (Poprawię jeszcze ten tekst gramatycznie.) -
Hej. :cool3: Dawno mnie nie było, więc trzeba nadrobić zaległości. Tośkowa bluza świetna, super w niej wygląda! :loveu: Szkoda, że zepsuł Ci się aparat, mam nadzieję, że szybko wykombinujesz jakiś nowy. :razz:
-
[quote name='Moniek193']WItaj [B]Patisa:loveu:[/B] No prosze zaglądnela tu do nas jakas nowa osóbka i juz ja upomnieli-nieladnie nieladnie[B]:diabloti:[/B] Ciesze sie ze Ci sie foty podobaly a co do psiulki:diabloti: ona tak chyba wszytskich poucza:evil_lol::loveu:.[/quote] Czuwam. :diabloti: Porządek ma być. :cool3: Kiedy nowe fotki? :loveu:
-
[quote name='Patisa']a jak inaczej mam pokazać, ktore zdjęcie mi sie podobało?:confused:[/quote] Klikasz na zdjęcie prawym klawiszem myszki i wchodzisz we "Właściwości". Później zrób tak jak [url=http://i42.tinypic.com/25s1ved.jpg]tutaj[/url] i możesz spokojnie komentować. :cool3:
-
Patisa, nie cytujemy zdjęć. ;)
-
Hej :multi: Ale zdjęcia cudne! :loveu: [URL]http://lh6.ggpht.com/_nQ1B7uI708M/SXHugeJraeI/AAAAAAAABdg/Zw4Lm2fJmIU/s640/P1060612.JPG[/URL] - to szczególnie, takie ma słodkie fafelki. :loveu: [QUOTE]juz:loveu:tyle na dzis:loveu:mamy nadzieje ze sie Wam podobalo:loveu: [/QUOTE] Podobało się! A my mamy nadzieję, że będzie częściej. ;)
-
To ja - złoty cocker spaniel Duduś! MAM NOWY DOM!!!
psiulka replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
Dudu, hop hop do góry na dobranoc! :multi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Jaki dużyy :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Ilon :mad: Musiałaś? :mad: Dzięki za życzenia :calus:[/quote] :diabloti: [COLOR=paleturquoise][COLOR=white]<10 znaków>[/COLOR][COLOR=white][/COLOR] [/COLOR] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[CENTER]:new-bday: [SIZE=4][COLOR=purple]Wszystkiego najlepsiejszego z okazji 19 urodzin staruszko [/COLOR][/SIZE] :new-bday: [SIZE=7][COLOR=magenta]Sto lat!![/COLOR][/SIZE] :smilecol:[/CENTER] -
Pink Heart z Pełnej-Miski, Purple Paw i Paws on Blue Zebra od puzzle. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWZskxj3t_I/AAAAAAAAJbY/HDQgm_bUHXI/s640/50.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWZsnVckDUI/AAAAAAAAJbo/PtyvnoPDx6Q/s640/47.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWZslz1ElAI/AAAAAAAAJbg/zG9Ygzgv3ZY/s512/51.JPG[/IMG]
-
Do mnie też doszły obróżki od [B]puzzle[/B]. Faktycznie - stan super! :loveu: Już je wyprałam (w proszku z mydłem w płynie - jak zawsze) i są prawie jak nowe. :loveu: Zaraz im zrobię zdjęcia. :cool3:
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWYGzz9kctI/AAAAAAAAJZk/qGEWKFUrjqs/s512/98.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWYG0lcOSSI/AAAAAAAAJZs/IlNFvQ80d1A/s640/99.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWYG1-7MaeI/AAAAAAAAJZ0/wj6vAMEENcI/s640/100.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWYG3CXBweI/AAAAAAAAJZ8/u1eQWfcw4i4/s640/101.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWYG33fDMXI/AAAAAAAAJaE/0x6VGc-gokU/s512/102.JPG[/IMG]
-
O proszę, Ramzesik ma swój wątek. :loveu: Mam jakieś zdjęcia z sierpnia, to wstawię. :razz: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWYGuKs9cbI/AAAAAAAAJY8/nyLjGJ230nY/s640/93.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWYGvKcn92I/AAAAAAAAJZE/46cACAHsonc/s640/94.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWYGv-kzT5I/AAAAAAAAJZM/nH0MbYneGhs/s640/95.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWYGxGzKxFI/AAAAAAAAJZU/Mw-jNMpf548/s640/96.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWYGze0ZGlI/AAAAAAAAJZc/SAoBS8TdOxA/s512/97.JPG[/IMG]
-
[quote name='Moniek193']Zdjcia zrobione:loveu:I musze przyznac ze Sara wyszla na nich cudnie:loveu: Teraz tylko zgrac i wstawic:oops: Pewnie na weekendzie beda;) Ale sa naprawde cudne:eviltong: [COLOR=purple]Zimowe pozdrowienia:multi:[/COLOR][/quote] No to na co czekasz, wstawiaj! :razz:
-
[quote name='Moniek193']To my z Paulina sie dogadamy i dam Ci znac:loveu: Tylko czy pasuje Ci na weekendzie?? K. to wiesz jest uniwersalny:eviltong:Wszytskim sie podoba nawet Tobie zapewne:diabloti: O kurcze szantaz na moim watku:placz: No dobra moze da sie cos zrobic:evil_lol: Tamten ladniejszy to pewnie zaraz zmienie:diabloti:albo nie jutro zmienie:diabloti:[/quote] No i co, kiedy się dowiem co i jak? :mad: Mi? Taa, szczególnie na tym Waszym zdjęciu z II kl. :diabloti: Gdzie te zdjęcia? :mad: Bo inaczej będzie źle (z Tobą), jak ich nie zobaczę! :mad:
-
Tak właśnie patrzę i te szelki jakoś źle wyregulowałam. Jutro się jeszcze z nimi pomęcze, bo widzę, że za bardzo je ma na szyi. ;) Mam jeszcze zdjęcia z sesji 'śpiącej', ale to innym razem. :razz:
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWPPeL2c3LI/AAAAAAAAJXU/i20rIeY9dNo/s640/IMG_0137.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWPPfm7vtmI/AAAAAAAAJXk/FK8SzmeV7bs/s640/IMG_0139.JPG[/IMG] Tutaj 'biegła' :evil_lol: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWPPgYgwpyI/AAAAAAAAJXs/14N8Y3FkbQ4/s640/IMG_0140.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWPPhTXXaII/AAAAAAAAJX0/Q8OV2-c_9M8/s640/IMG_0141.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWPPjBOQZTI/AAAAAAAAJYE/Ltnu2LAF6vY/s640/IMG_0144.JPG[/IMG]
-
Cd [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWPPYIwluTI/AAAAAAAAJWs/fFtFaNMDVj8/s640/IMG_0130.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWPPZ3trs2I/AAAAAAAAJW0/xRkmm7ePawA/s640/IMG_0133.JPG[/IMG] :diabloti: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWPPbLeyFWI/AAAAAAAAJW8/JrOK6Kgjf6o/s640/IMG_0134.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWPPcGJewpI/AAAAAAAAJXE/5lnUI2wymN0/s640/IMG_0135.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWPPczWQndI/AAAAAAAAJXM/AOGsMWHXZrk/s640/IMG_0136.JPG[/IMG]
-
Mam zdjęcia z dzisiejszego spacerku, ale tragiczne. Z Canona, a z niego już wyciskam 'ostatki', co widać po tych kolorowych poziomych kreskach na niektórych zdjęciach. Musiałam rozjaśniać, żeby wogóle 'coś' z tych zdjęć wyszło, ale przy okazji stwierdziłam, że muszę częściej brać Canona na spacery. :eviltong: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWPPS0X0MiI/AAAAAAAAJWE/17YR6m17Ifs/s640/IMG_0117.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWPPUHy8GdI/AAAAAAAAJWM/_mOiXVSHDIo/s512/IMG_0121.JPG[/IMG] Co za mina :evil_lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWPPVCVgJdI/AAAAAAAAJWU/rhwmRyZM_hw/s640/IMG_0127.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWPPVqgEhwI/AAAAAAAAJWc/92W5wkJnWlI/s640/IMG_0128.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SWPPWiHuFVI/AAAAAAAAJWk/nTXAuU42ls8/s640/IMG_0129.JPG[/IMG]
-
To ja - złoty cocker spaniel Duduś! MAM NOWY DOM!!!
psiulka replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
Hop do góry rudzielcu. :loveu: -
[quote name='Cambel&Megi'][B]Jamnicze[/B], teoretycznie to obydwie piłki są Megi :lol: toteż i ten Megi uśmiech był jeszcze większy, coś a'la - nie dość, że Cię nie lubię, to jeszcze masz moją piłkę. :eviltong: [B]Psiulka[/B], dziękujemy - i wzajemnie! :multi: Stałkę 50mm 1.8 Nikkora i Tamrona 55-200 (ale o jego świetle lepiej nie wspominać :lol:)[/quote] W takim razie też dziękujemy. :loveu: No, no, to będziesz szaleć ze sprzętem. Trzeba będzie częściej tu wpadać. :cool3: Niecierpliwie czekam na efekty. :loveu: