-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Bry wieczorek. Figuś :buzi: Milo patrzec na te rozesmiana paszcze, ale to TY przede wszystkim TY znalazlas mu dom. :calus: Wrocilysmy godzine temu od weta. Jestesmy padniete, ale b. zadowolone. Aza na antybiotykach, lekach przeciwbolowych (hah mamy cos wspolnego wreszcie lol). Mamy zaciagniety kredycik, ale tanio policzone. Maści do uszka, zalezenie jak czyścić. Wszystko dokladnie Wam opisze. To byl swietny wieczor, mimo placzu Azulkowej - ale byla dzielna!!!! :multi: Branocka :bye:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Hej :calus: Jak dobrze, że Azulka powraca powolutku do zdrowia :multi: Musisz ją już nauczyć nie chorutkać, bo nie wolno :shake: Życzymy Azuni zdrowia!! :multi: :calus: [/COLOR][/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Dzieńdobrywieczór wszystkim :multi: Wróciłam. Padnięta, zmarnowana, moje [COLOR=black]baterie[/COLOR] są na wyczerpaniu :lol: Ale jestem szczęsliwa - nareszcie KONIEC :sweetCyb: Mam DUŻO zdjęć Figowo-Duetkowych :cool3:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Oj biedna Fasolko :-( Te zdjęcia to nie tak łatwo wstawic, mi to pół tygodnia zajmuje :evil_lol: Jutro nikogo nie będzie w domu to będę miała kompa dla siebie i uzupełnię w końcu Czikową galerię :multi: I dodam zdjęcia Masterka, Dolores, Kreci, Karuni i innym Niuffkom :loveu: A wredna Fasolka się śmiała jak ten głupi kartofel siedział na fotelu dentystycznym :placz: :shake: :mad: Do jutra :hand: [/COLOR][/I] [I][COLOR=deepskyblue][/COLOR][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=royalblue]Hej Kochana :multi: I byłaś z Azulką veta? Łapią już u Ciebie kleszcze? Bo Czikę wczoraj jeden atakował :placz: Jedziesz w sobotę do Niuffków? :loveu: [/COLOR][/I] -
[I][COLOR=royalblue]I jeszcze więcej Masterka!! :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images20.fotosik.pl/372/b048c5e2b0a74251med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/372/7952733829cba6f5med.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]Troszkę nie wyszło :evil_lol: [/COLOR][/I] [IMG]http://images20.fotosik.pl/372/7e0f0db053e5d0f5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/317/6f5b7af08f812f02med.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]I idziemy do ulubionej Pańci :loveu: [/COLOR][/I] [IMG]http://images21.fotosik.pl/317/99ea2091b2d76ecemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/317/1cc50c87db6c67e5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/372/d103723fbd8b8d95med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/317/8c42f13fffd123e7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/372/548bb527cf09c21emed.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]Piękny Master :loveu: :loveu: [/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]Oto jak Gonia przekupuje Mastera do tych zdjęc powyżej :evil_lol: (Z dedykacją dla Ewy :evil_lol: )[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][img]http://images21.fotosik.pl/313/b87904d88ed2d91amed.jpg[/img][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]I kolejne:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images20.fotosik.pl/368/25ea49b15aca7ba4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/368/10ee457abf4a9a4bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/368/ae005fb22dadc736med.jpg[/IMG]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=royalblue]Ja już dzisiaj mykam :-( Obiecuję, że w poniedziałek (o ile nie wcześniej) dodam zdjęcia Mastusia i reszty Psiaczków. Muszę się nauczyc obsługiwac fotosika :razz: Gonia, spytam mamy i powiem Ci jutro :multi: Branocka :calus: [/COLOR][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Ładne, ładne? [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/9815/p5173973cm8.jpg[/IMG] Oczywiscie fotka autorstwa Eweliny.[/quote] [I][COLOR=royalblue]Mam :loveu: Właśnie robie sobie konto na fotosiku :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ładna :loveu: [/COLOR][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']:-( Z uprzejmosci tak mowisz..[/quote] [I][COLOR=royalblue]Wcale nie :shake: [/COLOR][/I] -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
psiulka replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=royalblue]Fotki cud-miód :loveu: Czy tylko ja nie mam talentu fotograficznego na dogo? :lol: Daj mi Twoje pieski :loveu: [/COLOR][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Nie kłamię, mówię prawde. Każdy kto mnie zna Ci to potwierdzi. :shake: A przyznają?[/quote] [I][COLOR=royalblue]Ja Cię znam i nie potwierdzam :p [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]A kto nie?[/COLOR][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Nie przesadzam, gonia ma takie zdanie o sobie jakie ma - paszczurasty pasztet i tyle. :shake: [/quote] [I][COLOR=royalblue]Gonia chcesz dostac ode mnie w łeb za te słowa? :mad: Nie słuchajcie jej ona kłamie!!! :shake: [/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a']Jasne, taka mila i piekna, ze ludzie sie do mnie nie przyznaja.:shake:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Kto niby? :crazyeye: Do Goni? :shake: [/COLOR][/I] [quote name='Cambel'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]PS A ja myślisz taka świenta i cudowna? W klasie jestem "wyrzutkiem" społeczenstwa, zawsze mam inne zdanie, i wohóle..:roll:[/COLOR][/SIZE][/quote] [I][COLOR=royalblue]Mamy wspólne zainteresowania... :evil_lol: [/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a']A wiem... Postrasze TYMI zębami! :mad: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/309/b5bee91af57ab047.jpg[/IMG][/URL][/quote] [I][COLOR=royalblue]Aaaaa!!! Co za paszcza :diabloti: Jakie białe ząbusie :loveu: [/COLOR][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=royalblue]Biedną Gonię psy oblazły ze wszystkich stron :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][img]http://img218.imageshack.us/img218/3602/dolorimastu01as9.jpg[/img][/COLOR][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Bez :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/363/34b83f5790b409ae.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/363/34b83f5790b409ae.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/363/5baf1f175252a12f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/363/b023cc9454e2a77d.jpg[/IMG][/URL][/quote] [I][COLOR=royalblue]U mnie też taki jest :loveu: :multi: Nowe rameczki? :razz: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] :loveu: :loveu: :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Nie ma powodu, zeby swiesić swiecuszkę dla misia - misio zyje! :multi: Tylko czuje sie nieco pogruchotany ;) :tard:Ta moje zdjęcia są śliczne:question:, ehe.. :icon_roc::niedowia: Moze i masz racje. Cieszę się, ze mogę się jakoś przydać.[/quote] [I][COLOR=royalblue]Mogę dac tu zdjęcia Goni, Masterka i Dolorci mojego autorstwa? :razz: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Łiii misio żyje!! :multi: [/COLOR][/I] :calus: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Gdzież taka słodka dziewuszka mogłaby skrzywdzić niewinnego misia? :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/305/229a7df1b5c9ea81.jpg[/IMG][/URL][/quote] :mdleje: :mdleje: :mdleje: [I][COLOR=#4169e1]Umieram przy tej fotce...[/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a']Miejsce zbrodni... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/360/3c14d71f3e90f9c9.jpg[/IMG][/URL] I zbrodniarka z ofiarą w paszczy.. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/360/f9382bedbd2c3a2c.jpg[/IMG][/URL] Zdjęcie paskudne, bo mi Łaciatą wybieliło, ale widać jak ona go katuje! Z goopawką z nim latała. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/305/741dea71cfdd62f0.jpg[/IMG][/URL][/quote] [I][COLOR=royalblue]Morderczyni...['] dla Misia :-( :evil_lol: Moje zdjęcia jak zobaczysz z dzisiejszej wizyty to zobaczysz, że Twoje są śliczne :shake: [/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::'] Ilonko a jak ochrzcimy Gonię? :diabloti::diabloti::diabloti: Te kartofle to takie nierozumne stworzenia są :roflt: [/quote] [I][COLOR=royalblue]Nie przychodzi mi nic do głowy. To trzeba wymyslic wstanie nietrzeźwości :roflt:[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Łobrażam się za to!! :mad: [/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a']Chętnie bym poodpowiadała Wam, ale jakoś mi nie jest do śmiechu. Wszystko bylo w porządku, dopóki u Mastusia nie zobaczyłam paskudnej rany za główką. Potem się dowiedziałam, ze wczoraj tego nie miał. Mam nadzieje, ze to nic poważnego. :( Ale bardzo miło było powygłupiać się z moim Plastusiem, ta jego mordeczka :loveu: W schronisko coraz więcej psów i kotów. Jedne porzucone (zazwyczaj szczeniaki i kocięta), inne gdzieś znalezione lub po wypadkach. Tyle psów jest teraz i w dodaku zastój w adopcjach. :( Takie przepełnienie... Jeszcze gdyby nie te podrostki, które jakiś czas temu zostały przeniesione z recepcji. Bardzo mi szkoda szczegolnie Patusi, która bardzo potrzebuje kontaktu z ludźmi. Nie wiedziala doslownie co ze sobą zrobić - tu by poganiała, tu by zjadła smaczka a tutaj z kolei władowałaby się na kolana człowieka (co najczęsciej robiła). Ubaw mialam z nią niezmierny, bo Patisonka ma takie czułe punkty, ze jak się ją drapie, to tylnimi łapkami robi dosłownie rowerek. :loveu: Ogolnie mowiac, to mam dosc niektorych ludzi. Najlpierw udają zainteresowanych psem, zapowiadają sie, a potem mają gdzieś - chociaz sms'a by wyslali, nie no po co... Echh wszystko jest nie tak. Lepiej sobie pojde.[/quote] [I][COLOR=royalblue]Gosiu...Uwierz mi w to co Ci piszę, bo ja nie kłamię :shake: Pisałam Ci też wczoraj co zawdzięczam [COLOR=red]TOBIE[/COLOR]...Wiesz ile tego jest? Na Ciebie ZAWSZE można liczyc - zawsze mnie pocieszysz, czasem sobie razem smutamy...Mogę coś zacytowac? "Nie ten kto z Tobą tańczy, nie ten kto z Tobą się śmieje, lecz [COLOR=red]TEN[/COLOR] kto z Tobą płacze jest Twoim przjacielem..." Czemu ludzi takich jak Ty jest tak mało?..[/COLOR][/I] -
[quote name='Cambel']Branocka Czikusie :cool3: :bye:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Branocka :loveu: [/COLOR][/I] [quote name='Magdalenkl']Foty :angryy::angryy: chyba musze wziasc sprawe w swoje rece :mad:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Jutro postaram się jakieś wlepic, jak nie tona pewno będą w poniedziałek :multi: Branocka :loveu: [/COLOR][/I]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']A co za impreza się kroi, że aż tyle dni musisz się paciać w kuchni? :p[/quote] [I][COLOR=royalblue]Sylwia ma komunię :roflt: :roflt: Dobra, ja już lecę xD Papapapa :eviltong: [/COLOR][/I] -
Maurycy porzucony w lesie - nareszcie w NOWYM DOMU!!!!
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I][COLOR=royalblue]Mauruś, gdzie twój nowy dom?? ...[/COLOR][/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Cześć :razz: Naerszcie koniec :multi: Oczywiście jutro zacznie się od nowa - sałatki itd... Zabierzcie mnie stąd! Nienawidzę paciać się w kuchni :placz:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Ja też tego nie nawidzę...Nie umiem nic upichcic :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dobranocka Sylwutka :bye: [/COLOR][/I] -
[quote name='fidelek2']Zdjeć plenerowych ani żadnych innych nie będzie :shake: Aparat został odesłany do zwrotu, ponieważ nagrywanie filmików oraz ich późniejsze odtwarzanie odbywało sie bez żadnego dźwięku (jak kino nieme conajmniej :evil_lol: ) a przy zakupie powiedziano nam, że nagrywanie jest z dźwiękiem - a zależało nam na tym bardzo!!![/quote] [I][COLOR=royalblue]Nie zazdroszczę, ja bym nie wytrzymała nerwowo :evil_lol: Pałą ich!! :x :x [/COLOR][/I] [quote name='fidelek2']Jeszcze kilka zdjęć, które zdążyłam zrobić przed odesłaniem aparatu :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/6764/78165412dd8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/4913/47212491lh2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/6434/19897219ox3.jpg[/IMG][/URL][/quote] [I][COLOR=royalblue]Faktycznie bardzo ostre i wyraźne zdjęcia. Co to za feralny model? Fidelek śliczny :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Branocka :bye: [/COLOR][/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name=':: FiGa ::']Ilona się nabrała :roflt:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Nie wyśmiewaj się ze mnie, bo...bo...no wiesz! :roflt: :mad: Chcesz dostac w łeb?? :razz: [/COLOR][/I] -
[quote name='ewelinabuck']no to czekam na foteczki;)[/quote] [I][COLOR=royalblue]Foteczki dopiero jutro będą, bo dzisiaj nie zdążę :shake: [/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::']No nareszcie :multi: Nareszcie założyłaś tę galerię.. i powiedz - co Cię podkusiło? :razz: Ile się o to oprosiłam.. i nie działało :mad: Zdjęcia piękne :loveu: Czikulec jest bardzo podobna do Kibisia mamy :loveu:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Musiałam wkońcu to zrobic :multi: A zdjęcia, doprawdy piękne :lol: Robione moim głupim Canonem :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Branoc :bye: :sleep: [/COLOR][/I]
-
[quote name='ewelinabuck']hejjj no w koncu galeryjke masz:multi: :multi: :multi: :multi: sliczny piesio taki usmiechniety:loveu:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Hej!! :multi: Następne zdjęcia będą w większym rozmiarze :multi: A to zdjęcia prawie sprzed roku, dopiero jak dojdziemy do tych nowych to zobaczycie :multi: Dzisiaj już fotek nie będzie :shake: Jak coś to ew. wieczorem, albo jutro :multi: [/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]I następne fotki:[/COLOR][/I] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/7097/czika05bj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/4251/czika07wa5.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/5933/czika08ym0.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3208/czika10he0.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8029/czika11go5.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/1916/czika12uj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/3918/czika13ld3.jpg[/IMG]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[I][COLOR=royalblue]Zapraszamy do galerii Czikulca xD *Link w Gosiowej Galerii :)*[/COLOR][/I]