Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. psiulka

    Rzeszów

    [I][COLOR=royalblue]Ale się dziewczynki naganiały :multi: :loveu:[/COLOR][/I]
  2. [I][COLOR=royalblue]Ale się zmienił Cyprysek :loveu: Już nie dlugo i nie będzie śladu po ranie :multi:[/COLOR][/I]
  3. [quote name='g_o_n_i_a']Witajcie :multi: Niestety nie mam żadnych fot, bo zanim przebiłam się przez "tłumy" i doszłam do Huga to baterie mi padły. Zreszta i tak miałam stresa, bo jak sie okazalo, Huga nie ma na boksach... Otworzyłam boks nr 18 i wybiegły tylko 4 psy, brakowało kudłacza. Zaczełam go szukac, nie było go na boksach, a potem go zobaczyłam na ogródku schroniska. Troche mi sie dziwne wydawalo, ze Hugo juz do fryzjera jedzie - jak sie okazalo, mialam tylko zludne nadzieje... Hugo został pogryziony przez swoich kolegów z boksu. Nie mam pojecia kto się na niego rzucił, przecież wszyscy są tam tacy spokojni i łagodni... W kazdy razie Hugolowi nic nie jest. Czuje sie dobrze, cieszył miche do mnie, kuperkiem zatańczył... Tylko futerko ma bardziej skołtunione. :shake: No i mieszka w pomieszczeniu w schronisku... Co do fryzjera - pani Kierownik wie, teraz bede meczyć dodatkowe posiłki o to, by p. Halina umówiła Hugola z fryzjerem. Może są zazdrosne o Kudłacza, że tak go wszyscy lubią, a innych mniej? :-( Biedny... :-( HOP!!
  4. [I][COLOR=royalblue]Maurycy szuka dobrych ludzi...[/COLOR][/I]
  5. [I][COLOR=royalblue]Nie wiadomo nic??[/COLOR][/I]
  6. [I][COLOR=royalblue]A czemu Śmigiełko? :loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Hopla![/COLOR][/I]
  7. [I][COLOR=royalblue]No i nie ma obiecanych zdjęć :( [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]HOP!![/COLOR][/I]
  8. [I][COLOR=royalblue]Hop dziadeczki! Do góry!![/COLOR][/I]
  9. [I][COLOR=royalblue]Pepek już za niedługo będzie 100 stron...A Ty nadal nie masz domu... :([/COLOR][/I]
  10. [quote name='Cambel'][/color][/i] [COLOR=black]Uła, strasznie się boję :evil_lol: Galeria kiedyś będzie. ;)[/COLOR] [/quote] [I][COLOR=royalblue]A jak ładnie poproszę? :knuje: [/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::']Karykatury też mogą być :eviltong:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Nie ma ani zdjęć, ani karykatur :p [/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a']Odczep sie od faceta z motyką - to moje określenie na tubylców. :evil_lol: A czego nie bylas?! Trzeba bylo przyjechac do schronu. Nie wiesz dlaczego Kara nosi kołnierz?[/quote] [I][COLOR=royalblue]Wiesz co? Nie odczepie się i będę tak sobie o nich gadać :D[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Bo moja mama nagle stwierdziła, że nie ma pieniędzy :evil_lol: Nie było już miejsc na poniedziałek jak się chciałam zapisać w sobotę... Z powodu tych łapek :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dzisiaj byłam z Andzią na rowerach...Gdzie? Na Załężu :loveu: Niesamowite uczucie tak jechać z tej górki prosto na elektrociepłownię i na dodatek ten wiatr tak Ci wieje w oczy, ach! :loveu: Ta wieża ciepłownicza zawsze będzie mi się kojarzyć ze schroniskiem, zawsze! Jak trzebabyło wracać to Andżela w porę zauważyła, że ma zepsuty rower i musi prowadzić :mdleje:. Chciałam iść z nią, ale gadała o chłopakach jakichś, to ją wyprzedziłam, a potem musiałam chwilę na nią poczekać :diabloti: [/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]I otóż o dziwo dostałam pozwolenie na wyjście z Cziką na spacer po ósmej... :shake: Ale było i tak cudownie... :loveu: Iść sobie z nią przez słocińskie pola i słuchać koników polnych... Oczami wyobraźni rzuciłabym się na te trawy, zniknęłyby wszelkie domy i znowu zostałabym sama... :-( [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Później byłam u Dżekiego i Agi :lol: Rzucałam mu sznurek, a on za nim w te pędy, a ja za nim w trochę mniejsze pędy, a on ucieka :lol: I tak z 10 minut, bo potem nam obojgu się odechciało :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ah, jeszcze byłam u babci, zobaczyć co u małych kotków... Mam nawet kilka dobrych zdjęć!! :multi: W użycie wszedł tryb makro i zdjęcia niektóre bardzo fajne :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nie nawidzę dzieci...Nie NAWIDZĘ! Przybyło dzisiaj do mnie takich dwóch małych chłopaków akurat jak czyściłam kotnik w akwarium... I się pytają czy mogą dotknąć wody... Potem jeden mówi do drugiego, że on głaskał rybę :-o A jak wrzucałam małe rybki do tego kotnika (molinezje czarne) to jeden mówi do drugiego: ta czarna jest największa. :mdleje: :cool1: Pfff...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dobranoc, jutro będą zaległe zdjęcia ;-) :bye:[/COLOR][/I]
  11. [quote name='g_o_n_i_a']Tłumacz debilowi, nic nie poradzę Nie? :o To nowosc. :eviltong: Pff.. Nie jestem taka przekupna :eviltong:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Ja tu nie widzę debila...[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Nowość, nowość, nie dawno weszła na rynek :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nawet za spacerek? :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. [I][COLOR=royalblue]Będziesz w środę w schronisku? Bo widziałam, że się zapisałaś.[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Dobranoc Goniasta :calus:[/COLOR][/I] [/COLOR][/I]
  12. [quote name=':: FiGa ::']Wreszcie? :crazyeye: Chyba raczej "Boże, znowu ona" :eviltong: Nic nie poradzę :niewiem: Żałuj :eviltong:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Nie pokarzesz nowych? :([/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::']Wiecie co? Przed chwilką dzwoniła do mnie pani z MP z informacją że wygrałam coś, nie wiem co, za udział w głosowaniu na uczestników nominowanych do nagrody "Serce dla zwierząt" :evil_lol: Nagrodę otrzymała pani Karina Schwerzler, czyli osobka na którą oddałam głos :-P[/quote] [I][COLOR=royalblue]Niektórzy to mają szczęście... :roll: Gratuluję ;) [/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::']Dziś uzbierałam dwa dziesięciolitrowe wiadra wiśni :mad: Wydrylowałam je i grałam 2h z kuzynką w piłkę, napracowałam się, mówię Ci :eviltong: Hah zapewne będzie to czapeczka MP :eviltong: Albo jakieś smaczki ;) A chcesz? Napewno mam dać :eviltong::eviltong:[/quote] [I][COLOR=royalblue]A nikt Ci nie kazał grać z kuzynką w piłkę :eviltong: Lepiej gra się z KUZYNAMI, o! :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Chcemy!! :multi:[/COLOR][/I]
  13. [quote name='g_o_n_i_a']Ale ja nie chce o czymś innym. :shake: Jesteś dzika, szczegolnie z Andzia! :diabloti: Focham :shake: Dobranocka :bye:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Ale inaczej to nic nie da...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]To ona jest dzika, a ostatnio to się zadaje z takim towarzystwem... :roll: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]A za spacerek dasz się przekupić? :razz: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Brej nocki i miłych snów :calus:[/COLOR][/I]
  14. [quote name='g_o_n_i_a']Obawiam sie, ze ta terapia szybko nie poskutkuje. :-( :( Mam durne myslenie, staram sie cieszyc i nic z tego nie wychodzi. Nie umiem udawać, ze jest ok, nie umiem.. :( Wszystko umyka mi z rąk echh :( Jesteś dzika!! :turn-l::turn-l: Pff :obrazic: Miłego dnia :([/quote] [I][COLOR=royalblue]Staraj się myśleć wtedy o czym innym.. Może poskutkuje? :calus:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ja jestem spokojna, Aza dzika![/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nie fochaj :calus:[/COLOR][/I]
  15. [I][COLOR=royalblue]Hop maluchy! :lol:[/COLOR][/I]
  16. psiulka

    Galeria LENKI

    [I][COLOR=royalblue]No bo to takie testy, który najfajniejszy, tak wiesz, na przyszlość :D[/COLOR][/I]
  17. [quote name='Cambel']Łojoj, jakie rozmówki Goniowo- Ilonowe :cool3: [COLOR=black]Kiedy mi się galerii nie chce zakładać :hmmmm:[/COLOR] [COLOR=black]A kolor? Jak Cię cytuję, to mi to zostaje, i zapomniałam odznaczyć. :eviltong:[/COLOR] [/quote] [I][COLOR=royalblue]Ma być galeryja i kropka! Jeszcze dzisiaj masz mi tu wkleic jej adres :razz: Bo inaczej pogadamy inaczej :eviltong: :mad: :mad: [/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a']Po to bym TERAZ je obejrzala!! :mad: Aaa ^^ Ja jestem wieśniak z krwi i kości, nie moja wina, ze MOJĄ wieś robią miastem. Niech sie wypchają, zawsze znajde sobie skrawek ziemi gdzie będą pola i faceci z motykami. :loveu: Miałam z nią lekcje. :evil_lol: Temat, który kazała nam zapisać do zeszytu, miał dwie linijki. A potem takie nudy, ze mozna bylo spać... Ale to bylo zastępstwo razem z klasą z Załęża, także wiele nie mozna bylo sie spodziewac. :evil_lol: gadasz goopoty i dobrze o tym wiesz!![/quote] [I][COLOR=royalblue]Facet z motyką na słońce :loveu: Oto Twoje nowe motto xPP[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]A na Shreku nie byłam..[/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::']Cześc :razz: Nagadane :shake: A zdjęc jak nie było tak dalej nie ma :shake: Kamila masz psa? :cool3:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Hej ^^[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Racja zdjęć nie ma... Jak coś to tylko jakieś karykatury zdjęć :cool1: [/COLOR][/I]
  18. [I][COLOR=royalblue]Wreszcie :mdleje:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ale te zdjęcia się NIE WYŚWIETLAJĄ :-x [/COLOR][/I]
  19. [quote name='g_o_n_i_a']Ni dam Ci jej :evil_lol: To jest specjalna terapia dla mnie wg Mati - wszystkie prawa zastrzeżone. :evil_lol: :eviltong: Hahah... Koło mojego brata sie mozesz zakręcic (30l) ino pamietaj - bede walczyc o lustrzanke!! :diabloti: Sama jestes DZIKA! :mad: Cudniasta, tez taką miałam :loveu: Śpiewa! I kitu nie wciskaj! :mad: To lepiej zeby to się nie wkręcało oo :calus: [/quote] [I][COLOR=royalblue]To może jak już ją skończysz to mi ją "odsprzedasz"? :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ja dzika? Jak śmiesz :-x [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Sama wciska kit, o! :turn-l: [/COLOR][/I] [quote name='Cambel']Najbliżej to mi nad Wisłok- Bulwary, ale mogę się przejść gdzieś dalej, tylko gdzie? :hmmmm: Foteczki ? no coś mam, tylko przepraszam za jakość, mój telefon + moj talent do fotografii = masakra. [URL]http://i19.tinypic.com/4qzo3vb.jpg[/URL] [URL]http://i7.tinypic.com/4kaavrt.jpg[/URL] [URL]http://i7.tinypic.com/63twyv6.jpg[/URL] Na 2 fotce wyżej wspomniana owieczka :evil_lol: Jeszcze coś poszukam, bo mój komputer to skarbnica :evil_lol:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Na Słocine zapraszamy :multi: :calus:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Megi :loveu: :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Oj biedna owieczka :evil_lol: [/COLOR][/I]
  20. [I][COLOR=royalblue]Hop Cyprysku! Szukaj dobrego domku...[/COLOR][/I]
  21. psiulka

    Galeria LENKI

    [I][COLOR=royalblue]Śliczne zdjęcia :loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Jaki masz model aparatu[/COLOR][/I][I][COLOR=#4169e1]? :D[/COLOR][/I]
  22. [quote name='g_o_n_i_a']To chociaz kilka :lol: No to wiadomo, bede czekac :lol: I zazdroscic, a z kim to idziesz? No to masz pecha, nie bedzie zachodów na widoczku :evil_lol: Kocham takich facetów z motykami uaaa :loveu: Obrazam sie za poRZeczkę :placz: :evil_lol: Szkoda, ale pewnie p. Śnieżek też wiele warta :cool3: Goopoty gadasz Kartoflu :mad:[/quote] [I][COLOR=royalblue][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]A to po cóż, jak Ty i tak już idziesz spać? :placz: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Z mamą :lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Gonia, coraz nowe pasje, miłości (?) się w Tobie ujawniają :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Porzeczka się piszę :lol: Toż to podstawy!! :diabloti: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ekhem, miałaś może z nią kiedyś lekcje? :roll: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]To Ty gadasz goopoty, że ja gadam goopoty, bo ja nie gadam goopot :evil_lol: [/COLOR][/I]
  23. [quote name='g_o_n_i_a']Hah, ja sama sie ucze. Tzn. Mati pracuje nade mną, mam odrabiać zadanie przez tydzien (słuchać piosenki) :loveu: A potem.. Moze bedzie lepiej? Bedzie Azula i kropka. Ksiezyca nie ma, bo baterie były na wykończeniu. Zreszta złomem by nie wyszło, co innego lustrzanka - musze sie zakręcić koło braciska :lol: Ale dzika to ona tez nie jest o!:cool3: Szara jak cos z białą głową albo zółtą ;) Śpiewa, śpiewa - uwierz w to. Tak samo w to, ze czasem szkoda czasu na smutkanie - wystarczajaco go zmarnowałam przez ubiegły tydzien. :-( Po pierwsze to moj FB istnieje ok. 1,5 roku, a pol z tego to moje monologi i masa "zdjec" :cool1: Dziekuje ;) Dobrej nocy[/quote] [I][COLOR=royalblue]A cóż to za piosenka? Ja tylko slucham jak mój laptop sobie buczy w ciemnościach, muzyka może kiedyś mnie "ratowała", a teraz już nie.. :([/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Że też ja nie mam się koło kogoś zakręcić, kto ma na "zbyciu" lustrzankę :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dzika! :razz: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Chyba żółtą, nie pamietam za dobrze, one z wczesnego rocznika..[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nie uwierzę w to, że mój Paput śpiewa :-o [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Jak mówiłam wcześniej, staram się o tym nie myśleć, ale zawsze to jakoś samo wkrada się do moich myśli... :([/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ale za to ładnych zdjęć...[/COLOR][/I] :calus:
  24. [quote name='g_o_n_i_a']Jak sie tłumaczy :turn-l: TO DZISIAJ! :eviltong: Ale fajnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :placz: Poczekaj do jesieni, to beda przez 20 :evil_lol: A ja nigdy nie chodze tymi samymi drogami. Dzis tak gdzieś zaszłam, ze nie widzialam wyjscia i przez srodek pola biegłam. :evil_lol: Dobrze, ze niedziela to mnie zaden facet z motyką nie przegonił :evil_lol: Chociaz.. Był tam jeden w po[COLOR=red]ż[/COLOR]eczkach :eviltong: Jakbyś miała z p. Wolińską polski to bys miala wszystko ładnie opracowane. Zajebiście tłumaczy łaa :loveu: Goopoty gadasz :shake: Dobranoc![/quote] [I][COLOR=royalblue]Nie zdąże dodać wszystkiego w 30 minut :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]No, zobaczymy i napiszemy recenzję :D[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nie chcę jesieni, nie chcę szkoły! :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Tak jak kiedyś co przez ziemniak (?) biegłyśmy, a tam jakiś chłop w polu :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Gonia, porzeczkach :eviltong: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ale niestety nie mam... :roll: A szkoda...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nie gadam głupot, to szczera prawda ;) [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dobranoc :calus:[/COLOR][/I]
×
×
  • Create New...